Oferta zespołów na 40-te urodziny 28.08.2020r. 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Smile Cover Band

Jesteśmy zespołem będącym na rynku od ponad 12 lat grającym muzykę w 100% na żywo.W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te. 

Graliśmy już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace  osób! W repertuarze posiadamy hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

Zapraszamy do współpracy!

Dreszcze

Jest ich sześcioro, grają wyłącznie na żywo, mają poczucie humoru i podchodzą ze zrozumieniem do oczekiwań partnerów. Mimo, że Dreszcze to projekt dość świeży (zespół powstał w 2013 roku), to wchodzący w jego skład muzycy mają solidne doświadczenie studyjne i estradowe, wynikające również ze współpracy z powszechnie znanymi artystami. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają  ?frontmeni? ? czyli Karina i Szymon. Każdy występ z ich udziałem do dawka świetnej sztuki wokalnej, scenicznego ognia oraz błyskotliwej oprawy konferansjerskiej.

Cechą, która ich wyróżnia spośród licznej rzeszy innych wykonawców, jest ? poza poziomem muzycznym ? znaczna różnorodność repertuarowa. Na ich występach możecie Państwo usłyszeć zarówno klasykę muzyki pop (The Beatles, Elvis Presley, Gloria Gaynor, Whintey Houston, Kool & The Gang, Simply Red, Tina Turner. Kenny Loggins, Oceana, The Police, Pointer Sisters ?), stonowane, zahaczające o jazz-ową stylistykę klimaty (Ewa Bem, Sting, Michael Buble?), klasykę polskiego rocka (Maanam, Piersi, Lady Pank, Dżem, Breakout, T Love, Mr Zoob?), ale także mocne rockowe brzmienia (Led Zeppelin, Metallica, ZZ Top, U2, Guns N`Roses, Bon Jovi?).

Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne, to cechy za które warto nas polubić. Nie uznają kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanego nagłośnienia, co przekłada się na doskonałe, komfortowe brzmienie zespołu.

Klasyczna konfiguracja instrumentalna (perkusja, gitara basowa, gitara prowadząca, syntezatory, wokal żeński, wokal męski, wokale towarzyszące), a w konsekwencji uniwersalność aranżacyjna, pozwala wiernie oddać brzmienie właściwie wszystkich gatunków muzycznych.

One Night Band

ONE NIGHT BAND – to energetyczne, żywiołowe, muzyczne SHOW 100% LIVE.

Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi TOP 100 ostatnich 5 dekad, każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz poszaleć

na parkiecie przy rytmach Rock’n’Rolla, poprzytulać się przy nastrojowych balladach, czy potańczyć przy popowych 

i klubowych piosenkach. W naszym repertuarze znajdzie się każdy styl muzyczny ostatnich lat. 

Prowadzimy imprezy w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim. 

Realizujemy imprezy muzyczne na każdą okazję, w tym: eventy, koncerty, wesela, imprezy prywatne, klubowe, festiwale. 

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi oraz największymi artystami sceny polskiej. Koncertują zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych – m.in. liczne kontrakty w krajach skandynawskich, w Chorwacji, tourne koncertowe po Rosji i Ukrainie, oraz na jednym z największych statków amerykańskich ” Explorer of the Seas” (Bermudy ,Bahama, Meksyk, Karaiby).

Goście Cover Band

Wybór wykonawcy muzyki to kluczowa decyzja, jeśli chodzi o zabawę na każdej imprezie, na której oczekuje się muzyki do tańca. Dlatego też znalezienie odpowiedniego zespołu muzycznego na Twój event, imprezę lub wesele nie jest łatwe. Zwłaszcza, gdy opierasz się na materiałach zamieszczonych w internecie. 
Dlaczego więc masz postawić właśnie na nasz Cover Band?

  • muzyka w 100% na żywo
  • energia i pełne zaangażowanie
  • repertuar na poziomie
  • dbałość o jakość dźwięku
  • dynamiczna oprawa światłem
  • charakter i doskonała aparycja
  • wiedza i doświadczenie

 

To i Owo Band

Mają wieloletnie doświadczenie i kochają to co robią. Muzyka, którą grają to mieszanka pop-rockowo-danceowa z żywym riffem gitary i słodkim brzmieniem saxu Kennego G. a czasami lekko jazzującym odjazdem.

Zapewniamy świetne brzmienie, rozrywkowy klimat i zawodowe podejście do tematu.

Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, bali, festynów, studniówek, koncertów i bankietów. Gramy muzykę bardzo różnorodną, możemy takze przygotować kilka utworów na specjalne życzenie!

W ofercie mamy ponad 300 utworów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!