Cykl pokazów dla dzieci- Gąski

Dawid Krzyżowski- triki z piłką

Dawid Krzyżowski:
od 2004 roku zajmuje się wykonywaniem trików i sztuczek piłkarskich.
Jego umiejętności potwierdzają liczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej oraz setki występów w Polsce i na całym Świecie

Osiągnięcia

  • Mistrz Polski Red Bull we freestyle football
  • top 8 Mistrzostwa Świata w Brazylii
  • top 8 Mistrzostwa Europy Sankt Petersburg
  • Zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów we freestyle football min. w Chojnicach, Międzyzdrojach

    Animacja i warsztaty 

    Zabawa z publicznością w różnym wieku. Nauka najłatwiejszych sztuczek z piłką. Istnieje możliwość przeprowadzenia konkursów z nagrodami. Czas trwania animacji jest do ustalenia. Mogą odbywać się na scenie w centrum wydarzenia ale także w wyznaczonej do tego strefie. Nauka podstawowych sztuczek może odbyć się jednorazowo lub cyklicznie (w ustalonych odstępach czasowych)

Paweł Nowak- zośka

Paweł Nowak to profesjonalny zawodnik footbag freestyle, czyli wszystkim nam znanej ZOŚKI. Mistrz Świata i wielokrotny medalista zawodów na całym świecie z 10-cio letnim doświadczeniem w organizacji pokazów oraz warsztatów gry dla dzieci zaprasza do współpracy.

Paweł Skóra- triki z piłką

Pawel Skora – trenuje freestyle football od 2004 roku. Mam na swoim

koncie tytuly: Mistrza Swiata, Mistrza Europy oraz Mistrza Polski.

Wystepowal m.in.:

-w przerwach meczy UEFA Euro 2012,
-na festiwalach Saarang i Udghosh w Indiach,
-podczas trasy Coca-Cola Victory Tour w USA,
-w spektaklu: Destino w Meksyku,
-w przerwie meczu: FC Barcelona – Al Ahli Saudi FC w Katarze.

Jak wyglądają warsztaty

Spotkanie trwa 60-90 minut. Na poczatku daje pokaz trikow pilkarskich do muzyki a potem przeprowadza trening trikow pilkarskich. Kazdy uczestnik probuje swoich sil w sztuczkach. Na zakonczenie kazdy dostaje  pocztowke ze zdjeciem i autografem. Robi zdjecie grupowe a chetni moga zrobic sobie z nim zdjecie indywidualne, na ktorym kreci pilke na palcu lub dlugopisie. Dodatkowo istnieje mozliwosc przywiezienia przez niego ksiazek jego autorstwa: Triki gwiazd footballu. Wowczas przeprowadza konkurs z nagrodami, w ktorych do wygrania sa ksiazki. Ksiazki podpisuje z dedykacja dla zwyciezcow. Inna mozliwosc: kazdy dostaje po egzemplarzu ksiazki z autografem i dedykacja. Cena ksiazki 40 zl. W przypadku zamowienia wiekszej ilosc mozliwa jest nizsza cena.