Luigi Pagano

O ARTYŚCIE

Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go? miłość.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu ? radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka.

WIĘCEJ

To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Uwielbia standardy i z przyjemnością sięga po światowe klasyki. Polakom przybliża także włoskie ? mniej lub bardziej znane ? przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie ?Jaka to melodia?.

Jeśli poszukujecie muzyka, który umili czas Waszym gościom, zachowując przy tym najwyższy poziom artyzmu i profesjonalizmu ? trafiliście doskonale. Zaproście Luigiego, a słońce i radość Italii przybędą wraz z nim! Zapraszamy do kontaktu!

Pełne energii, porywające i zapewniające doskonałą zabawę ? takie są koncerty Luigiego Pagano! Ogromne doświadczenie i pasja sprawiają, że występy artysty na festiwalach, dniach miast czy lokalnych uroczystościach są zawsze niezapomnianym doświadczeniem. Uniwersalny repertuar sprawdza się zarówno na kameralnych scenach, jak i na dużych estradach.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501-028-385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl