Galaxar/Grupa Kamerowani

1 000,00 

Galaxar to komediowy duet muzyczny tworzący muzykę rozrywkową zahaczającą o disco, dance i rytmy lat ’80 i ’90. Zabawne teksty, parodystyczna choreografia, wielka energia sceniczna i widowisko, choć z przymrużeniem oka, prawdziwie angażujące publiczność do wspólnej zabawy

Kategorie: ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Galaxar/Grupa Kamerowani”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Galaxar/Grupa Kamerowani

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” _i=”0″ _address=”2.0.1.0″ /]
O GRUPIE

Galaxar to komediowy duet muzyczny tworzący muzykę rozrywkową zahaczającą o disco, dance i rytmy lat ’80 i ’90. Zabawne teksty, parodystyczna choreografia, wielka energia sceniczna i widowisko, choć z przymrużeniem oka, prawdziwie angażujące publiczność do wspólnej zabawy.

 

KARIERA

Wielką furorę zrobiła ich parodia piosenki w ramach projektu internetowego Grupa Kamerowani – “On Daje Mannę”, którą zobaczyło ponad 3 miliony osób, z czego prawie 500 tysięcy na YouTube. Kawałek był puszczany podczas audycji Kuby Wojewódzkiego i Macieja Stuhra, teledysk można było oglądać w telewizji. Później dołączyły do niego autorskie utwory “Czy Powiesz Mi”, który szybko stał się hitem dyskotek, oraz “Piękny To Sen”, puszczany między innymi na iTV oraz Polsat Disco Polo Music, a także kolejne hitowe parodie – “Nakarm Mnie” oraz “Bądź Gruby”.

Obecnie Galaxar ma już kompletny materiał płytowy i koncertowy i występuje na polskich scenach zarówno z autorskimi kawałkami, jak i coverami największych przebojów, a Grupa Kamerowani jest jednym z najszybciej rozwijających się kanałów na YouTube, co potwierdza ich zwycięstwo w plebiscycie Niegrzeczni TV.

KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl