Kabaret pod Napięciem

2 000,00 

Kabaret Pod Napięciem z Gdańska tworzą Arkadiusz “Pan” Pawłowski, Maciej Wójtewicz i Michał Sidorkiewicz. Sceniczny dynamit to jest to!

Kategorie: ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kabaret pod Napięciem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kabaret pod Napięciem

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” _i=”0″ _address=”2.0.1.0″ /]
O KABARECIE

Kabaret Pod Napięciem z Gdańska tworzą Arkadiusz “Pan” Pawłowski, Maciej Wójtewicz i Michał Sidorkiewicz. Sceniczny dynamit to jest to!

 

HISTORIA

Powstaliśmy z inicjatywy Arkadiusza Pawłowskiego w październiku 2011 roku. Skład naszego Kabaretu tworzą: Arkadiusz Pawłowski, Maciej Wójtewicz oraz dźwiękowiec Michał Sidorkiewicz. Z roku na rok staramy się występować coraz częściej i tak, w ciągu 5 lat, wystąpiliśmy już ponad 160 razy na wszelakich przeglądach, festiwalach, maratonach, wydarzeniach kulturalnych oraz samodzielnie zorganizowanych występach. Już w drugim roku naszej działalności wzięliśmy udział w najważniejszych przeglądach kabaretowych m.in. PAKA (Kraków), Mulatka (Ełk) i Fermenty (Bielsko-Biała), rok później zgarnęliśmy też całą pulę na prestiżowym kieleckim KOKSie (Grand Prix, Nagroda Publiczności, Nagroda za Osobowość Sceniczną dla Arkadiusza Pawłowskiego), wygraliśmy wrocławską Błazenadę i toruńskie Kopytko. Zjeździliśmy Polskę wzdłuż i wszerz występując w ponad siedemdziesięciu różnych miastach. Pokonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy kilometrów samochodami wszelakimi. Rozśmieszamy, tańczymy, śpiewamy, improwizujemy, stajemy na rzęsach. Kabaret Pod Napięciem – to właśnie my!

KONTAKT

Event Manager
Sandra Krzemińska
tel: 501-897-723
email: s.krzeminska@katalogeventowy.pl