Muzyczne propozycje – Ostroróg 29.08.2020

SzuGirls

Jako duet Szu Girls występują od nieco ponad roku, a już mogą się pochwalić występem na największym festiwalu muzyki tanecznej w kraju. Podczas koncertu ?Roztańczony PGE Narodowy? wystąpiły obok takich wykonawców, jak Maryla Rodowicz, Bayer Full czy Boys. Wstydu po sobie nie zostawiły, a publiczność szalała do wykonywanego przez nie utworu ?Tu for ju?. – To było parę minut na scenie, które zapamięta się do końca życia – cieszy się Agnieszka Warjas.

 

Dziku

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

Zanoza

ZaNoZa – wykonuje muzykę w klimacie ?Dance? z nawiązaniem do pieśni ludowych w nowoczesnej aranżacji. Artystka śpiewa w języku rosyjskim, angielskim i polskim. Występ ZaNoZy to show wokalno – taneczne. ZaNoZa swoim występem uświetniła m.in. Wielką Galę BCC i Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Warszawie. Wokalistka gościnnie wystąpiła w programie ?Podróże z żartem? emitowanym w TVP2 (odcinek ?Kraje, których nie ma?), a także na Mistrzostwach Polski Dj?ów.

 Sensation

Sensation to grupa 5 dziewczyn z Warszawy.

5 różnych charakterów i osobowości. 
To co ich łączy to pasja do tańca i śpiewu. Gwarantuje to wybuchowe show!

 

 

RanDevu

Duet RanDevu to formacja z regionu świętokrzyskiego, która w zawrotnym tempie podbija rynek disco polo. Historia zespołu RanDevu jest dosyć krótka: latem 2017 roku  dwójka dobrych znajomych działających w branży muzycznej, czyli: Renata i Darek postanowili razem spróbować swoich sił w muzyce disco polo. Zafascynowani pasją do muzyki zaczęli tworzyć własne kompozycje.

 

Se7en

Zespół SE7ENto pierwszy – od wielu lat – polski boysband, którego wartość leży w sile starannie wyselekcjonowanej, eklektycznej piątki, niezwykle roztańczonych i mocno rozśpiewanych chłopaków. 

 

Ich koncerty charakteryzują się dynamiką, żywiołowością, a nawet żonglerką emocjami widza: przez nieoczekiwane zwroty rytmu, barw oraz samego “prowadzenia” koncertu, show boyzbandu SE7EN na stałe wpisuje się w pamięć widza wprawiając go w całą gamę odczuć.

Razem

RAZEM to przebojowe, charyzmatyczne wokalistki, autorki tekstów i muzyki. Pasjonatki różnych nurtów muzycznych tworzące własne kompozycje w melodyjnym stylu Disco-Dance, którym towarzyszą kreatywne teledyski na serwisie You Tube, m.in. : „A ja nie”, „Mężu, mężusiu kochanie”, „Daj mi rękę”. Muzyka zespołu utrzymana w tanecznych klimatach dedykowana jest publiczności otwartej na dobrą zabawę.

Zespół FoX

Polski zespół muzyczny wykonujący autorską muzykę disco polo-dance.
Utworzony został pod Kielcami w województwie świętokrzyskim przez wokalistę i lidera Dominika Feldmana w 2015 r.

?Energetyczne utwory i ich wykonanie sprawia, że nasze koncerty są niezapomniane?. Docieramy do coraz większej grupy fanów po przez przyjemne dźwięki, lekkiej i zarówno tanecznej muzyki.

Jesienią 2016 roku wokalista był gościem Ewy Drzyzgi w studiu telewizji TVN, gdzie miała miejsce premiera utworu ?Chyba oszalałem? oraz talk show z Tomaszem Niecikiem, twórcą przeboju ?Cztery osiemnastki?.