Propozycje atrakcji na Gminny Piknik Rodzinny 6.10.2019

Warsztaty Ekoplastuś

Malowanie wyobraźnią, testowanie nowych technik plastycznych oraz materiałów – będzie kolorowo i wesoło!!! Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziemy tworzyć testować i poznawać ciekawe techniki plastyczne i tworzyć nietypowe prace plastyczne. A to wszystko z użyciem materiałów z recyklingu.

Stworzymy:

* niezwykle urokliwego pudełko-stworka potworka na kredki i flamastry * zakładkę do książki ze starych czasopism z elementami liści * drzewko – ?mój przyjaciel? z nakrętek po butelkach.

Wspólną pracą uczestników będzie stworzenie ekologicznego samochodu napędzanego energią. Jaką? To już wymyślą nasi kreatywni uczestnicy. Użyjemy do tego kartonów i materiałów z recyklingu.

Celem warsztatów jest zainteresowanie dzieci i rodziców tematyką ekologii, energii, jej bezpiecznym wykorzystywaniem i oszczędzaniem oraz troską o środowisko naturalne. Dzięki materiałom z recyklingu uczestnicy w ciekawy i naturalny sposób przyswoją wiedzę ekologiczną, a ich praca będzie ciekawym zwieńczeniem warsztatów.

Uczestnikom zapewniamy :

? materiały plastyczne dostępne z recyklingu ? kolorowe papiery, folie, kredki, flamastry ? elementy dekoracyjne, m.in.: oczka, koraliki, cekiny ? materiały papiernicze potrzebne do przeprowadzenia warsztatów

Czas: 3 godziny Ilość dzieci: 600 Ilość animatorów: 2

Łukasz Kupiniak ILUZJONISTA

Jest iluzjonistą z ponad 5 letnim doświadczeniem. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Zaproponuje Państwu pokaz typu stand up. Jest to występ około 30 minutowy, w którym udowodnia, że niemożliwe nie istnieje. Całość bazuje na interakcji, czyli widzowie czynnie angażują się w spektakl. Prezentuje liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia, pojawienia. Wszystko z dawką humoru.

Ponadto, specjalnie z okazji organizowanego przez Państwa pikniku Łukasz proponuje dla Państwa serię pokazów z bliska, po uprzednim podejściu bezpośrednio do uczestnika pikniku.   Szereg demonstracji karcianych, efekty z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, elementy mentalizmu sprawią, że goście na długo zapamiętają ten pokaz.

Pakiet atrakcji eventowych dla dzieci ENERGY 

Pakiet ENERGY obejmuje takie części składowe jak: 

Zjeżdżalnia 6,5 m 

Basenik z kulkami

Ścianka wspinaczkowa 7,5 m (dmuchana)

Kolejka dla dzieci, tory 8×4

Kącik malucha klocki, zabawki

Strzelnica Nerf