Robert Cichowicz

Matematyk o artystycznej duszy. Artysta, mieszkający na stałe w Łomży, w swoich folkowo-lirycznych kompozycjach zawiera najważniejsze sfery ludzkiego życia. Muzyka Roberta to pasja tworzenia, radość życia i dojrzałość, ubrana w subtelny męski wokal oraz lekkie i ujmujące brzmienie gitary klasycznej.

Kategoria:

Opis

Robert Cichowicz

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

Nazywam się Robert Cichowicz. Mieszkam w Łomży, gdzie pracuję jako nauczyciel matematyki w II LO. Jestem autorem tekstów, muzyki i wykonawcą własnej twórczości. To co tworzę nazywam piosenką liryczną. We wrześniu 2015 wydałem swoją autorską płytę. Od kilku lat gram koncerty w różnych miejscach w Polsce. Podczas występów gram na gitarze elektroklasycznej, towarzyszą mi dwaj gitarzyści, Przemysław Kamiński oraz Cezary Borusiewicz, również z Łomży. Obecnie kończę nagrywanie drugiej, autorskiej płyty.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Matematyk o artystycznej duszy. Artysta, mieszkający na stałe w Łomży, w swoich folkowo-lirycznych kompozycjach zawiera najważniejsze sfery ludzkiego życia. Muzyka Roberta to pasja tworzenia, radość życia i dojrzałość, ubrana w subtelny męski wokal oraz lekkie i ujmujące brzmienie gitary klasycznej. Piosenki tego wokalisty zaistniały w wielu krajowych stacjach radiowych między innymi Radio Nadzieja 103,6 FM, Radio Rzeszów, Radio Białystok, Radio Zachód, Radio Aspekt, Radio Opole, Programie 3 Polskiego Radia. Prawdziwa uczta dla fanów kameralnej i niebanalnej sztuki muzycznej.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Robert Cichowicz”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *