Propozycje muzyczne na firmowe przyjęcie świąteczne cz.I

Sunny Band

Sunny Band to profesjonalny zespół muzyczny, tworzony przez trzy zdolne i energiczne osoby, reprezentujące różne style muzyczne.

Repertuar zespołu opiera się na popularnych utworach muzyki rozrywkowej, od klimatycznych lat 50 po najnowsze hity z radiowych list przebojów. Zróżnicowanie gatunkowe w repertuarze gwarantuje satysfakcję każdego gustu.

Zespół oferuje obsługę muzyczno-konferansjerską wesel i imprez okolicznościowych, firmowych oraz bankietów. Ponadto zapewnia efektowne oświetlenie oraz oprawę muzyczną w warunkach plenerowych.

Wrocław Brass Quintet

Wrocławski kwintet instrumentów dętych blaszanych, składający się głównie z muzyków NFM.

Zespół składa się z 2 trąbek, puzonu, waltorii i tuby, prezentuje utwory muzyki poważnej jak i rozrywkowej.

Dixi Tigers Band

Dixie Tigers Band zdobywcy Złotej Tarki na międzynarodowym festiwalu jazzu Tradycyjnego Złota Tarka 2008! Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu. Członkowie zespołu to zawodowi muzycy z których część gra na co dzień w Orkiestrze Narodowego Forum Muzyki.

Program” Szalone Lata20″ : 
wprowadzą słuchaczy w atmosferę
okresu międzywojennego. Opowiedzą o modzie, sztuce i muzyce.
Band zagra:
Putin on the Ritz, Sing sing, Sumertime, In the mood, Hello Dolly i wiele innych wspaniałych utworów.
Zatańczą dla państwa Tancerze Akademii Baletu P&A Ivanow.
Koncert poprowadzi i opowie o ?szalonych latach? Kalina Rosińska

Standard Express

Wraz z  przyjaciółmi, muzykami, grają przede wszystkim standardy muzyki amerykańskiej – utwory grane i śpiewane przez takie sławy jazzu jak Chick Corea, Herbie Hancock, Frank Sinatra, Ray Charles, Duke Ellington, George Gershwin, Ella Fitzgerald, Miles Davis, Stéphane Grappelli, Pat Metheny, John Coltrane, Antônio Carlos Jobim, Keith Jarrett i wielu innych.

Oprócz utworów jazzowych, w swoim repertuarze mają również własne aranżacje kompozycji artystów takich jak Stevie Wonder, The Beatles, Sting, Elvis Presley i Czesław Niemen.

Sax & More

Sax&More to wrocławski zespół saksofonowy założony w 2014 r. przez absolwentów Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Nasze doświadczenia z wielu warsztatów, festiwali i współpracy z innymi zespołami pozwalają nam na granie różnorodnego repertuaru ? od standardów jazzowych po szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Prowadząc ożywioną działalność koncertową kwartet gościł w wielu renomowanych salach koncertowych, prezentując swój kunszt muzyczny. Mieliśmy przyjemność występowania na wielu uroczystościach i spotkaniach biznesowych, jednak do najważniejszych osiągnięć możemy zaliczyć m.in. występ podczas transmisji programu TVP ?Wielki test wiedzy?, koncert z okazji Dnia Kobiet w TVP Opole oraz zagraliśmy uroczyste spotkanie wigilijne Ministra Obrony Narodowej z żołnierzami służącymi poza granicami państwa. W swojej dotychczasowej ofercie programowej posiadamy oprawę muzyczną: – Koncert jazzowy – Koncert Bożonarodzeniowy – spotkanie biznesowe, event