Artyści z Talent Show

Show Heels Dance

Kilkunastoletnia obecność na scenie nauczyła Ich, że jakość jest gwarancją udanego występu.  

Oryginalna choreografia,wyjątkowa sceneria oraz odpowiedni dobór kostiumów, zamieni każdy event czy też imprezę okolicznościową  w wyjątkowe wydarzenie.

Ich siła to przyjaźń a co za tym idzie ogromna chęć do pracy i świetna atmosfera  przy wykonywaniu nowych projektów. Ich cel to dążenie do doskonałości i perfekcji w każdym aspekcie tanecznym.

Delfina&Bartek

Są marzycielami i to właśnie z pomocą marzeń stworzyli pokazy, do których zabierają Cię, byś odkrył to, co nieznane, poznał to, co niemożliwe i zachwycił się, tym co nieoczywiste.

Każdy z ich występów artystycznych to kwintesencja piękna ludzkiego ciała i jego ukrytych możliwości. Choreografia dopracowana akcesoriami, kreacjami, makijażem i światłem wzbudza podziw, zachwyt i niedowierzanie.

Ich drogi połączyły się w 2011 roku. Dzięki wcześniej zdobytym umiejętnościom, sprawności fizycznej i pasji stworzyli akrobatyczny duet. Wzajemne zrozumienie do pracy i sportu okazały się przepisem na sukces, który przyniósł im zwycięstwo w V edycji programu MAM TALENT.

Za wkład w akrobatykę i ich ciężką pracę zostali nagrodzeni i ponownie zaproszeni do programu, jako goście specjalni ? w 2013 roku (VI edycja) i 2017 roku (X edycja).

Mimosica- nietuzinkowy występ gry na handpanie

Maria Kochańska – finalistka Mam Talent ,gra na unikatowym,bajecznie brzmiącym instrumencie ? jednym z najnowszych na świecie.Wyjątkowość handpana, jego subtelne dźwięki oraz magiczne brzmieniezachwyca każdego. 

Ciekawy, hipnotyzują cy charakter handpana sprawia, że  występ może stanowić odrębne wydarzenie artystyczne lub być niepowtarzalnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju eventow.
Do osiągnięć zalicza koncerty w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych, współpracę z artystami takimi jak Sarsa czy też Crane Days. W jej repertuarze znajduje się między innymi muzyka filmowa, popularna, kompozycje własne jak i łączenie handpana z pianinem gdzie gra na obydwu instrumentach

Człowiek flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty, to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji ?Mam Talent!? . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ? w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji ?Mam Talent? oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji ? Mam Talent ? wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami .

Jakub Mozgawa- pokazy z yoyo

Jakub Mozgawa- finalista Mam Talent, swój talent odkrył 6 lat temu, kiedy kupił sobie profesjonalne yoyo i zaczęły mu wychodzić pierwsze trudne tricki.

Podstaw yoyowania uczył się oglądając filmiki na YT, w tym poradniki dla początkujących. Pierwsze próby szły topornie, bo tricki są trudne i opanowanie sztuczek wymaga dużo czasu. Podstaw nauczył się w 2 miesiące trenując codziennie.

Swój talent rozwija praktycznie wszędzie, gdzie ma odrobinę wolnego miejsca do wyrzucenia yoyo. Na kształtowanie swojego talentu poświęca godzinę 1-3 godzin dziennie.

Kuba lubi występować publicznie, min. na Karnawale Sztukmistrzów w Lublinie.

Krystian Minda

Dwukrotny półfinalista programu  ?MAM TALENT?.

Trzykrotny REKORDZISTA ŚWIATA w połykaniu mieczy.

Światowej klasy  MIĘDZYNARODOWY ARTYSTA.

Pierwszy w historii Polak POŁYKAJĄCY MIECZE.

Artysta nominowany do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017

Performer występujący na scenach CAŁEGO ŚWIATA

GWIAZDA PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH ORAZ TELEDYSKÓW

PROFESJONALISTA, dzięki któremu twój event przejdzie do historii. 

Arkadiusz Gwizdała

Arkadiusz Gwizdała ? Zwycięzca nagrody publiczności programu ?Mam Talent?, prekursor w Polsce sztuki ?Bubble Show? czyli niezwykłych efektów wykonywanych z bańkowego płynu, iluzjonista, którego priorytetem jest oryginalność, a także reżyser i producent Zaczarowanego Spektaklu Familijnego Bulle. Unika określenia pokaz, ponieważ jego misją jest kreowanie spektakli dla niezapomnianych chwil dzieci i dorosłych na całym świecie, którą aktywnie realizuje w Polsce, Norwegii, Czechach i Niemczech.

Lusesita (prywatnie Monika) to pochodząca z Kołobrzegu tancerka i choreograf. Uczennica Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku. Od dziecka uczęszczała na zajęcia taneczne w rodzinnym mieście, ale nie planowała tanecznej lub akrobatycznej przyszłości. Gdy składała papiery na studia prawnicze zadzwoniła do niej koleżanka i namówiła ją do wzięcia udziału w egzaminie na studia na wydziale artystycznym Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Tak oto plany zostania prawniczką spełzły na niczym i została studentką kierunku: Taniec i Choreografia. Oprócz tańca Monika jest też akrobatką, jej specjalnością jest szarfa wertykalna.

 

Zaczął swoją przygodę z iluzją dawno temu jako mały chłopiec, gdy oglądał telewizyjne show Davida Copperfielda. Obecnie jest absolwentem Politechniki Łódzkiej.
Z wykształcenia inżynier Technologii Chemicznych ze specjalizacją Chemia Organiczna oraz magister Zarządzania ze specjalnością Zarządzanie Własnym Przedsiębiorstwem. Zadowolenie klienta to dla niego podstawa i to tym kieruje się przygotowując swoje show.

Uczestniczył w wielu seminariach zagranicznych sław dziedziny iluzji:

David Stone ? seminarium poświęcone odwracaniu uwagi, oraz luźnemu i żartobliwemu podejściu do prezentacji.
Juan Mayoral- Seminarium poświęcone iluzji scenicznej.
Bernard Bilis- Seminarium poświęcone iluzji karcianej.
Julius Frack- Seminarium dotyczące podejścia do iluzji i ogólnego sposobu prezentacji oraz wykreowaniu własnego stylu.
Axel Hecklau- Seminarium dotyczące profesjonalnego podejścia i demonstrowania sztuk iluzji.

Z każdego seminarium wyniósł ważne informacje, które pozwoliły mu stworzyć jedyne i niepowtarzalne show. Nawiązał również współpracę z Teatrem Nowym w Łodzi, gdzie występował podczas inscenizacji ?Balu w Operze? w reżyserii Lecha Raczaka i Darii Anfelli.

 

      Mateusz Krajewski „Matteo”- Artysta     specjalizujący się w pokazach cyrkowych

Żongler oraz konferansjer. Pasjonat sztuki cyrkowej i historii z tym związanej. Początkowo uczeń Alfreda Małeckiego – jednego z najlepszych żonglerów w historii Cyrku Polskiego. Przygodę z konferansjerką rozpoczął na arenie Narodowego Włoskiego Cyrku „Medrano”, podczas międzynarodowego tourne’e na terenie Polski. Tam również pod okiem znanych włoskich artystów cyrkowych kształcił swój fach żonglerski.
Obecnie adept Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, gdzie podejmuje przygotowania do występów w kolejnych specjalizacjach o charakterze ekwilibrystycznym – solowo, w duecie oraz zespołowo, o których już wkrótce pojawią się szczegółowe informacje. Od grudnia 2017 roku współtwórca widowisk cyrkowych i estradowych pod patronatem Agencji Artystycznej „Tramp”.
We wrześniu 2018 roku, Mateusz Krajewski otrzymał specjalne wyróżnienie od Dyrektora Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej za gościny udział na 19 Międzynarodowym Festiwali Sztuki Cyrkowej w Warszawie, organizowanym przez Cyrk Zalewski.
Pomimo, że większość swojego życia poświęca dla cyrku i estrady, jest również studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie kształci się w zawodzie kierownika produkcji filmowych i telewizyjnych.

      Piotr Denisiuk- iluzjonista

Pasjonuje się w dostarczaniu ludziom rozrywki na wysokim poziomie, a oryginalne numery i otwarta osobowość sprawia, że na przestrzeni lat zdobył zaufanie agencji i hoteli w całej Polsce.

Tetiana Galitsyna

Nasz debiut miał miejsce w 2009 roku. Od tej pory rozwijamy, szlifujemy i doskonalimy nasz warsztat artystyczny. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nami klienci. Śmiało możemy przyznać, że dzisiaj jesteśmy mistrzami Visual Art Show.

Tworzymy artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.

Pracujemy z pasją, angażując w pełni nasz profesjonalizm i kreatywność.

Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu ?Mam Talent? w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.

Dawid Ziomek

Dawid ?Ziomal? Ziomek to jeden z najbardziej doświadczonych i oryginalnych performerów na świecie. Wyróżnia się unikatowym i niepowtarzalnym stylem, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance ? co czyni widowisko jeszcze bardziej wyjątkowym. Warto podkreślić, że freestyle football to nie tylko sport. Dawid jako jedyny polski freestyler współpracuje z uznanym w środowisku teatralnym reżyserem , gdzie uczestniczy w spektaklach artystyczno-teatralnych w kraju i za granicą. Dawid reprezentuje grupę R-Style, z którą wystąpił na żywo w finałach IX edycji programu ?Mam Talent!? przed 4 milionową publicznością. Na swoim koncie ma m.in. trzykrotny tytuł zdobywcy Pucharu Polski, V-ce Mistrzostwo Polski w dwóch kategoriach (?Show? i ?Battle?), nagrodę publiczności podczas ?Pucharu Mistrzów?, zwycięstwo w międzynarodowym turnieju ?Prague Jam?, nagrodę za najlepszy trik ?M1 Cup?, a także zwycięstwo w międzynarodowym Pucharze Czech. Dwukrotnie zajął II miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca miasta Jaworzna. W swojej karierze stawał na podium ponad 30 razy, zarówno w zawodach rangi krajowej jak i międzynarodowej. Dawid do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy, prezentując swoje umiejętności w 17 krajach.

Łukasz Chwieduk – zawodowe triki  z piłką


Określenie ?zawodowo? nie pojawiło się tutaj przypadkiem. Jest dwukrotnym Mistrzem Europy,
Mistrzem Polski i uwaga ? Wicemistrzem Świata.

 

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

Program „Magiczna podróż” wersja standardowa , realizacja 2 osoby ( iluzjonista, realizator światła i dźwięku ) czas trwania ok.30 do 40 minut . W programie iluzjonista zaprezentuje między innymi :
– autorską wersję rozdzielania oraz lewitacji tułowia
– odcinanie ręki okraszone udziałem uroczej asystentki
– zabawny trik w stylu D. Copperfielda z teleportacją królika
– magiczny, bardzo zabawny efekt z przecinaniem i wyrównywaniem sznura
przy udziale asystentów z widowni,
– sprawi, że stół w magiczny sposób będzie latał po scenie
– uniesie w powietrzu papierową różę, by po chwili zamienić ją w różę prawdziwą,
– złączy kajdanami czterech uczestników , których zadaniem będzie uwolnienie się z nich
i jednoczesne rozbawienie pozostałych widzów…
– pojawienie śniegu