Oferta iluzjonistów na imprezę firmową

Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z ich repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy  w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

 

Iluzjonista Łukasz Kupiniak

1) Stand up – pokaz sceniczny, który bazuje na interakcji z publicznością. Prezentuję liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia i pojawienia. Całość robiona z dawką humoru. Spektakl trwa około 30 minut.

2) Close up – pokaz iluzji kontaktowej, który odbywa się równolegle z innymi atrakcjami/zabawą. Polega na prezentowaniu efektów bezpośrednio przy stolikach widzów. Liczne manipulacje karciane na pewno sprawią, że publiczność będzie sobie zadawała pytanie jak to się stało! Czas tej części (przy danej liczbie gości) to około 60 minut.

Beskidzki Teatr Iluzji –  Rafał Mulka

Program scenioczno – stand-up’owy

czas trwania to 30 min.
Realizacja dwu-osobowa.
To interaktywne przedstawienie, łączące pokaz magii z grą aktoską, humorem słownym i sytuacyjnym. W magiczny sposób wzbogacą Państwa wydarzenie niezwykłym pokazem efektów iluzjonistycznych, aktywnym udziale osób wybranych z publiczności.
W programie znajdą się miedzy innymi:
– efekt z odcinaniem ręki
– teleportacja królika
– nastrojowa lewitacja stołu
– przebieranie, czyli zabawny trik z uziałem damy z widowni, która przy pomocy iluzjonisty może poczuć się jak magik .

Zaczął swoją przygodę z iluzją dawno temu jako mały chłopiec, gdy oglądał telewizyjne show Davida Copperfielda. Obecnie jest absolwentem Politechniki Łódzkiej.
Z wykształcenia inżynier Technologii Chemicznych ze specjalizacją Chemia Organiczna oraz magister Zarządzania ze specjalnością Zarządzanie Własnym Przedsiębiorstwem. Zadowolenie klienta to dla niego podstawa i to tym kieruje się przygotowując swoje show.

Uczestniczył w wielu seminariach zagranicznych sław dziedziny iluzji:

-David Stone  seminarium poświęcone odwracaniu uwagi, oraz luźnemu i żartobliwemu podejściu do prezentacji.
-Juan Mayoral- Seminarium poświęcone iluzji scenicznej.
-Bernard Bilis- Seminarium poświęcone iluzji karcianej.
-Julius Frack- Seminarium dotyczące podejścia do iluzji i ogólnego sposobu prezentacji oraz wykreowaniu własnego stylu.
-Axel Hecklau- Seminarium dotyczące profesjonalnego podejścia i demonstrowania sztuk iluzji.

Z każdego seminarium wyniósł ważne informacje, które pozwoliły mu stworzyć jedyne i niepowtarzalne show. Nawiązał również współpracę z Teatrem Nowym w Łodzi, gdzie występował podczas inscenizacji Balu w Operze w reżyserii Lecha Raczaka i Darii Anfelli.