Oferta atrakcji na 20-lecie firmy

Beskidzki Teatr Iluzji – Iluzjonista Rafał Mulka

1. Program “Magiczna podróż” wersja standardowa, realizacja 2 osoby (iluzjonista, realizator światła i dźwięku) czas trwania ok. 30 do 40 minut. Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła (bez dopłat)

2. Program “Magiczna podróż” wersja pełna, realizacja 3 osoby (iluzjonista, asystentka, realizator światła i dźwięku) czas trwania 40 do 50 minut. Do wykonania programu możemy zapewnić własną technikę tj. scenografia, nagłośnienie, oświetlenie, wytwornice dymu, realizacja dźwięku i światła (bez dopłat)

Proponowane wersje programów oczywiście mają charakter rodzinny i z równym zainteresowaniem będą oglądane zarówno przez dzieci jak i przez ich rodziców.

Tak aby program miał charakter mikołajowo-świąteczny w obu wersjach jego zakończeniem czyli trikiem finałowym będzie wyczarowanie śniegu.

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywają do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Dawid Ziomek

Dawid ?Ziomal? Ziomek to jeden z najbardziej doświadczonych i oryginalnych performerów na świecie. Wyróżnia się unikatowym i niepowtarzalnym stylem, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance ? co czyni widowisko jeszcze bardziej wyjątkowym. Warto podkreślić, że freestyle football to nie tylko sport. Dawid jako jedyny polski freestyler współpracuje z uznanym w środowisku teatralnym reżyserem, gdzie uczestniczy w spektaklach artystyczno-teatralnych w kraju i za granicą.

Dawid reprezentuje grupę R-Style, z którą wystąpił na żywo w finałach IX edycji programu ?Mam Talent!? przed 4 milionową publicznością. Na swoim koncie ma m.in. trzykrotny tytuł zdobywcy Pucharu Polski, V-ce Mistrzostwo Polski w dwóch kategoriach (?Show? i ?Battle?), nagrodę publiczności podczas ?Pucharu Mistrzów?, zwycięstwo w międzynarodowym turnieju ?Prague Jam?, nagrodę za najlepszy trik ?M1 Cup?, a także zwycięstwo w międzynarodowym Pucharze Czech. Dwukrotnie zajął II miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca miasta Jaworzna.

W swojej karierze stawał na podium ponad 30 razy, zarówno w zawodach rangi krajowej jak i międzynarodowej. Dawid do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy, prezentując swoje umiejętności w 17 krajach.

Człowiek Flaga

Łukasz Świrk dwukrotny finalista programu Mam Talent. Uczestnik zeszłorocznej edycji Czesko-Słowackiego Mam Talent, w którym otrzymał 4 głosy na Tak.

Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty, to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji ?Mam Talent!? . Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ? w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji ?Mam Talent? oraz zdobywcą nagrody publiczności. W 10 jubileuszowej edycji ? Mam Talent ? wywalczył 3 miejsce swoimi powietrznymi akrobacjami.

Iluzjonista Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z ich repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

Zdziwienie i zachwyt widzów podczas ich pokazów jest największą inspiracją a niesamowite triki sprawią, że Twoi goście zapamiętają ten występ na bardzo długo. W ten sposób przenoszą uczestników w świat fantazji i niemożliwości, o których tak często marzą. Aby doznania były jeszcze silniejsze zapraszamy gości na scenę do czynnego uczestnictwa w pokazie tworząc magię na ich oczach.

Ze swojej strony gwarantują wszystkim widzom niezapomniane chwile, dużo emocji i dobrą zabawę, która sprawi, że właśnie ta impreza na długo zapadnie w ich pamięci i o której będzie się dużo mówiło.

Występują między innymi na:
Imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, imieniny, przyjęcia itp.
Imprezy firmowe: bankiety, festyny, pikniki, zjazdy integracyjne, konferencje, gale.
Dla dzieci : szkoły, przedszkola

Tetiana Galitsyna

Ich debiut miał miejsce w 2009 roku. Od tej pory rozwijają, szlifują i doskonalą swój warsztat artystyczny. Każdy dzień to nowe wyzwanie, które stawiają przed nimi klienci. Śmiało mogą przyznać, że dzisiaj są mistrzami Visual Art Show.

Tworzą artystyczne widowiska, które zachwycają widzów na całym świecie.

Pracują z pasją, angażując w pełni ich profesjonalizm i kreatywność.

Starają się wyprzedzać oczekiwania klientów a największą nagrodą jest ich uznanie i aplauz.

Tetiana Galitsyna zwyciężczyni programu ?Mam Talent? w Polsce. Założycielka i dyrektor artystyczny studia Galitsyna Art Group. Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych artystek Sand Art. Ikona sztuki malowania piaskiem i twórczy autorytet sztuk wizualnych w świecie. Tetiana Galitsyna jest pionierem i kreatorem nowych wizualnych show: animacji światłem, wodnej animacji czy gwiezdnego show oraz wielu innych unikalnych technik artystycznych. Tetiana Galitsyna jest także fundatorką międzynarodowej szkoły artystycznej Galitsyna Art School, gdzie każdy może odkrywać i rozwijać swój talent w unikalnych dziedzinach artystycznych.

The Voices

The Voices to muzyka w czystej postaci. Chór, który w swojej
twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej.
Zespół, który nie zrywa z klasyką wspólnego śpiewu.
Laureaci IV Międzynarodowego Konkursu Per Musicam Ad Astra,
finaliści trzeciej edycji programu X Factor, występowali m.in. na
Otwarciu Polskiego Pawilonu Expo 2015 w Mediolanie;
3. Festiwalu Filmowym K. Kieślowskiego w Sokołowsku;
Stadionie Narodowym podczas Konferencji Klimatycznej ONZ COP
19.
Wielokrotnie występowali w programach X Factor i Mam Talent,
współpracowali m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego
Radia, Jimkiem (Radzimir Dębski), Rafałem Brzozowskim, Miuoshem,
grupą Rasmentalism, Grzechem Piotrowskim, Całą Górą Barwinków,
Eweliną Lisowską.

Projekt zespołu wokalnego The Voices to lata pracy koncepcyjnej
i aranżacyjnej nad piosenkami znanymi z polskiej sceny muzycznej.
Chóralne opracowania oraz ciekawe zmiany interpretacji
instrumentalnej dają nowe spojrzenie na utwory zarówno
z XX wieku jak i z najnowszych list przebojów. Trwający ponad
60 min. koncert przeprowadza słuchacza przez jazz, reagge, rock,
pop oraz scenę offową. Mieszając style The Voices znajduje wspólny
mianownik dla zupełnie różnych piosenek.
W repertuarze znajdą się utwory m. in.: Maanam, Czesława
Niemena, Agnieszki Osieckiej, Zbigniewa Wodeckiego, Kayah,
Dawida Podsiadło czy Tomasza Organka.
Wisienkę na torcie stanowi autorska kompilacja The Voices:
?Subiektywny Przewodnik po Polskiej Muzyce Rozrywkowej? czyli
ewolucja polskiej sceny muzycznej, od lat wojennych po
współczesność.
Mecenasem projektu jest ZAiKS.

Wordfall 

Wynajmij drukarkę wodną na dowolny czas (nawet na jeden dzień) w dowolnym miejscu w całej europie lub zainstaluj ekran wodny na stałe w dowolnym miejscu na świecie.

Na konferencje, targi, koncerty, targi branżowe, wystawy, ekspozycje (centra handlowe, muzea, galerie) i wiele innych…

TO SPADAJĄCE KROPLE WODY

Można ich dotknąć! To nie projekcja świetlna.

RYSUJ WODNE OBRAZY NA TABLECIE

Albo puść przygotowany wcześniej pokaz.

 DOWOLNY ROZMIAR

Kurtyna wodna może mieć od 2 do 10m na długość i od 2 do 8 metrów na wysokość (Zapytaj o większe rozmiary)

PODŁĄCZ DO DMX

Synchronizuj pokaz z muzyką i światłami

WODA W KRĄŻY W OBIEGU ZAMKNIĘTYM

Nalewasz tylko raz

Agencja Taneczna Show Hells Dance

Red Heels to wyjątkowa grupa taneczna stworzona na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

 Doświadczenie tancerzy sprawi, iż wydarzenie, którego będą Państwo świadkami nabierze wyjątkowego charakteru i na długo pozostanie w pamięci. Profesjonalizm oraz urok osobisty to główne cechy towarzyszące ich występom, będące jednocześnie gwarancją sukcesu.

W ofercie Agencji Red Heels znajdziesz różnego rodzaju taneczne widowiska na najwyższym poziomie. Profesjonalni tancerze, wyjątkowa stylizacja oraz urozmaicona choreografia podkreśli charakter oraz myśl przewodnią każdego wydarzenia.

Pokaz profesjonalnych tancerek połączony z oryginalną oprawą, zmysłowych rekwizytów scenicznych ? dwóch czerwonych foteli będących odzwierciedleniem damskiej szpilki oraz rurki do pole dance. Piękne tancerki, bogato zdobione kostiumy, zmysłowa i zaskakująca choreografia z elementami akrobatycznymi na rurze sprawią, że żaden z widzów nie oderwie wzorku nawet na sekundę

Jerzy Kozłowski – SoloArt

 Jerzy Kozłowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich. Sztukami żonglerskimi zajmuje się od wielu lat. Brał udział w wielu pokazach oraz warsztatach odbywających się na terenie całej Polski, dzięki czemu, zdobył duże doświadczenie sceniczno-choreograficzne. Jest on artystą wszechstronnym z powodzeniem zastępującym w pojedynkę cały teatr ognia.

Jego pokazy tańca z ogniem i taniec ze światłem na długo pozostają w pamięci widzów oraz stanowią wspaniałą atrakcje i urozmaicenie niemal każdej organizowanej imprezy. Jednym z jego największych osiągnięć była kwalifikacja do półfinałów II edycji programu ?Mam Talentemitowanego w telewizji TVN. Ponadto jest on również najczęściej nagradzanym artystą polskiej sceny fireshow.

 

Wielka widowiskowość oferowanych przez niego pokazów fireshow oraz led show sprawia, że jest to idealny wybór jako główna atrakcja wieczoru podczas różnego rodzaju eventów, imprez miejskich oraz innych wydarzeń, w których konieczny jest spektakularny punkt programu artystycznego.

Wykonywane przez niego pokazy tańca z ogniem czy pokazy świetlne wzbogacane są o różnorodne efekty pirotechniczne oraz sceniczne. Przedstawienia wykonywane są w unikatowych strojach oraz z odpowiednio dobraną muzyką co w całości stwarza magiczny oraz niepowtarzalny Show. Bogata oferta pozwalają dopasować program do danego typu imprezy oraz możliwości organizacyjnych i finansowych. Pokazy tańca z ogniem oraz lightshow idealnie sprawdzają się zarówno na duże imprezy plenerowe jak również podczas kameralnych wydarzeń.