Ponad Chmurami

Duet Ponad Chmurami (Katarzyna i Nikodem Jacuk) działa od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci

Opis

 Ponad Chmurami

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″][/et_pb_rating]
O ZESPOLE

Ponad Chmurami  działają od 2012 roku. Wtedy właśnie spotkało się dwoje młodych ludzi wychowanych na muzyce krainy łagodności. Dzielone wzajemnie zainteresowanie zaowocowało marzeniami o publicznym prezentowaniu własnych pomysłów na twórczość znanych w muzycznym świecie postaci.

WIĘCEJ

Wbrew temu, co obecnie dociera do nas z radiowych odbiorników, fundamentem dla Ponad Chmurami jest twórczość Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena, Starego Dobrego Małżeństwa, czy zespołu Pod Budą.

Podczas pięcioletniej drogi na muzycznej mapie zespół ma za sobą niespełna 300 koncertów. Dużym wyróżnieniem dla zespołu było zaproszenie na III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce ?Wiara, Nadzieja, Miłość?.

Ponad Chmurami ma na swoim koncie dwie płyty z utworami wschodnimi, m. in. Bułata Okudżawy. Pierwsza z nich dostępna jest w szerokiej sprzedaży w całej Polsce.

Od 2016 roku wspólne ścieżki pokonuje z Ponad Chmurami Remigiusz Makowski, uświetniając muzyczne spotkania dźwiękami skrzypiec. Z jego udziałem powstała druga płyta pt. ?Maleńka Orkiestra Nadziei?.
W roku 2017 do grona muzyków dołączył również basista ? Adrian Białek, nadając muzycznym aranżacjom spójnej całości. Doświadczenie, które przyniosły muzyczne spotkania z publicznością, momenty z szarej codzienności, a przede wszystkim inspiracja  twórczością wspaniałych muzyków oraz słowem świetnych poetów dały efekt w postaci pracy nad płytą z utworami autorskimi.  Jej podstawą są teksty znakomitych twórców, takich jak Stanisław Baliński, Konstanty Ildefons Gałczyński, Hanna Woś-Dewińska, czy Silva Kaputikyan.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ponad Chmurami”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *