Atrakcje integrujące grupę na imprezę firmową – Warszawa

WIECZÓR PRL
WIECZÓR PRL

WIECZÓR PRL

Integracja w Warszawie rodem z PRL. Ruszamy na rejs po klimatycznych barach z epoki PRL-u, racząc się trunkami i zajadając przekąskami z czasów dominacji "Jedynej Słusznej PZPR". Na początek wycieczki jedziemy Nyską na Plac Konstytucji, gdzie uczestnicy będą mieli zadanie, aby odnaleźć robotnika podobnego do Lecha Wałęsy. Chodzi o płaskorzeźbę umieszczoną na jednej z elewacji budynku. Tam będzie wskazówka gdzie mamy jechać dalej. Następnie ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, gdzie czeka Was quiz wiedzy o systemie. Za poprawne odpowiedzi dostajecie kartki na mięso, które za chwilę będziemy mogli wymienić na butelkę wódki. Dalej ruszamy w kierunku Pałacu Kultury by na mównicy, wygłosić tekst przemówienia pierwszego sekretarza partii. Po drodze słuchamy piosenki o Nowej Hucie, którą to wszyscy muszą się nauczyć, by następnie wspólnie odśpiewać hit. Stąd już wyruszycie na Pragę, by odwiedzić Muzeum "Czar PRL-u". Tutaj przeniesiemy się do małego mieszkania wyposażonego w stylu z epoki, gabinetu urzędnika państwowego, sklepu, baru i na ulicę z tamtych czasów. Zobaczymy, jak ludzie żyli i mieszkali oraz zaprosimy uczestników na mały poczęstunek, typowy dla tamtejszej epoki. Na koniec wycieczki odwieziemy Was pod wskazane miejsce. Na pokład możecie wnieść własny alkohol, lub zamówić od nas - wystarczy wybrać "pakiet alkoholowy" z listy dodatków znajdującej się poniżej.
Ucieczka z upiornego pokoju
Ucieczka z upiornego pokoju

Ucieczka z upiornego pokoju

Upiorna, integracyjna gra miejska w Warszawie to świetny sposób na zwiększenie umiejętności współpracy oraz poprawę komunikacji w grupie, a przy okazji na zorganizowanie ciekawego eventu firmowego. Wasz zespół podzielimy na kilkuosobowe drużyny, których zadaniem będzie uciec z połączonych ze sobą pomieszczeń w określonym czasie, jednocześnie wykonując różne zadania. Na realizację zadań macie około 60 minut. Łatwo nie będzie ? bez współpracy, kreatywnego myślenia, sprytu i logiki nie dacie rady! Kluczem do rozwiązania zagadki będzie komunikacja w zespole. Warszawski Escape Room to doskonała atrakcja team-buildingowa. To klasyczna rozgrywka komputerowa przeniesiona w rzeczywistość. Na miejscu dostępnych jest 6 pokoi, w tym jeden podwójny. W jednym pokoju może grać 4-5 osób. Zatem równoczesnie w grze może wziąć udział nawet 35 osób.

AleZebra

Proponujemy różnego rodzaju atrakcje, takie jak: - Laserowy paintball - polegający na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki / pistoletu. Nasza arena w azteckim klimacie to interaktywna dżungla świecąca w świetle UV z niezliczonymi przeszkodami i wyjątkową dekoracją. - Mini Golf - magiczne dziewięciodołkowe pole do gry w mini golfa. Sala wypełniona jest po brzegi niesamowitymi, ogromnymi rzeźbami nawiązującymi do wszystkim znanej bajki. - Escape Room - znajdziecie u nas aż 4 pokoje do niesamowicie emocjonującej zabawy, czyli do "ucieczek"! Wraz z grupą (2-5os.) macie 60 minut, żeby uciec z pokoju, a zrobicie to tylko dzięki współpracy i rozwiązaniu szeregu zagadek logicznych i sprawnościowych. - Strefa Gier - strefa 30-stu automatów biletowych niezwykle popularnych na świecie. Nie są to zwykłe automaty rozrywkowe. Podczas gry, dzięki spostrzegawczości i umiejętnościom walczymy o dziesiątki/setki biletów, które możemy wymienić na nagrody. Dzięki temu nie dość, że będziemy się świetnie bawić to wrócimy do domu z gadżetami. - Bumper Cars - naszymi pojazdami możemy zderzać się bez konsekwencji i w pełni bezpiecznie. Każdy z nich otoczony jest wielką poduszką powietrzną, która amortyzuje stłuczkę. Dwa koła są napędzane przez oddzielne uchwyty dzięki temu obroty w miejscu są bardzo łatwe i dynamiczne. - Laserowy Labirynt - masz 3 minuty by odzyskać niezwykły skarb. Twoim zadaniem jest pokonać tor ponad dwudziestu wiązek laserowych i dwóch poruszających dotykając punktów pośrednich. Przed wejściem istnieje możliwość wyboru poziomu trudności. Podczas misji możemy się pomylić, ale tylko 3 razy. - Bilard - dwa zębrzaste stoły do gry w bilard. Stoły o wymiarach 7 ft. z podświetlanym blatem ( oświetlenie można wyłączyć).
Niewidzialna Wystawa
Niewidzialna Wystawa

Niewidzialna Wystawa

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło... Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa, interaktywna podróż do niewidzialnego świata, w którym odnajdziesz drogę przy pomocy naszych niewidomych Przewodników, oraz swoich zmysłów - słuchu, dotyku, węchu, a nawet... smaku! Zaufaj nam w ciemno!
Niewidzialna Wystawa
Dom Zagadek

Dom Zagadek

Masz 60 minut aby się wydostać.... Dom Zagadek to profejsonalny i przyjazny Escape Room w Warszawie. Zdobywa nagrody Centrum Rozrywki Roku 2015 w Warszawie oraz Grand Prix Warszawskiej Rodzinki! Nasze pokoje mają scenariusze dopasowywane do wieku graczy! Dla dorosłych najtrudniejsze zagadki, dla dzieci łatwiejsze zagadki... tak aby każdy miał szansę się wydostać! Zagadki logiczne, na spostrzegawczość, wymagające sprytu oraz technologiczne rozwiązania powodują że jesteśmy topową firmą w rankingach Escape Room.
WS Arena

WS Arena - laserowy paintball

Największa Arena w Polsce W5 Arena oferuje rozgrywki w laserowy paintball (ang. Laser Tag) w klimacie prawdziwego pola walki. Arena posiada dwa poziomy, blisko 1000 m2 labiryntów I przeszkód w samym centrum Warszawy (Pola Mokotowskie). Nasza broń wzorowana jest między innymi na kultowym karabinie maszynowym P90. Zaawansowana technologia systemu pozwala na realizację różnorodnych scenariuszy i odkrywanie laserowego paintballa na nowo podczas każdej kolejnej wizyty w W5 Arena! Laserowy paintball w W5 Arena to sport, zabawa i rozrywka dla każdego, gwarantująca wysoki poziom adrenaliny. Podczas rozgrywek w laserowy paintball (Laser Tag) sprawdzisz : celność oka, umiejętność działania w zespole, samokontrolę, zdolności przywódcze i instynkt przetrwania. Nasz system pozwala grać wszędzie, nawet w biurach, szkołach i w plenerze! Przyjdź i daj się wciągnąć!
VR Room 360

VR Room 360

Wśród gier, które można sprawdzić, znajdują się m.in. Fruit Ninja VR (znana z telefonów mobilnych zabawa w krojenie owoców samurajskim mieczem), Audioshield (gra rytmicznomuzyczna) czy Turbo Soccer VR, w którym gracz wciela się w rolę reprezentanta Polski w piłce nożnej Kamila Grosickiego i pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej.
Iluzjonista Adrian Mitoraj

Iluzjonista Adrian Mitoraj

30 minutowy pokaz z asystentką "Stage Illusion Show'' + 30 minutowe warsztaty iluzjonistyczne dla całej grupy Stage Illusion Show Spektakularne widowisko wzbogacone o duże iluzje wykonywane z asystentką. Podczas pokazu osoby z publiczności zostają wplatane w różne humorystyczne zdarzenia sceniczne. Doskonale dobrana muzyka, odpowiednia gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w tajemniczy inny wymiar dostarczanej rozrywki. W czasie przedstawienia można zobaczyć błyskawiczną zamianę sukienek asystentki, przenikanie ciała asystentki przez dziesięć stalowych obręczy, liczne lewitacje, taniec białej jedwabnej chusty do znanych przebojów Michaela Jacksona, przenikanie ręki przez dużą szybę oraz wiele innych niepowtarzalnych iluzji. Warsztaty Iluzjonistycze "Zostań Iluzjonistą" Warsztaty stanowią lekcję nauki kilku prostych sztuczek z wykorzystaniem kart, sznurków, jedwabnych chust. Jest to świetne uzupełnienie wszystkich wyżej wymienionych programów. Zabawa w naukę trików sprawdzi się podczas spotkań integracyjnych, a nabyte umiejętności podczas prowadzonych warsztatów uczynią Cię atrakcyjnym towarzysko i ułatwią nawiązywanie kontaktów. Sztuka iluzji wymaga odpowiednich warunków technicznych, aby mogła być prezentowana na wysokim poziomie artystycznym. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość zapewnienia całej techniki przez Nas. Posiadamy własną scenografię w postaci tylnej kurtyny, własne oświetlenie, wytwornice dymu oraz profesjonalne nagłośnienie.
Restauracja Galeon
Restauracja Galeon

Restauracja Galeon

To miejsce doskonale przystosowane do organizacji spotkań firmowych, imprez okolicznościowych, wieczorów tematycznych, bankietów, a także kameralnych kolacji i spotkań rodzinnych. Na dwóch poziomach restauracji dysponujemy kilkoma oddzielnymi salami z możliwością rożnej aranżacji i ustawienia stołów. Możemy przygotować przyjęcia dla grup od kilku do trzystu osób. 

 

GÓRNY POKŁAD Posiada 200 miejsc siedzących, największy pojedynczy stół dla 60 osób, możliwość wydzielenia parkietu. Osobna sala VIP do 16 osób.

 

DOLNY POKŁAD  Składa się z dwóch sal: Małej Kapitańskiej mieszczącej do 40 osób i Dużej Kapitańskiej mieszczącej do 100 osób oraz oddzielnego baru, możliwość wydzielenia parkietu.

 

CLUB GALEON Oddzielne sale mogące pomieścić od 30 do 130 osób z dwoma barami, nagłośnieniem, projektorem, miejscem do zabaw tanecznych itp. Organizujemy "osiemnastki", wieczory kawalerskie i panieńskie, spotkania klasowe oraz firmowe.

Gospoda pod Młynem

Gospoda pod Młynem

Restauracja Gospoda pod Młynem to najwyższej jakości usługi restauracyjne i cateringowe. To idealne miejsce na  imprezę firmową. W menu królują dania kuchni polskiej z elementami kuchni międzynarodowej. W ofercie mamy też bogatą kartę alkoholi, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Nasza restauracja znajduje się w Warszawie na Ursynowie, tuż przy stacji metra Ursynów, co umożliwia wygodny dojazd.