Propozycje artystyczne na imprezę plenerową w dniu 18-19.08.2018

Propozycje POP, Rock, RnB, Funk, RAP

XXANAXX

Xxanaxx ? polski zespół muzyczny, wykonujący muzykę elektroniczną, który powstał w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego. Jego nazwa pochodzi od leku psychotropowego xanax.

Pierwszy singel formacji, Disappear, ukazał się grudniu 2012 roku. W sierpniu kolejnego roku ukazał się debiutancki mini-album zespołu pt. Xxanaxx EP, wydany nakładem wytwórni U Know Me Records.

27 maja 2014 roku ukazał się pierwszy długogrający album studyjny Xxanaxx pt. Triangles. Materiał trafił do sprzedaży w dystrybucji Warner Music Poland. Nagrania zadebiutowały na 31. miejscu krajowej listy przebojów (OLiS).

3 czerwca 2016 został wydany drugi album długogrający zespołu pt. FWRD. Na tej płycie zespół zmienił proporcje stylistyczne między synthpopem a muzyką pop na korzyść tej drugiej, gościnnie wystąpił też raper Ten Typ Mes

Hurrockaine

Hurrockaine to energetyczny, melodyjny alt-rock, ze sporą dawką ?brudu?.

Znajdziesz w ich muzyce hard rocka, znajdziesz post grunge, nowoczesną lirykę, zadziorne gitary i zaczepne wokale ? słowem, rockerka w pełnej okazałości. Zespół powstał w 2013 roku.

Bedu

W 2010  roku zespół doczekał się pierwszej płyty
o nazwie  ?IN? muzyka dojrzała i  uderza w okolice alternatywnego rocka z elementami progresji.

Jan Gałach Band

Zespół Jan Gałach Band gra bluesa w niepowtarzalnym stylu, na własnych zasadach. Jan Gałach Band jest objawieniem na polskiej scenie muzyki bluesowej, manewrując przy tym wokół gatunków takich jak country, rock, fusion czy folk. W obecnym składzie zespół gra od 2011 roku. Nagradzany wielokrotnie na na licznych festiwalach i przeglądach. Jan Gałach Band może poszczycić się zdobyciem pierwszego miejsca na festiwalu Blues Apertiv w marcu 2016 roku. zorganizowanym w Czechach.

Negativ

Zespół powstał w 2015 roku. Gramy i śpiewamy po polsku własne teksty oraz kompozycje. Mamy na swoim koncie wydanie pierwszej płyty zatytułowanej ” Z każdej strony „, nagranej w GPD sound studio. W 2016 wygraliśmy przegląd muzyczny Garaż nr.4 organizowany w Poznaniu. Wzięliśmy udział w Emergenzie. Nasz singiel „Cyrograf” z wyżej wspomnianej płyty znajduje się na liście przebojów radia Merkury, grany również w poznańskim radiu Afera, MC radio, i Eska Rock. Graliśmy w wielu klubach, na festiwalach, Wośp, dniach gmin … Graliśmy kilka supportów min: przed Happysad, Fisz Amade,  Domowe melodie…
Jesteśmy młodym zespołem prężnie rozwijającym swój repertuar. Na naszych koncertach świetnie bawią się zarówno młodsi jak i starsi.

Clock Machine

Kiedyś wygrywali największe festiwale, teraz twierdzą, że muzyka to nie sport. Dniami i nocami komponują nowe dźwięki, bo to sens ich życia. Jak sami mówią o sobie:
?Jesteśmy architektami własnego losu i nie musimy się już martwić o pieniądze, dlatego nowe wcielenie to twórczość, w której wchodzimy w detal, w skalę mikro zainspirowani gwiezdnymi satelitami?

Guzior

Guzior, właściwie Mateusz Bluza ? polski raper i autor tekstów. Muzyk należy do wytwórni QueQuality. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Deys, Quebonafide, Kuban czy Słoń.

Bedoes

Bedoes, właściwie Borys Przybylski ? polski raper i autor tekstów. Członek zespołu 2115 Gang. Muzyk należy do wytwórni SB Maffija. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Solar, Białas, Taco Hemingway czy Quebonafide

Malik Montana

Malik Montana ? niemiecko-polski raper i autor tekstów pochodzenia afgańskiego

Mordor Muzik

To już 35 premiera ekipy Mordor Muzik, która konsekwentnie promuje grime’ową estetykę. Amen to klasyczne, surowe bragga z zapadającym w ucho, rytmicznym bitem. Brzmi banalnie? Tylko, że oprócz ekipy Vivid Stem Records nikt w naszym kraju nie może się równać poziomem z nawijkami Gingera i Miłego ATZ, a MAJKIZIOOM zaskakuje kolejną, eksperymentalną produkcją. Brzmi to brytyjsko, brzmi to światowo i pytanie, czy jest to przełomowy rok dla grime’u w Polsce? Świadomość słuchaczy z pewnością rośnie, a dobrym przykładem na to mogą być występy takich artystów jak Skepta, Stormzy czy Wiley. Amen to porywająca, basowa lekcja.