Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po? ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Ars?ne Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji.

 

 

.

Kategorie: , Tagi: , ,

Opis

Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

[et_pb_rating _builder_version=”3.17.6″]

[/et_pb_rating]

O ARTYŚCIE
Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po? ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Ars?ne Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji. Filip od dziecka trenował pod okiem swojego mentora oraz wielu innych mistrzów z różnych krajów. Zadebiutował już w wieku 5 lat. Dziś Filip kontynuuje rodzinną tradycję. Jest profesjonalnym i doświadczonym performerem występującym na całym świecie.
KARIERA
Filip Piestrzeniewicz to:

– półfinalista programu Mam talent!
– autor i bohater programu telewizyjnego Magicy z ulicy (TV Polsat, dotychczas zrealizowanych 50 odcinków)
– twórca spektaklu Przypadek Piestrzeniewicz w Teatrze Szwalnia ? Łódzkim Centrum Kultury Niezależnej
– prowadzący cykl programów w TVP
– autor efektów iluzjonistycznych i specjalnych do spektakli teatralnych (m. im. Narodowy Stary Teatr im. H. Modrzejewskiej w Krakowie, Teatr im. S. Jaracza w Olsztynie)

OFERTA

Jako absolwent filozofii, religioznawstwa i dyplomacji łączy swoje fascynacje intelektualne z zamiłowaniem do iluzji. Jego przedstawienia to niespotykana kompozycja znakomitej magii, wciągającej narracji oraz soczystego, niebanalnego humoru. Doskonały kontakt z widzami, starannie dobrana muzyka i efekty specjalne powodują, że show Filipa bawi, wzrusza, ale także zmusza do myślenia i rozciągania granic wyobraźni. Dzięki takiemu połączeniu pokazy Filipa to atrakcja, dzięki której Państwa goście będą wracać wspomnieniami do tych magicznych chwil.

KONTAKT

Event Manager Filip Kruczkowski

  tel. 517-335-966

email: f.kruczkowski@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *