Iluzjonista/Hipnotyzer/Mentalista na imprezę firmową

Łukasz Płoszajski Mentalista

Łukasz Płoszajski ? aktor i mentalista. W autorskim programie Haker Umysłu dostępnym na kanale You Tube zaprezentował swoje niesamowite zdolności, dzięki którym potrafi poznać najskrytsze myśli zupełnie obcej osoby, oraz kontrolować jej umysł. Występy artysty budzą niepowtarzalne emocje, a sam Łukasz mówi o sobie, że jest psychologicznym iluzjonistą. Efekty, które prezentuje osiąga wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii, sugestii, mowy ciała, hipnozy i innych nauk kognitywnych. Dzięki mieszance tych technik sprawił między innymi, że kobieta zapomniała własnego imienia, odgadł numery PIN do kart płatniczych spotkanych na ulicy osób, oraz rysunek w zamkniętej kopercie.

Paweł Szreter Iluzjonista

Paweł Szreter Iluzjonista

 Czas pokazu 45 min w pakiecie złotym
Wielkie przedstawienie z użyciem dużych rekwizytów i asystentka na pół w magicznej skrzyni

 

 Przedstawienie iluzji to około 45 min niebanalnych magicznych efektów z udziałem zebranej publiczności którzy do świadczą lewitacji stolika, odgadywanie w myślach numeru telefonu, prawdziwa gilotyna, zniknięcie zegarka uczestnika pokazu. Pokaz jest dostosowany i przygotowany na imprezę firmową.

W przedstawieniu bierze udział iluzjonista Paweł i jego asystentka Klaudia. Pokaz odbywa si ę przed zamszową – czerwoną kurtyn ą która tworzy niezwykły klimat magii. Kurtyn ę dopasujemy do wielkości pomieszczenia.

 

Iluzjonista Damian Kość

 Nudne występy prestidigitatorów? Zostawmy je ludziom bez wyobraźni. Jeśli
organizujesz wydarzenie to zależy Ci, aby goście zapamiętali ten dzień na bardzo długo – chcesz uniknąć standardowych i niezbyt emocjonujących rozrywek, które się opatrzyły.
Świetnie to rozumiem, dlatego mam coś absolutnie nietypowego. To ?coś?,
co sprawi, że Twoja impreza na pewno będzie wspominana przez uczestników z emocjami i wypiekami na twarzy.

?MikroMagic? to połączenie 15 lat doświadczenia pracy z publicznością,
efekty udoskonalane pod okiem mistrzów iluzji z całego świata
w kat. iluzji stolikowej oraz niebanalne, starannie dobrane triki
. Cała magia dzieje się tuż przed oczami widzów – na wyciągnięcie ręki, najczęściej – w dłoniach widzów! Pożyczona i podpisana przez widza moneta wygina się w JEGO dłoni, pokazujemy jak znaleźć kartę za pomocą zmysłu smaku, w ciągu zaledwie sekundy moneta teleportuje się z dłoni iluzjonisty do dłoni widza oraz moneta iluzjonisty zmienia się w telefon widza, który cały czas był schowany w kieszeni ? to tylko kilka trików z szerokiej gamy efektów, które znajdują się w ,,MikroMagic?. Czarujemy dosłownie ze wszystkim, każdym przedmiotem codziennego użytku ? karty, monety, długopisy, papierosy, chusteczki, pierścionki i wiele, wiele więcej!
Elastyczność i widowiskowość tej dziedziny iluzji sprawia, że idealnie nadaje
się ona na każdego rodzaju uroczystości!
CZAS TRWANIA: NIEOGRANICZONY!

 

Michał Sośniak Iluzjonista
Michał Sośniak Iluzjonista

Michał Sośniak Iluzjonista

Repertuar to m.in. takie numery jak:
– przeniknięcie ręki widza przez szybę, która wcześniej i po została sprawdzona dokładnie przez widzów
– zniknięcie chustki w ręce i pojawienie się jej u zaproszonego widza w kieszeni
– zniknięcie świeczki
– teleportacja piłek -piłki przenoszą się w magiczny sposób z jednego do drugiego pudełka
– znalezienie wybranej przez widza karty w gazecie, poprzez nabicie jej na drut
– pojawienie się żywego zwierzątka z garnka, w którym wcześniej był ogień
– uwolnienie czyjejś marynarki ze sznurków, które zostały przewleczone przez rękawy i których końce trzymają pomocnicy
– płonący portfel
– czytanie w myślach ( odgadnięcie karty wybranej przez kilka osób )
– lewitacja stolika
– sznur który zostaje przecięty przez widza staje się z powrotem cały
– Lewitacja banknotu
– znikniecie pożyczonego pierścionka z pudełka i pojawienie się go w zamkniętej kopercie

Dodatkowo:
Oprócz samego występu, po nim możliwe są także ?warsztaty? oraz małe pokazy close-up przy stolikach widzów podczas których widzowie nauczyli by się kilku magicznych sztuczek ? ze sznurkami, kartami, zapałkami

 

Iluzjonista Adrian Mitoraj

”Stage Illusion Show” – przedstawienie interaktywne z asystentką. Spektakularne widowisko wzbogacone o duże iluzje wykonywane z asystentką.  Podczas pokazu osoby z publiczności zostają wplatane w różne humorystyczne zdarzenia sceniczne. Doskonale dobrana muzyka,odpowiednia gra aktorska.Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w tajemniczy inny wymiar dostarczanej rozrywki.
CZAS TRWANIA
Program trwający od 30 minut do 60 minut.
ATRAKCJE
W czasie przedstawienia można zobaczyć błyskawiczną zamianę sukienek asystentki, przenikanie ciała asystentki przez dziesięć stalowych obręczy, liczne lewitacje,taniec białej jedwabnej chusty do znanych przebojów Michaela Jacksona, przenikanie ręki przez dużą szybę oraz wiele innych niepowtarzalnych iluzji.
REALIZACJA
Przedstawienie realizowane jest przez minimum 2 lub 4 osoby, iluzjonistę, asystentkę, realizatora dźwięku i świateł. Wymaga warunków scenicznych, takich jak: sala widowiskowa, dom kultury, teatr, plenerowa scena

 

Iluzjonista Bartłomiej Cichała

Iluzjonista Bartłomiej Cichała

„Magiczne Variete”. Jest to program, w którym angażuję publiczność do pomocy niemalże w każdym z przedstawianych efektów. Przygotowane iluzje pokazują przekrój przez różne formy pokazu, gdzie nie zabraknie humoru, czytania w myślach czy też widowiskowej lewitacji przedmiotów. Takie zestawienie elementów show zawsze zapewnia dobrą zabawę, ponieważ każdy z widzów znajduje w przedstawieniu coś dla siebie. Co więcej, bliski kontakt z publicznością sprawia, że widzowie chętnie angażują się w pokaz i tym samym bezpośrednio w nim uczestniczą.

 

Iluzjonista Szymon Krzysztoszek

„Magiczne Variete”. Jest to program, w którym angażuję publiczność do pomocy niemalże w każdym z przedstawianych efektów. Przygotowane iluzje pokazują przekrój przez różne formy pokazu, gdzie nie zabraknie humoru, czytania w myślach czy też widowiskowej lewitacji przedmiotów. Takie zestawienie elementów show zawsze zapewnia dobrą zabawę, ponieważ każdy z widzów znajduje w przedstawieniu coś dla siebie. Co więcej, bliski kontakt z publicznością sprawia, że widzowie chętnie angażują się w pokaz i tym samym bezpośrednio w nim uczestniczą.

 

Iluzjonista Andrzej Nowak - Josyn

Iluzjonista Andrzej Nowak – Josyn

Stand-up to około 20 minutowy pokaz w dobrze widocznym miejscu dla wszystkich. Jest prowadzony w luźnym, bezpośrednim tonie z nieustannym angażowaniem uczestników. Program pokazu zawiera zarówno niesamowicie wizualne iluzje z linami, piłkami oraz napojami, numery komediowe, jak i efekty psychologiczne jak zasiewanie sugestii w umysłach 3 widzów, odczytywanie myśli.

Close-up to forma pokazu, która zawsze wywołuje największe emocje, ponieważ efekty są prezentowane wśród ludzi, centymetry od ich oczu, a często magia zachodzi w ich własnych dłoniach. Czas trwania zależy od ilości osób – około dwóch – trzech godzin na 150 osób. Nie ingeruje to jednak w przebieg innych atrakcji na imprezie, ponieważ na raz angażowana jest tylko 3-8 osobowa grupa.

Przykładowe efekty:
– wizualna rutyna z 3 linami, bazująca na najbardziej wizualnych technikach prestidigitatorskich na świecie wg. R. Sandersa
– iluzje z piłkami obejmujące mnożenie ich, znikanie, pojawianie, czy to w moich rękach, czy widza dłoni, czy pod jego marynarką
– pojawianie prawdziwych kostek lodu z płomienia
– efekty z kartami takie jak:
– „karta do niemożliwej lokalizacji” – podpisana i zgubiona w talii karta pojawia się nagle w niespodziewanym miejscu – moim telefonie, pustym pudełku po kartach, moich ustach itp.
– „ambitna karta” – rutyna karciana zawierająca wiele zaawansowanych technik iluzjonistycznych, gdzie podpisana karta jest gubiona w środku talii i za każdym razem powraca na wierzch, lub pojawia się w innych niemożliwych lokalizacjach
– „niemożliwa gra w 3 karty” – szulerzy uliczni wychodzą przy tych na amatorów – karty zmieniają się dosłownie w dłoniach uczestników (Jurorzy w Mam Talent byli 3x Tak, gdy pokazałem im ten efekt)
– „zamiana talii w bryłę szkła” – ściskana przez uczestników talia kart zmienia się w bryłę szkła
– iluzje z wykorzystaniem smartphona: dual reality, wyciąganie przedmiotów z ekranu, przepowiednie
– wizualne efekty z kamieniem, monetą i markerem
– efekty psychologiczne jak odczytywanie mowy ciała, czy zasiewanie sugestii w umysłach widzów

Jedyne co potrzebuję do występu to niewielki stolik oraz mikrofon nagłowny + nagłośnienie (w razie czego posiadam własny).

Preferuję występy w dobrze widocznym miejscu, otoczony uczestnikami, zamiast sceny – cały pokaz przebiega w interakcji i kontakcie z publicznością.

 

Iluzjonista Gidziński

Iluzjonista Tomasz Gidziński

Czas trwania: około 45 min

  • Opis efektów:
    Etiuda ze sznurem -iluzjonista wyczarowuje sznur i zaprasza do sztuki osobę z publiczności. Sznur zostaje przecięty przez magika, później scalony, następnie sznur przecina widz i znowu jest cały. Później w tajemniczy sposób przez zawiązany sznur przechodzi metalowa obręcz, środek sznura zamienia się miejscami z jego kocami, wreszcie wykonawca zawiązuje na nim w błyskawicznym tempie 5 węzłów.
  • Obręcze -metalowe pierścienie łączą się i rozłączają na oczach widzów. Pierścienie są dawane publiczności do kontroli.
  • Podwójna przepowiednia -artysta prezentuje dwie kredowe tabliczki. Składa je razem, związuje sznurkiem, wkłada do tekturowego etui i daje widzowi do potrzymania. Następnie jeden widz losuje dowolny z 5 różnych obrazków, a drugi widz wyciąga z talii dowolną kartę. Po tych wszystkich zabiegach, czas na finał: iluzjonista rozpakowuje tabliczki i okazuje się, że na jednej tabliczce narysowana jest karta wybrana przez jednego widza, a na drugiej obrazek, który wybrał drugi widz. Trik jest utrzymany w komicznej konwencji.
  • Kajdany Houdiniego -na scenę jest zapraszanych 2 widzów. Zakuwają iluzjonistę w solidne, metalowe kajdany, zabierają kluczyki. Wykonawca w zabawny sposób, pod przykryciem worka, uwalnia się z więzów.
  • Karta domino-w tej sztuce iluzjonista zdradza sekret triku. Pokazuje dużą kartę, która co chwilę zmienia liczbę oczek. Po wyjaśnieniu widzom, jak to się dzieje, karta ponownie zmienia liczbę oczek, ale pokazując jeszcze inną wartość niż przed chwilą.
  • Pióra -iluzjonista prezentuje 4 długie na 60 cm, pomarańczowe pióra, które po przełożeniu przez pustą tubę zmieniają kolor. Ostatnie pióro zamienia się w bukiet kwiatów. Kolorowa i bardzo wizualna sztuka pod dynamiczną muzykę.

Iluzjonista Aleksander Dumała

Magiczny Stand-Up –  Pełny pokaz iluzji ? możliwy do wykonania w praktycznie każdych warunkach. Jest to bardzo dynamiczny występ, który dzieje się przy udziale gości, którzy stają się częścią pokazu. Repertuar jest bardzo różnorodny ? od rzeczy, które polegają na czystej zręczności, poprzez humor i interakcję, wykorzystywanie działania zmysłów, aż do odczytywania bardzo skrytych myśli osób zapraszanych na scenę.
Pokaz możliwy jest do wykonania przed dowolnie dużą lub małą grupą gości ? od 10 do 1000 osób. Całość podana z dużym humorem i smakiem ? jest lekka, zabawna, wizualna i sprawia, że wszyscy goście doskonale się bawią.
Czas trwania: max 45 minut
Minimalne wymagania techniczne:
? jasno oświetlone, dobrze widoczne miejsce (najlepiej 3m x 4m)
? mikrofon bezprzewodowy nagłowny
? mikrofon bezprzewodowy ręczny ze statywem
? możliwość odtworzenia muzyki z CD lub mp3 (pendrive)
? w przypadku większej liczby gości (100+) lub rozległej sali może być konieczne podwyższenie

Iluzjonista Łukasz Kupiniak

1) Stand up – pokaz sceniczny, który bazuje na interakcji z publicznością. Prezentuję liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia i pojawienia. Całość robiona z dawką humoru. Spektakl trwa około 30 minut.

2) Close up – pokaz iluzji kontaktowej, który odbywa się równolegle z innymi atrakcjami/zabawą. Polega na prezentowaniu efektów bezpośrednio przy stolikach widzów. Liczne manipulacje karciane na pewno sprawią, że publiczność będzie sobie zadawała pytanie jak to się stało! Czas tej części (przy danej liczbie gości) to około 60 minut.

Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po… ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Ars?ne Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji. Filip od dziecka trenował pod okiem swojego mentora oraz wielu innych mistrzów z różnych krajów. Zadebiutował już w wieku 5 lat.
Dziś Filip kontynuuje rodzinną tradycję. Jest profesjonalnym i doświadczonym performerem występującym na całym świecie. Jako absolwent filozofii i religioznawstwa łączy swoje fascynacje intelektualne z zamiłowaniem do iluzji. Jego przedstawienia to niespotykana kompozycja znakomitej magii, wciągającej narracji oraz soczystego, niebanalnego humoru. Doskonały kontakt z widzami, starannie dobrana muzyka i efekty specjalne powodują, że show Filipa bawi, wzrusza, ale także zmusza do myślenia i rozciągania granic wyobraźni. Dzięki takiemu połączeniu pokazy Filipa to atrakcja, dzięki której Państwa goście będą wracać wspomnieniami do tych magicznych chwil..

PRZEDSTAWIENIE ESTRADOWE
Teatralne show ze spektakularnymi efektami dużych iluzji, efektami specjalnymi i muzyką
Przeznaczenie: imprezy firmowe, bankiety, gale, szkolenia, teatry, domy kultury, sceny plenerowe, wesela

STAND-UP SHOW
Przedstawienie dla większej grupy widzów siedzących, niewymagające dużej sceny i zaplecza technicznego
Przeznaczenie: niewielkie imprezy firmowe, bankiety, spotkania biznesowe, imprezy rodzinne, wesela

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

Program „Magiczna podróż” wersja standardowa , realizacja 2 osoby ( iluzjonista, realizator światła i dźwięku ) czas trwania ok.30 do 40 minut . W programie iluzjonista zaprezentuje między innymi :
– autorską wersję rozdzielania oraz lewitacji tułowia
– odcinanie ręki okraszone udziałem uroczej asystentki
– zabawny trik w stylu D. Copperfielda z teleportacją królika
– magiczny, bardzo zabawny efekt z przecinaniem i wyrównywaniem sznura
przy udziale asystentów z widowni,
– sprawi, że stół w magiczny sposób będzie latał po scenie
– uniesie w powietrzu papierową różę, by po chwili zamienić ją w różę prawdziwą,
– złączy kajdanami czterech uczestników , których zadaniem będzie uwolnienie się z nich
i jednoczesne rozbawienie pozostałych widzów…
– pojawienie śniegu

Program Mikroiluzja czyli czarowanie przy stolikach gości łącząca drobne triki z kartami, monetami, uchylenie rąbka tajemnicy czyli naukę prostych technik oraz elementy szulerskie takie jak gra w trzy karty, trzy kubki. Czas trwania 2 do 3 godzin 

Iluzjonista Błażej Hatman

Iluzjonista Błażej Hatman

Błażej Hatman – profesjonalny iluzjonista, mentalista, który wie, uczestnik programów telewizyjnych, artysta.

Błażej zawodowo zajmuje się wykonywaniem pokazów iluzji, jest to przede wszystkim jego pasja, a od kilku lat także pełnoetatowa praca. Każdego roku wykonuje ponad 100 pokazów, zadziwiając ludzi w całym kraju. Poczynając od ulic i deptaków miast podczas festiwali, przez prywatne imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice, wesela), kończąc na deskach polskich uczelni wyższych czy w murach luksusowych hoteli uświetnia swoją obecnością bankiety, gale oraz imprezy firmowe.

 

Dlaczego warto mi zaufać? Współpracowałem z takimi podmiotami jak np. Empik, Żabka, FreshMarket, DELL, Politechnika Poznańska, Komenda Wielkopolska Policji i wiele innych.

Pokaz, który jest mieszanką iluzji oraz mentalizmu. W trakcie show będzie można zobaczyć wizualne efekty (pojawienie, zniknięcia, transformacje i teleportacje), a także czytanie w myślach, przepowiednie czy manipulację. Czas trwania to około 30min, pokaz pełen interakcji, zarówno z osobami zapraszanymi na scenę, jak i z osobami pozostającymi na publice. Prócz niewiarygodnych numerów zdecydowanym atutem jest zaangażowanie publiczności w show, to ich decyzje i wybory nadają znaczenie dla całości występu. Po części scenicznej proponuję także iluzję z bliska przy stołach gości z mniejszymi przedmiotami jak np. karty, monety itp.
Czas trwania tej części to około 2-3h. 

Iluzjonista Damian Vespero
Iluzjonista Damian Vespero

Iluzjonista Damian Vespero

Stand-up:

Najkrótszy i najbardziej trafny opis pokazu Stand Up to: ?Duża dawka śmiechu i magii?. Przedmioty znikają, Goście czytają w myślach, a stół zaczyna latać ? i to wszystko w niecałych 10 minutach, podczas gdy cały pokaz trwa około 30 minut i zawiera duuużo więcej magicznych niespodzianek. Całość jest przedstawiona z udziałem Widzów, którzy biorą żywy udział w pokazie, a nie są tylko jego ?ozdobą?. Idealna opcja na wszelkiego rodzaju imprezy, eventy oraz inne miejsca, w których potrzebna jest rozrywka, która dostarczy gościom wielu emocji oraz ?przełamie pierwsze lody? ? po takiej dawce ?niemożliwego?, gościom jeszcze długo nie zabraknie tematów do rozmów.

Close-up:

Ta część jest moim prezentem i dodatkiem do pokazu Stand Up. Tutaj podchodzę do Gości i czaruję im z bliska ? nawet kilkanaście centymetrów przed ich oczami, a sami Goście mogą wszystko dokładnie sprawdzić. Co więcej, sami będą czarować! Wygląda to podobnie jak w programach telewizyjnych Dynamo czy Davida Blaine?a, z tym że tutaj widzowie nie są oddzieleni od iluzjonisty ekranem telewizora. Taka bliskość pozwala każdemu z Gości poczuć się wyjątkowo i doświadczyć niesamowitych przeżyć na własnej skórze, o których długo nie zapomną. Za tę część nie pobieram dodatkowo opłat, a czas jej trwania jest uzależniony od ilości Gości ? moim celem jest podejście do jak największej liczby osób, żeby każda ze stron była zadowolona.