Gala firmowa – propozycja Big Band

18.09 Warszawa

 

CHOPIN UNIVERSITY
BIG BAND

Formację tworzą absolwenci i studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka
Chopina w Warszawie.
Ci młodzi, świetnie wykształceni muzycy klasyczni wspólnie grają i kontynuują swoją ?big bandową przygodę? rozpoczętą jeszcze podczas studiów. Cały czas rozwijają jazzowy warsztat, wzbogacają repertuar i dzielą swoją jazzową pasję.
Szefem artystycznym grupy i band leaderem jest Piotr Kostrzewa, współtwórca sukcesów takich big bandów jak Szymanowski Big Band czy Szymanowski Young Power Big Band.

Piotr Kostrzewa jest aktywnie działającym muzykiem ? kotlistą, solistą słynnej Orkiestry Sinfonia Varsovia oraz wykładowcą na warszawskim Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

Często występuje w kraju i za granicą. Koncertowali m.in z: Basia Trzetrzelewską, Krzesimirem Dębskim, Kubą Badachem, Sławekiem Uniatowskim, Zbigniewem Namysłowskim i z wieloma innymi.

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program, który Państwu proponujemy, pochodzi z początku XX wieku w Ameryki Północnej, tam rodzi się Jazz muzyka związana z Nowym Orleanem Znane i lubiane utwory, które wszyscy znamy, jak When the Saints, Hallo Dolly, Summertime czy Moonlight, Serenade, znajdują się w repertuarze naszego zespołu. Gramy również najsłynniejsze polskie melodie, takie jak Sexappeal, Ach jak przyjemnie, Va bank itp. Dixie Tigers Band stwarza idealną oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju koncertach z okazji ważnych uroczystości obchodzonych w instytucjach, firmach, luksusowych hotelach jak też na imprezach prywatnych ( gramy akustycznie nie tylko w salach, ale także w plenerze). Przekonajcie się Państwo sami, że można się świetnie bawić słuchając znanych utworów w naszym żywiołowym wykonaniu.

 

eM Band

Orkiestra eM Band powstała w 2006 roku z inicjatywy dyrektora Marka Malisza.

Od maja 2010 roku Orkiestra działa jako samodzielna, artystyczna instytucja kultury pod nazwą Miejska Orkiestra Rozrywkowa eM Band w Jaworznie, a w lipcu 2012 została zmieniona nazwa orkiestry, która obecnie brzmi: eM Band Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna.

eM Band to jedna z najciekawszych orkiestr rozrywkowych w Polsce. W skład Orkiestry wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci oraz wykładowcy akademii muzycznych oraz laureaci prestiżowych festiwali jazzowych.

Orkiestra posiada rozległy gatunkowo repertuar od standardów muzyki jazzowej, poprzez rock, pop hits, latino, swing, aż po muzykę gospel oraz aranżacje największych światowych hitów muzycznych.

 

Shaun Baker & Jessica Jean & Bardabusz Band/Orchestra

Rewelacyjne Show!
11 osób na scenie!
Świetny kontakt z publicznością!

W składzie 11 osobowym:
Shaun Baker – DJ-wokal, Jessica Jean – wokal, sax alt, trąbka, puzon, piano/keyboard, gitara, bas gitara, perkusja, 2 chórki.

Gramy z najlepszymi i dla najlepszych … GRAMY DLA CIEBIE!

„Hey Hi Hello”, „VIP”, „GIVE”, „POWER”

 

Bardabusz Orchestra Show

Orkiestra występuje w składzie:
3 wokalistki, 1 wokalista, Sax alt, Sax tenor, 2x trąbka, 1 puzon, keyboard, piano, gitara elektryczna, bas gitara, perkusja

Muzycy orkiestry koncertują z gwiazdami muzyki dance Shaun Baker & Jessica Jean i No Mercy.

12 stycznia 2019 roku, orkiestra zagrała podczas 100-lecia PKOL w Warszawie z udziałem prezydenta RP.