Koncert Patriotyczny

Proponujemy organizację koncertu z muzyką patriotyczną

Zespół instrumęntów dętych wraz z solistami

Pieśni patriotyczne zajmują ważne miejsce w kanonie twórczości polskiej muzyki. Poprzez melodię i patriotyczne teksty przypominają o ważnych wydarzeniach w historii Polski, ale także o tęsknocie za wolnością lub członkiem rodziny, który walczył w wojnie

W celu dokładnej wyceny lub przygotowania niezobowiązującej oferty odnośnie organizacji Państwa imprezy –

prosimy o kontakt:

Tomasz: 501-028-385 lub  t.szwecki@impresariatkoncertowy.pl

Usłyszymy utwory: My pierwsza Brygada, Białe róże, Maszerują strzelcy, Wojenko, wojenko, Ułani, ułani, oraz marsze wojskowe.
Zespół występuje w mundurach paradnych
5 Pułku Ułanów Zamojskich z 1831r.

Propozycje muzyczne – Koncert patriotyczny 

Studio Esti

Koncert pt. ?Piosenki naszych rodziców?, to zbiór najpiękniejszych melodii międzywojnia ; wszystko z akompaniamentem profesjonalnych muzyków ?na żywo? Piano Czarek Górski, Gitara Bartek Barański, Perkuska Staszek Kończewski, Bas – Zenek Kończewski i skrzypce Karolina Furmańczyk, z trafną i ciekawą konferansjerką , małą opowieścią o historii piosenki wprowadzeniem Estery Naczk. Koncert to zbiór tylko polskich piosenek zaśpiewanych przez głosy nietuzinkowe,dodatkowlo z grą aktorską , seksapilem, dowcipem i melancholią . Wszystko okraszone w cudowne stroje z okresu lat 20-stych, 30-stych. W przedstawieniu muzycznym biorą udział dziewczyny z zespołu EME Retro, trzy wokalistki aktorsko i wokalnie uzdolnione Estera Naczk, Marta Leśniewska i Ewa Owczarek oraz Łukasz Kledzik półfinalista The Voice of Poland .

Ponad Chmurami

Przykładowy repertuar:
– Utwory Bułata Okudżawy oraz Leonarda Cohena w polskich tłumaczeniach.
– Utwory Starego Dobrego Małżeństwa
– Utwory Agnieszki Osieckiej
Do każdego repertuaru włączają także trochę autorskich kompozycji. Mogą także złożyć koncert z różnych piosenek, a także przygotować kilka utworów niepodległościowych jeśli będzie taka wola organizatora.
Obecnie występują w składzie tria – wokal, dwie gitary akustyczne, przeszkadzajki i kontrabas/gitara basowa.

Nivel

Nivel Music zespół instrumentalny (od połowy 2016 r. także wokalno-instrumentalny) specjalizuje się we własnych interpretacjach tradycyjnych pieśni różnych krajów oraz kompozycjach opartych o folklor celtycki, bałkański, francuski, argentyński, gruziński, brazylijski i amerykański. Muzycy czerpią w dużym stopniu z dorobku wielkich kompozytorów światowej sławy, takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Vincente Amino oraz Otto Eckleman. W wykonywanych przez nich utworach pobrzmiewają także tango, gypsy swing, world music oraz jazz i musette

VOCCATA

Zespół  VOCCATA
Koncert pieśni patriotycznych” to spojrzenie na temat wolności i niepodległości z perspektywy młodego pokolenia, które nie zna uczucia utraty swobody i wolności. Widowisko zawiera zarówno tradycyjne pieśni patriotyczne znane od pokoleń, a także utwory współczesne, które stały się kanwą do interpretacji wolności przez młode pokolenia. Cały program może być dodatkowo okraszony recytacją fragmentów poezji polskiej, która ociera się o tematy wolności, niepodległości.

Podczas widowiska występują:
– Małgorzata Langner – wokal / recytacja
– Barbara Solich – wokal
– Mateusz Wróbel – wokal / pianino / recytacja
– Małgorzata Wojciechowska – skrzypce

SeeYah

SeeYah Ekipa na co dzień stacjonująca w stolicy Dolnego Śląska. Ich muzyka to mieszanka reggae, raggamuffin, dancehallu oraz funku. W dość krótkim czasie zdołali wyrobić sobie dobrą opinię na polskiej scenie reggae, co zaowocowało koncertami razem z MESAJAH & Riddim Bandits, RAS LUTĄ, Ukraińskim THE VYO oraz wieloma innymi artystami rodzimej sceny. W 2018 roku zwycięzcy Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka podczas Reggae na Piaskach 2018.
Koncerty SeeYah to solidna dawka energii. Rozkręcą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Motto zespołu to ZREGGAEBILITOWAĆ WSZYSTKICH I WSZYSTKO DOOKOŁA 🙂