Propozycje zespołów muzycznych 

AkuTrio

AkuTrio –  to grupa, która składa się w 100% z miłości do muzyki. Brzmienie gitary w połączeniu z delikatnym głosem Natalii wprowadzą Was w magiczny klimat. Za to mocny głos Asi dodaje tej mieszance odrobinę pikanterii. 
Każdy z tych muzyków ma za sobą wiele przeróżnych projektów i mimo, że w tym składzie grają od niedawna, to wspólne muzykowanie daje im przede wszystkim wiele radości.

Miriam Szlempo

Miriam Szlempo – wokalistka, absolwentka wydziału Wokalistyki jazzowej oraz Edukacji artystycznej. Laureatka wielu konkursów oraz festiwali miedzy innymi 1 miejsce w Ogólnopolskim konkursie na interpretacje piosenkę Agnieszki Osieckiej.

Wokalistkę charakteryzuje ciekawa barwa głosu oraz duże umiejętności techniczne i interpretacyjne.

Obecnie aktorka musicalowa Teatru muzycznego we Wrocławiu.Pracuje również jako pedagog wokalistyki w Szkole muzycznej w Nysie oraz organistka.
Piotr Skrzypulec- gitarzysta, ukończyła wydział gitary jazzowej. Współpracuje z wieloma wrocławskimi zespołami między innymi Zespołem Solumate. Laureat i uczestnik wielu festiwali i warsztatów jazzowych.

Nastya Sax

Aktywna saksofonistka oferująca zarówno energetyczne występy typu show oraz eleganckie koncerty w klimacie smooth jazzowych, występująca pod pseudonimem ?Nastya Sax?. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Od najmłodszych lat występuje na scenie, prezentując różne style muzyczne. Ceniona artystka sceny klubowej. Jej Live Acty z Dj?ami to połączenie znanych utworów z żywiołową improwizacją. Występuje również w duetach (np. ze skrzypcami) oraz w większych składach (charakter rozrywkowy lub jazz).  Jest artystką uniwersalną. W repertuarze jej występów mogą znaleźć się utwory klubowe (polecane na show podczas eventu), klasyczne, jazzowe lub smooth jazzowe.

Oprócz koncertów w Polsce, występowała między innymi w Niemczech i Holandii z takimi artystami jak: Michał Urbaniak, Zbigniew Namysłowski, Patches Stewart, L.UC. Dotychczas udzielała się w licznych projektach muzycznych, takich jak: Super Band Zbigniewa Namysłowskiego, Warsaw Improviser Orchestra, Rebel Babel, Groove Brigade i inne. Jej idolami są między innymi David Sanborn, Candy Dulfer, Eric Marienthal, Kenny Garreth, Joshua Redman, Mindi Abair i inni.

VOCART COVER BAND

VOCART COVER BAND – w wersji DUET + DJ (wynajmowanej ponad 80 razy rocznie i w całości zastępującej występy pełnych składów live) w cenie zawarta usługa występu na żywo, usługa DJ, Konferansjera oraz nagłośnienie i oświetlenie występu. 

Klimat wydarzenia i repertuar może zostać dopasowany do potrzeb Klienta.