Voysys

O ZESPOLE

VOYSYS finaliści 3. edycji X Factor.

Są zespołem wokalnym o unikatowym brzmieniu i stylu.
Razem dwanaście głosów 
wspieranych przez band w składzie klawisze, gitary elektryczna i basowa, perkusja oraz perkusjonalia.

Doskonale czują się na imprezach firmowych, eventach świątecznych, koncertach plenerowych jak i w bardziej kameralnych okolicznościach.

Śpiewali m. in. podczas otwarcia wystawy EXPO w Mediolanie, Konferencji Klimatycznej ONZ na Stadionie Narodowym, NOSPR w Katowicach, Flash Moby m. in. dla sieci kin Helios.

Na swoim koncie mają płytowe kolaboracje z zespołem Rasmentalism oraz Miuoshem.

Obecnie pracują nad autorskimi utworami jednak specjalnością VOYSYS są covery we własnych aranżacjach, także na zamówienie.

WIĘCEJ

The Voysys działający na rynku muzycznym od 2012 roku jest muzyką w czystej postaci. Chór, który w swojej twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej. Zespół wokalny, który nie zrywa z klasyką wspólnego śpiewu. Laureaci IV Międzynarodowego Konkursu Per Musicam Ad Astra, finaliści trzeciej edycji programu X Factor. Występowali m.in. na: Otwarciu Polskiego Pawilonu Expo 2015 w Mediolanie; 3. Festiwalu Filmowym K. Kieślowskiego w Sokołowsku; Stadionie Narodowym podczas Konferencji Klimatycznej ONZ COP 19. Wielokrotnie występowali w programach X Factor i Mam Talent, współpracowali m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Jimkiem (Radzimir Dębski), Rafałem Brzozowskim, Miuoshem, grupą Rasmentalism, Grzechem Piotrowskim, Całą Górą Barwinków, Eweliną Lisowską, Suvalem. The Voices w swoim repertuarze ma covery polskich i zagranicznych wokalistów współczesnych: Organek, Podsiadło, Justine Timberlake, Adel, jak i klasyków: Niemen, Wodecki, Republika, Queen, ABBA, George Michael i wielu innych. The Voices to dwunastoosobowa grupa wokalna, której na scenie towarzyszy pięciu instrumentalistów, band w składzie: klawisze, gitara, bas, perkusja i perkusjonalia.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl