Artyści z Talent Show

Latarnik

Tratwa

Krzesła

STRAPSY SOLO

STRAPSY DUET

DUET

PLENER

Człowiek flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty, to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji ?Mam Talent!? . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ? w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji ?Mam Talent? oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji ? Mam Talent ? wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami .

Programy:
LATARNIK
Pokaz, dzięki któremu Łukasz został okrzyknięty ?wizytówką polskiej edycji programu Mam Talent?
TRATWA
Nostalgiczny, romantyczny, wzruszający, ale równocześnie pełen mocnego przekazu. Występ pełen symboliki. Ukazuje trud i wysiłek wkładany w osiągnięcie celu
KRZESŁA
Show prezentowane w czesko-słowackiej edycji Mam Talent. Łukasz zainspirowany Jean Claud van Damme wykonuje szpagat na rozsuwających się krzesłach.
STRAPSY SOLO
Show prezentowane w finale X edycji Mam Talent. Zawiera autorskie elementy powietrznych akrobacji.
STRAPSY DUET
Show prezentowane w finale X edycji Mam Talent. Zawiera autorskie elementy powietrznych akrobacji.
DUET
Dwoje finalistów Mam Talent w niesamowitym duecie na rurce, który trzeba zobaczyć
PLENER
Pokazy w powietrzu wykonywane na 8-metrowej aluminiowej konstrukcji lub przy pomocy dźwigu.

Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po… ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Ars?ne Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji. Filip od dziecka trenował pod okiem swojego mentora oraz wielu innych mistrzów z różnych krajów. Zadebiutował już w wieku 5 lat.
Dziś Filip kontynuuje rodzinną tradycję. Jest profesjonalnym i doświadczonym performerem występującym na całym świecie. Jako absolwent filozofii i religioznawstwa łączy swoje fascynacje intelektualne z zamiłowaniem do iluzji. Jego przedstawienia to niespotykana kompozycja znakomitej magii, wciągającej narracji oraz soczystego, niebanalnego humoru. Doskonały kontakt z widzami, starannie dobrana muzyka i efekty specjalne powodują, że show Filipa bawi, wzrusza, ale także zmusza do myślenia i rozciągania granic wyobraźni. Dzięki takiemu połączeniu pokazy Filipa to atrakcja, dzięki której Państwa goście będą wracać wspomnieniami do tych magicznych chwil..

.Mikroiluzja: iluzja kameralna prezentowana wraz z 1-2 widzami siedzącymi przy stoliku z iluzjonistą, możliwość transmisji na telebim

2. Stand-up show: sceniczne przedstawienie idealne na niewielkie i średnie sceny.

3. Przedstawienie estradowe: duże, sceniczne show ze spektakularnymi efektami dużych iluzji w oprawie muzycznej i z udziałem asystentki.

The Chance

Grupa istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach. Udział w programie zakończył się dla The Chance późno ? wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując ostatecznie III miejsce.
Do dnia dzisiejszego dziewczyny sukcesywnie rozwijają swoją karierę.
Wystąpiły w programie TVP1 ?Jaka to melodia?, przy okazji Sylwestra z TVP Katowice. Artystki poprowadziły także Koncert Super Jedynek w Opolu wraz z Kasią Moś (2015 r.). Mają na swoim koncie również liczne występy w programie “Dzień Dobry TVN” oraz udział w koncercie “Talent czy Factor” emitowanym na żywo przy okazji uroczystego otwarcia Areny Lublin. Zaprezentowały się też w ?Petersburskim Music Show?.

Magda Andres

wokalistka o ciemnej, charakterystycznej i niszowej barwie głosu. Finalistka 10 edycji ?Mam Talent?.
Śpiewała już w gimnazjum. Zaczęła ćwiczyć głos w domu pod nieobecność rodziców. Kiedy pokonała pierwszą tremę, rodzice zaproponowali jej lekcje śpiewu w prywatnej, rockowej szkole muzycznej. Nauczyciel nalegał, żeby Magda uczyła się śpiewu jazzowego, ale dziewczyna wolała Marylina Mansona. Pół roku mieszkała w Anglii i tam na własną rękę zaczęła śpiewać inaczej niż wcześniej. Przestała zdzierać gardło, by śpiewać bardziej jak Amy Winehouse.

NATALIA CAPELIK-MUIANGA

Laureatka 9 edycji THE VOICE OF POLAND

ASTEYA DEC

Laureatka 7 edycji THE VOICE OF POLAND , gdzie zdobyła uznanie Edyty Górniak, Andrzeja Piasecznego, Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona z Afromental. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach im. Karola Szymanowskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Obecnie koncertuje po całej Polsce ze swoimi braćmi i tatą. Dostała również rolę Divy w Rising Stars Revue, gdzie wciela się w Jessicę Rabbit.

PAULINA CZAPLA

Finalistka programu MUST BE THE MUSIC

GOSIA HODUREK

Laureatka 8 edycji THE VOICE OF POLAND

ADA SZULC

Finalistka programu X FACTOR

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program “Magiczna podróż” 
Program oparty na efektach scenicznych takich efektach jak odcinanie ręki, rozdzielanie i lewitacja tułowia, wyczarowanie śnieg, lewitacja stołu

-w wersji standardowej czas trwania 10 do 30 minut , realizacja 2 osoby (iluzjonista, realizator dźwięku ) 

– w wersji pełnej czas trwania 10 do 30 minut , realizacja 3 osoby (iluzjonista, asystentka, realizator światła i dźwięku )

2. Program “Magic show” czas trwania 10 do 30 minut , realizacja 4 osoby (iluzjonista, asystentka, asystent, realizator światła i dźwięku )

Program oparty na efektach scenicznych takich efektach jak metamorfoza, przenikanie, pojawienie asystentki lewitacja prezentu 

Koszt obejmujący honorarium, dojazd, hotel  – 4.000 zł brutto 

Bike Show & Bike Center Bartosz Ćwik

Pokazy akrobacji rowerowych w wykonaniu Bartka Ćwika ? Półfinalisty telewizyjnego show MAM TALENT ? to widowiskowa oprawa dla ważnych wydarzeń klientów takich jak: prezentacje produktu, imprezy promocyjne,kampanie wizerunkowe, imprezy sportowe, festyny, pikniki rodzinne i dedykowane dla dzieci, wydarzenia kulturalne, zamknięte imprezy firmowe i inne.