Oferta orkiestr na jubileusz ośrodka kultury

 

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program, który Państwu proponujemy, pochodzi z początku XX wieku w Ameryki Północnej, tam rodzi się Jazz muzyka związana z Nowym Orleanem Znane i lubiane utwory, które wszyscy znamy, jak When the Saints, Hallo Dolly, Summertime czy Moonlight, Serenade, znajdują się w repertuarze naszego zespołu. Gramy również najsłynniejsze polskie melodie, takie jak Sexappeal, Ach jak przyjemnie, Va bank itp. Dixie Tigers Band stwarza idealną oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju koncertach z okazji ważnych uroczystości obchodzonych w instytucjach, firmach, luksusowych hotelach jak też na imprezach prywatnych ( gramy akustycznie nie tylko w salach, ale także w plenerze). Przekonajcie się Państwo sami, że można się świetnie bawić słuchając znanych utworów w naszym żywiołowym wykonaniu.

 

Puzzle Cover Band

PUZZLE Cover Band to zawodowy zespół muzyczny, którego założycielem jest muzyk znany z telewizyjnego programu ?Jaka To Melodia?? ? Damian Łaszek.
W repertuarze zespołu znajdują się najbardziej taneczne i znane hity ? zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Podstawowy skład zespołu PUZZLE Cover Band tworzy siedem osób. Dwie obdarzone genialnym brzmieniem wokalistki oraz pięciu doskonałych, wykształconych muzyków sesyjnych ? wybitnych instrumentalistów dla których pasja stała się zawodem i powołaniem.
Wokalistki wchodzące w skład zespołu są absolwentkami wydziału wokalno ? aktorskiego krakowskiej PWST i oraz laureatkami znanych programów telewizyjnych; kontunuują równolegle karierę na deskach najbardziej cenionych teatrów muzycznych w Polsce. Muzycy zaś mają za sobą wiele lat kształcenia w akademiach muzycznych oraz prestiżowych szkołach jazzowych w kraju i za granicą.

Zespół muzyczny PUZZLE Cover Band gra tylko i wyłącznie na żywo.

 

Standard brass band

Zespół STANDARD BRASS BAND powstał w 1997 roku w Lublinie. W tym samym roku zadebiutował na obchodach Nocy Świętojańskiej organizowanej przez Lubelskie Centrum Kultury. Orkiestra występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż też ma na swoim koncie artystyczne podróże np. do Warszawy, Kielc, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu

Sunny Band Big Band

Big Band Sunny Band powstał w 2015 z inicjatywy trębacza Macieja Czyża. Muzycy zainspirowani amerykańskimi street-bandami postanowili spróbować swoich sił na tzw. ulicznym graniu. Wraz z rozwojem zespołu i repertuaru zaczęli koncertować również poza ulicami miast. Do sukcesów zespołu należą, 3 miejsce na V Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Krzyżanowice oraz Złote Pasmo na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych ?Złota Lira? w Rybniku. Na każdym z powyższych konkursów, muzycy Sunny Band zostali uhonorowani nagrodami indywidualnymi. Dla Zygmunta Popeli za najlepiej wykonaną partię solową na saksofonie oraz dla Mai Czyż za najlepiej wykonaną partię wokalną.