Atrakcje na spotkanie biznesowe w Zamku Książ – propozycje

Szymon Łątkowski

Szymon Łątkowski to wschodząca gwiazda polskiego kabaretu, występy komika to telewizyjna jakość w atrakcyjnej cenie:

– czołowy solista kabaretowy młodego pokolenia, przez wielu określany jako następca Marcina Dańca, Jerzego Kryszaka czy Cezarego Pazury

– stworzył własny, niepowtarzalny styl będący połączeniem sztuki kabaretowej z teatrem i stand ? upem

– jego występy to prawdziwe One Man Show pełne wielu barwnych postaci, rekwizytów, zaskakującej scenografii oraz skeczów z udziałem publiczności

– zdobywał  nagrody na największych polskich konkursach, przeglądach i festiwalach kabaretowych i komediowych

– publiczność uwielbia skecze Szymona, czego dowodem jest kilkanaście zdobytych Nagród Publiczności 

– jego siłą jest wyjątkowe i uniwersalne poczucie humoru, rozbawia ludzi w każdym wieku

– świetnie sprawdza się także jako konferansjer, przy różnego rodzaju wydarzeniach

Antoni Gorgoń- Grucha
KABARET

Antoni Gorgoń Grucha, odkrycie kabaretowe 2015 roku. Jest Laureatem wszystkich największych festiwali kabaretowych w Polsce, m.in:

– Festiwal PAKA w Krakowie
– Międzynarodowy Festiwal Kabaretowy WROCEK we Wrocławiu

– Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim

– RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa

Występ One Men Show Antoniego Gorgonia Gruchy to godzina zabawy na najwyższym poziomie, jest to oryginalne połączenie monologu, improwizacji z popularnym stand up’em. Odkrywcze teksty, zabawna interakcja z widownią i do tego bardzo dynamiczny charakter występu, gwarantuje zapamiętywalność i zadowolenie publiczności.

Kabaret z Konopi

Kabaret zawiązał się w 2004r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.

Świetny kontakt z publiką, kilkadziesiąt skeczy i piosenek. Imprezy biletowane, zamknięte, plenerowe, realizacje telewizyjne, występy charytatywne, happeningi, improwizacje i wiele innych sprawiają, że każdy występ to niepowtarzalne wydarzenie.

Iluzjonista Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z naszego repertuaru. DUŻA iluzja to nasza pasja, która podczas pokazu łączy nas w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając nas na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

Zdziwienie i zachwyt widzów podczas naszych pokazów jest dla nas największą inspiracją a niesamowite triki sprawią , że Twoi goście zapamiętają ten występ na bardzo długo. W ten sposób przenosimy uczestników w świat fantazji i niemożliwości, o których tak często marzą. Aby doznania były jeszcze silniejsze zapraszamy gości na scenę do czynnego uczestnictwa w pokazie tworząc magię na ich oczach.

Ze swojej strony gwarantujemy wszystkim widzom niezapomniane chwile, dużo emocji i dobrą zabawę, która sprawi, że właśnie ta impreza na długo zapadnie w ich pamięci i o której będzie się dużo mówiło.

Występujemy między innymi na:
Imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, imieniny, przyjęcia itp.
Imprezy firmowe: bankiety, festyny, pikniki, zjazdy integracyjne, konferencje, gale
Dla dzieci : szkoły, przedszkola

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program „Magiczna podróż” wersja standardowa , realizacja 2 osoby ( iluzjonista, realizator światła i dźwięku ) czas trwania ok. 30 do 40 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

2. Program „Magiczna podróż” wersja pełna , realizacja 3 osoby ( iluzjonista, asystentka , realizator światła i dźwięku ) czas trwania 40 do 50 minut .

Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła ( bez dopłat )

Proponowane wersje programów oczywiście mają charakter rodzinny i z równym zainteresowaniem będą oglądane zarówno przez dzieci jak i przez ich rodziców.

Tak aby program miał charakter mikołajowo- świąteczny w obu wersjach jego zakończeniem czyli trikiem finałowym będzie wyczarowanie śniegu.

Iluzjonista Gidziński

Iluzjonista Tomasz Gidziński

 Pragnę zaoferować Państwu niecodzienną i uchodzącą za niedostępną dla wielu osób sztukę iluzji. Cieszę się, że profesja, którą zajmuję się od 10 lat, została przez Państwa uznana jako atrakcyjna forma rozrywki.

Moje pokazy adresuję zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Zawsze się staram, aby występ bezpośrednio angażował publiczność, był miły w odbiorze zarówno dla oczu, jak i dla uszu.

Wielu mi zaufało i się nie zawiodło. Wierzę, że i Państwo będziecie zadowoleni. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Iluzjonista Gidziński

Kacper Wlazło

Setki występów, i tysiące zadowolonych widzów to tylko część z osiągnięć magika, liczne dyplomy oraz podziękowania za udziały w imprezach charytatywnych zdobią ścianę razem z dyplomami za zajęcie pierwszych lub czołowych miejsc w konkursach iluzjonistycznych.

Losy Wlazlosky?ego mieli okazję śledzić widzowie programu ?Apetyt na Sławę? emitowanego na Canal+ w Styczniu 2019.

Show które prezentuje iluzjonista jest dopracowane w taki sposób aby wpasował się w gusta każdej grupy wiekowej dlatego cały program zdecydowanie zadowoli najmłodszych ale również zaszokuje starszych widzów.

Idealna atrakcja na urozmaicenie swojego wesela oraz wspaniały pomysł na wprowadzenie widza w świat iluzji podczas festynów, lub jakiejkolwiek innej imprezy!

Łukasz Kupiniak ILUZJONISTA

Jest iluzjonistą z ponad 5 letnim doświadczeniem. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Proponuje Państwu pokaz typu stand up. Jest to występ około 30 minutowy, w którym udowodnia, że niemożliwe nie istnieje. Całość bazuje na interakcji, czyli widzowie czynnie angażują się w spektakl: liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia, pojawienia. Wszystko z dawką humoru.