Propozycje zespół coverowych i rockowych 23.09.2018

Lord – Queen, Sound of Queen & Rock Ballads ”80

Zespół LORD-Sound of Queen powstał w listopadzie 2002 roku. Powstanie zespołu zostało zainspirowane kolejną rocznicą odejścia Freddiego Mercury i na jego cześć.Od ponad 10 lat zespół koncertuje na terenie całego kraju i zagranicą grając każdego roku dziesiątki koncertów plenerowych i klubowych. Podczas Międzynarodowego Festiwalu zespołów Coverowych w 2004 roku w Ustroniu zespół otrzymał nagrodę Grand Prix publiczności. W swoim programie zespół prezentuje największe przeboje zespołu Queen i Freddiego Mercury.

Tamp

Muzyka grana przez TAMP?a jest wynikiem realizacji życiowej pasji i zamiłowania członków zespołu do szeroko pojmowanej muzyki rockowej. Głównym celem jest poruszenie wszystkich jej obliczy, zaczynając od bluesrocka , aż do cięższego hard rocka. Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu powstająca muzyka płynie prosto z serc i bez trudu trafia w gusta wciąż powiększającego się grona fanów rockowej muzyki. Zespół jako priorytet stawia na dobrą zabawę ? energię na koncertach, angażowanie publiczności we współtworzenie widowiska

Sonia

Zespół SONIA reprezentuje charyzmatyczna i zdolna wokalistka Sonia Maselik, która jest autorką zarówno tekstów jak i muzyki większości swoich utworów. Wokalistkę wspiera na koncertach profesjonalny skład czterech muzyków: Andrzej Żelaśkiewicz (gitara elektryczna), Robert Gajgier (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Bugdoł (gitara basowa) oraz Rafał Mazur (instrumenty perkusyjne).

Smile

Podróż w świat muzyki od lat 60 tych po dzisiejsze najnowsze hity z list przebojów . Każdy występ to specjalnie dobrany do rodzaju imprezy repertuar, zmieniający się w trakcie imprezy z bardzo lirycznego aż po gorące rytmy różnej stylistyki.

Tribute to Chris Botti

Nastrojowe piękne piosenki Chris Botti w oryginalnych aranżacjach. Smooth jazzowe granie, które zawsze jest mile i pozytywnie odbierane przez słuchaczy. Zapraszamy na chwilę relaksu.

Urszula Chojan

Piosenkarka ma już na swoim koncie cztery płyty solowe: ?Tak Kochać Można Tylko Raz?, ?Urszula Chojan?, ?Wszystko W Życiu Płynie? oraz ?Pociąg Do Mrągowa?. Materiał z tych płyt zdobył uznanie zarówno wśród krytyków muzyki country m in. red. Korneliusza Pacudy, red. Antka Kriesa (Radio Piekary), red. Marcina Andrzejewskiego (?Muzyk? nr 11/2009), jak i wśród publiczności podczas występów na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie w latach 2003, 2004, 2006 i 2009, oraz na licznych imprezach plenerowych w Polsce.

The Crush

The Crush to grupa muzyczna z pasją, doświadczeniem i ponadprzeciętną zdolnością wywoływania uśmiechu u słuchaczy ?

Muzyka rozrywkowa to duże wyzwanie i wymagająca, systematyczna praca, której poświęcamy się w całości.

Skład zespołu to zwariowani, pełni energii i optymizmu muzycy, którzy wspaniale czują się w swoim towarzystwie i czerpią ogromną satysfakcję z każdej wspólnie zagranej imprezy.

The Perfums

To czwórka młodych muzyków z Krakowa. Na swoim koncie maja?:
– EPke? pt.?Wiosna?? (płyte? promowała ogólnopolska trasa koncertowa);
– EPkę, pt. ,,Ostatnie Promienie Lata? (płytę promowała ogólnopolska trasa koncertowa)
– wyste?p na festiwalu w Jarocinie;
– koncerty przed Happysad, Organek, BRODKA, Miuosh, The Dumplings, Akurat, Mateusz Ziółko, Lao Che, Koniec Świata, GrubSon, Agnieszka Chylińska;
– koncerty na Piastonaliach w Opolu, Juwenaliach w Krakowie, dniach miast i innych imprezach;
– nagroda organizatorów na XIII Przegląd Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017;

Molly Malone’s

Jesteśmy zespołem z serca Mazur. Obracamy się w klimatach irlandzkiego folku podanego na rokowo.

Standard brass band

Zespół STANDARD BRASS BAND powstał w 1997 roku w Lublinie.
W tym samym roku zadebiutował na obchodach Nocy Świętojańskiej organizowanej przez Lubelskie Centrum Kultury. Orkiestra występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż też ma na swoim koncie artystyczne podróże np. do Warszawy, Kielc, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu

The King’s Friend

The King?s Friends to Rock?n?Roll grany w 100% na żywo przez profesjonalnych muzyków. Nieprzerwanie od 2001 roku grają oni koncerty poświęcone pamięci legendarnego Elvisa Presleya, zdobywając w tym czasie liczne wyróżnienia i nagrody.

Muzycy posiadają doświadczenie zarówno w występach estradowych na dużych scenach takich jak American Cars Mania, uroczystych galach ? Euro 2012 Catering Show czy Warszawskie Wieczory Olimpijskie na Stadionie Narodowym, eventach firmowych, klubach muzycznych i wielu innych. Scenariusz każdej imprezy może być uzgadniany oddzielnie, dzięki czemu zespół zagrał w tak wyjątkowych miejscach jak więzienie, Centrum Zdrowia Dziecka czy też kasyna.

Nagła zmiana klimatu

Zespół Nagła Zmiana Klimatu to prawdziwie ?PRZEBOJOWA? grupa sześciu muzyków. Na ich  koncercie usłyszą Państwo największe hity lat 60,70,80 a także współczesnych. Repertuar  zespołu Nagła Zmiana Klimatu dedykowany  jest publiczności o różnych gustach muzycznych. W dziesięcioletniej historii zespołu odwiedzili już  miejscowości w całej Polsce. Występowali  m.in. przed Kate Ryan, Dżem, Kombi, Lemon.