Oferta atrakcji oraz koncertów na Wesele w Gdyni 27.06.2020

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program “Magiczna podróż” wersja standardowa, realizacja 2 osoby (iluzjonista, realizator światła i dźwięku) czas trwania ok. 30 do 40 minut. Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła (bez dopłat)

2. Program “Magiczna podróż” wersja pełna, realizacja 3 osoby (iluzjonista, asystentka, realizator światła i dźwięku) czas trwania 40 do 50 minut. Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła (bez dopłat)

Proponowane wersje programów oczywiście mają charakter rodzinny i z równym zainteresowaniem będą oglądane zarówno przez dzieci jak i przez ich rodziców.

Tak aby program miał charakter mikołajowo-świąteczny w obu wersjach jego zakończeniem czyli trikiem finałowym będzie wyczarowanie śniegu.

Maja Hyży

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: ?Jesteś bezczelnie zdolna?. Debiutancki album Mai pt. W Chmurach ukazał się w 2015r. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. W Chmurach to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie?

MELIKA

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem, tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. ‘Tales Part One’, debiutanckie wydawnictwo wrocławskiego trio, stanowi wstęp do tego, co zespół może zaprezentować w niedalekiej przyszłości. Doskonale wyprodukowany, stylistycznie spójny album to zaproszenie do muzycznego świata Meliki, w którym miesza się elektronika wielu barw i nurtów. Całość spaja charakterystyczny i wyrazisty głos, pełen emocji budujących nastrój każdej kompozycji. Melika nie jest jedynie wokalistką stojącą przed duetem towarzyszących jej instrumentalistów – jest głową, sercem i głosem projektu mającego wszystkie atuty, by już za moment pojawić się na największych klubowych i festiwalowych scenach Polski.

Do tej pory Melika m.in.supportowała REBEKĘ, BOVSKĄ, zagrała na jednej z odsłon SOFAR SOUNDS WROCŁAW, 
Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – “Muzyczne odkrycie 2016”.
SO!MUSIC w swoim plebiscycie wymienia ją jako jedną z Muzycznych Nadzieji 2017 a BRAND NEW ANTHEM umieszcza projekt na podium, w rankingu ‘Brand New of 2017’ 

Madox

Madox – wokalista, autor tekstów, kompozytor. Wychował sie w Paryżu, który kształtował jego wrażliwość. Występował w drugiej edycji programu “Mam Talent, pokazał, że gama barw nie kończy się na bieli i czerni. O jego występie pisał sam Perez Hilton. W 2011 roku ukazał się debiutancki album ?La revoluion Sexuelle?. Teledyski z tej płyty dotarły na szczyty list MTV w Danii, Holandii oraz w Azji. W 2012 roku Madox supportował zespół ?Roxette? w Ergo Arenie, kończąc tym występem pierwszą trasę koncertową. W 2018 powrócił na scenę z nowymi utworami, w tym z przebojowym One More Shot. W tym samym roku brawurowo wystąpił na kilku festiwalach: Spring Break, LGBT Film Festival, Miss Bizarre. Jesienią sostał jurorem w Polsatowym Hicie ?Śpiewajmy Razem! All Together Now!?. Obecnie pracuje nad nowym albumem.

The King’s Friends

The King?s Friends to Rock?n?Roll grany w 100% na żywo przez profesjonalnych muzyków. Nieprzerwanie od 2001 roku grają koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya, zdobywając w tym czasie liczne wyróżnienia i nagrody.

Posiadają doświadczenie zarówno w występach estradowych na dużych scenach takich jak American Cars Mania, uroczystych galach ? Euro 2012 Catering Show czy Warszawskie Wieczory Olimpijskie na Stadionie Narodowym, eventach firmowych, klubach muzycznych i wielu innych. Scenariusz każdej imprezy może być uzgadniany oddzielnie.

Ich koncerty to znane i lubiane przeboje grane na światowym poziomie oraz dowód że muzyka naprawdę łączy pokolenia.

Człowiek Flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty, to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji ?Mam Talent!? . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ? w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji ?Mam Talent? oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji ? Mam Talent ? wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami.

Iluzjonista Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z ich repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

Zdziwienie i zachwyt widzów podczas ich pokazów jest największą inspiracją a niesamowite triki sprawią, że Twoi goście zapamiętają ten występ na bardzo długo. W ten sposób przenoszą uczestników w świat fantazji i niemożliwości, o których tak często marzą. Aby doznania były jeszcze silniejsze zapraszamy gości na scenę do czynnego uczestnictwa w pokazie tworząc magię na ich oczach.

Ze swojej strony gwarantują wszystkim widzom niezapomniane chwile, dużo emocji i dobrą zabawę, która sprawi, że właśnie ta impreza na długo zapadnie w ich pamięci i o której będzie się dużo mówiło.

Występują między innymi na:
Imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, imieniny, przyjęcia itp.
Imprezy firmowe: bankiety, festyny, pikniki, zjazdy integracyjne, konferencje, gale.
Dla dzieci : szkoły, przedszkola

Tetiana Galitsyna

Ich debiut miał miejsce w 2009 roku. Od tej pory rozwijają, szlifują i doskonalą swój warsztat artystyczny. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nimi klienci. Śmiało mogą przyznać, że dzisiaj są mistrzami Visual Art Show.

Tworzą artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.

Pracują z pasją, angażując w pełni ich profesjonalizm i kreatywność.

Starają się wyprzedzać oczekiwania klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu ?Mam Talent? w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.

Wordfall 

Wynajmij drukarkę wodną na dowolny czas (nawet na jeden dzień) w dowolnym miejscu w całej europie lub zainstaluj ekran wodny na stałe w dowolnym miejscu na świecie.

Na konferencje, targi, koncerty, targi branżowe, wystawy, ekspozycje (centra handlowe, muzea, galerie) i wiele innych…

TO SPADAJĄCE KROPLE WODY

Można ich dotknąć! To nie projekcja świetlna.

RYSUJ WODNE OBRAZY NA TABLECIE

Albo puść przygotowany wcześniej pokaz.

 DOWOLNY ROZMIAR

Kurtyna wodna może mieć od 2 do 10m na długość i od 2 do 8 metrów na wysokość (Zapytaj o większe rozmiary)

PODŁĄCZ DO DMX

Synchronizuj pokaz z muzyką i światłami

WODA W KRĄŻY W OBIEGU ZAMKNIĘTYM

Nalewasz tylko raz

Agencja Taneczna Show Hells Dance

Red Heels to wyjątkowa grupa taneczna stworzona na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

 Doświadczenie tancerzy sprawi, iż wydarzenie, którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięci. Profesjonalizm oraz urok osobisty to główne cechy towarzyszące ich występom, będące jednocześnie gwarancją sukcesu.

W ofercie Agencji Red Heels znajdziesz różnego rodzaju taneczne widowiska na najwyższym poziomie. Profesjonalni tancerze, wyjątkowa stylizacja oraz urozmaicona choreografia podkreśli charakter oraz myśl przewodnią każdego wydarzenia.

Pokaz profesjonalnych tancerek połączony z oryginalną oprawą, zmysłowych rekwizytów scenicznych ? dwóch czerwonych foteli będących odzwierciedleniem damskiej szpilki oraz rurki do pole dance. Piękne tancerki, bogato zdobione kostiumy, zmysłowa i zaskakująca choreografia z elementami akrobatycznymi na rurze sprawią, że żaden z widzów nie oderwie wzorku nawet na sekundę

Jerzy Kozłowski – SoloArt

 Jerzy Kozłowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich. Sztukami żonglerskimi zajmuje się od wielu lat. Brał udział w wielu pokazach oraz warsztatach odbywających się na terenie całej Polski, dzięki czemu, zdobył duże doświadczenie sceniczno-choreograficzne. Jest on artystą wszechstronnym z powodzeniem zastępującym w pojedynkę cały teatr ognia.

Jego pokazy tańca z ogniem i taniec ze światłem na długo pozostają w pamięci widzów oraz stanowią wspaniałą atrakcje i urozmaicenie niemal każdej organizowanej imprezy. Jednym z jego największych osiągnięć była kwalifikacja do półfinałów II edycji programu ?Mam Talentemitowanego w telewizji TVN. Ponadto jest on również najczęściej nagradzanym artystą polskiej sceny fireshow.

 

Wielka widowiskowość oferowanych przez niego pokazów fireshow oraz led show sprawia, że jest to idealny wybór jako główna atrakcja wieczoru podczas różnego rodzaju eventów, imprez miejskich oraz innych wydarzeń, w których konieczny jest spektakularny punkt programu artystycznego.

Wykonywane przez niego pokazy tańca z ogniem czy pokazy świetlne wzbogacane są o różnorodne efekty pirotechniczne oraz sceniczne. Przedstawienia wykonywane są w unikatowych strojach oraz z odpowiednio dobraną muzyką co w całości stwarza magiczny oraz niepowtarzalny Show. Bogata oferta pozwalają dopasować program do danego typu imprezy oraz możliwości organizacyjnych i finansowych. Pokazy tańca z ogniem oraz lightshow idealnie sprawdzają się zarówno na duże imprezy plenerowe jak również podczas kameralnych wydarzeń.