Oferta Dj-ów na każdy event

Sterotyp Dj

Obsługą imprez zajmują się zawodowo od kilkunastu lat. Współpracują na stałe w 5-osobowej grupie Prezenterów muzycznych i radiowych. Działają na terenie całego kraju, są profesjonalistami w tym, co robią.

Oprócz poprowadzenia imprezy od strony muzycznej, zapewniają również poprowadzenie konferansjerki i zaopiekowanie się gośćmi tak, aby nikt nie czuł się zagubiony lub nie przegapił najważniejszych wydarzeń tego wyjątkowego wieczoru. Pomoże im w tym nie tylko doświadczenie, ale również radiowy głos wypracowany w Radiu Łódź i Radiu Zet, z którymi współpracują. Naturalnie zapewniają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie stosowne do wielkości lokalu, ilości gości i Państwa wymagań.

Jeśli chodzi o samą muzykę mogą wspólnie ustalić repertuar, są również otwarci na propozycje muzyczne czy kierunki muzyczne.

Soft Music

 

Bogusia i Marcin ? zwariowany i niepowtarzalny duet DJ?a i wokalistki, który tryska pozytywną energią i świeżymi pomysłami po to, by Wasz szczególny dzień na zawsze zapadł w pamięci wszystkich uczestników zabawy. Ich ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży sprawia, że wiedzą jak pomóc Wam w stworzeniu eventu.

Używają sprzętu z najwyższej półki, więc możesz być spokojny o jakość dźwięku oraz show świetlne. Przywożą ze sobą profesjonalne stanowisko djskie, które pozwala na zachowanie walorów estetycznych, bo nie znoszą wszędzie walających się kabli ? fotografowie i kamerzyści też tego nienawidzą.

 Efbe Music

Efbe Music to legalnie działająca agencja muzyczna świadcząca usługi z zakresu nagłaśniania, oświetlania oraz profesjonalnego prowadzenia wydarzeń o charakterze muzycznym takich jak:

  • wesela
  • przyjęcia urodzinowe
  • eventy firmowe
  • imprezy integracyjne
  • imprezy szkolne
  • bankiety itp.

 Funky B

Już od najmłodszych lat towarzyszyła mu muzyka. Przygodę z nią rozpoczął bardzo wcześnie, gdyż w wieku 8 lat w jednym czasie rozpoczął zajęcia gry na pianinie oraz tańca towarzyskiego. Wieloletnia kariera pozwoliła mu na odnalezienie i wypracowanie własnego stylu oraz zbudowanie autorskiego sposobu interpretacji muzyki.

Pracuje na sprzęcie najwyższej klasy, pochodzącym od najlepszych firm na rynku, co gwarantuje niezawodność oraz doskonałą jakość odbioru. Dysponuje stołem Dj-skim Humpter, nagłośnieniem firmy ElectroVoice, oświetleniem firmy Showtek, a także dekoracją sali światłem led bar oraz led par. Stara się by jego stanowisko, na którym pracuje było eleganckie i minimalistyczne.

 

Magic Event – Radosław Janiak

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie + delikatna dekoracja Sali światłem, poprowadzenie całej imprezy w roli wodzireja oraz dj-a.
Dotatkowo możemy dobrać:
Instrument na żywo trąbka lub saksofon ? 1500zł
Pianino ? 1000zł

DJ, Wodzirej i prezenter w jednej osobie. działający na malej i dużej scenie od 12 lat. z własnym zapleczem doświadczenia, najwyższej klasy sprzętem nagłośnienieniowym i oświetleniowym.

ProDjs

Są  zgraną ekipą doświadczonych profesjonalistów, u której źródła leży pasja i przyjaźń. Z największą przyjemnością udowodnimy, że DJ na event to najlepsze możliwe rozwiązanie. W ramach ich działalności prowadzią wesela oraz poprawiny, obsługujemy śluby w plenerze, imprezy firmowe itp. szyte na miarę każdego klienta