Oferta iluzjonistów na każdy event

Mag Marco

Przecinanie kobiety na pół, metamorfoza w akwarium czy transformacja w skrzyni to tylko niektóre triki z ich repertuaru. DUŻA iluzja to ich pasja, która podczas pokazu łączy  w jedną całość aby stworzyć widowiskowe show dla uczestników Twojej imprezy.
Zamawiając ich na swoją uroczystość zapewniają Państwo swoim gościom spektakularny pokaz sztuki magicznej na najwyższym poziomie z profesjonalnie przygotowaną oprawą muzyczną i oświetleniową oraz efektami pirotechniki scenicznej, które są niezbędne do stworzenia odpowiedniego nastroju i magicznego klimatu podczas występu.

 

Beskidzki Teatr Iluzji –  Rafał Mulka

Przedstawiamy magiczne show z udziałem iluzjonisty na imprezach takich jak Sylwesterwesele lub festyn. Działają na terenie całej Polski, między innymi w WarszawiePoznaniuKrakowieLublinieKielcach czy Zakopanem. Sztuka iluzji w ich wykonaniu to coś więcej niż pokaz ? to zaangażowanie całej publiczności, integracja oraz niezwykłe emocje. Jeśli się zastanawiasz, jak zabawić gości na swoim przyjęciu, właśnie znalazłeś rewelacyjne rozwiązanie.

      Piotr Denisiuk

Pasjonuje się w dostarczaniu ludziom rozrywki na wysokim poziomie, a oryginalne numery i otwarta osobowość sprawia, że na przestrzeni lat zdobył zaufanie agencji i hoteli w całej Polsce.

 Filip Piestrzeniewicz

Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po… ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Ars?ne Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji. Filip od dziecka trenował pod okiem swojego mentora oraz wielu innych mistrzów z różnych krajów. Zadebiutował już w wieku 5 lat.
Dziś Filip kontynuuje rodzinną tradycję. Jest profesjonalnym i doświadczonym performerem występującym na całym świecie.

 Kacper Wlazło

Wlazlosky ? to iluzjonista bezpośredni charakteryzujący się sztuką iluzji pokazywaną z bliska ale również pełnymi dobrego humoru występami scenicznymi. Kacper występuje na imprezach każdego rodzaju od wesel, poprzez imprezy plenerowe aż do urodzin waszych pociech.

Łukasz Kupiniak 

Jest iluzjonistą z ponad 5 letnim doświadczeniem. Pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Proponuje Państwu pokaz typu stand up. Jest to występ około 30 minutowy, w którym udowodnię, że niemożliwe nie istnieje. Całość bazuje na interakcji, czyli widzowie czynnie angażują się w spektakl. Prezentuje liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia, pojawienia. Wszystko z dawką humoru.

Pan Li

 Przemysław Lieske-  Pan Li to zawodowy pseudonim. Jest profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Występuje od kilkunastu lat. Jego talent i sceniczne umiejętności docenili m.in. widzowie TVN, TV4 i telewizji Polsat. W 2017 zdobył pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista (pijany iluzjonista) zachwycił jurorów 8. edycji programu ?Mam Talent!?. Jego specjalnością są komediowe pokazy iluzji, magiczny stand up, mikroiluzje, klasyczne pokazy magii scenicznej oraz pokazy magiczne skrojone na potrzeby konkretnej imprezy (show na event).

Zaczął swoją przygodę z iluzją dawno temu jako mały chłopiec, gdy oglądał telewizyjne show Davida Copperfielda. Obecnie jest absolwentem Politechniki Łódzkiej.
Z wykształcenia inżynier Technologii Chemicznych ze specjalizacją Chemia Organiczna oraz magister Zarządzania ze specjalnością Zarządzanie Własnym Przedsiębiorstwem. Zadowolenie klienta to dla niego podstawa i to tym kieruje się przygotowując swoje show.

Uczestniczył w wielu seminariach zagranicznych sław dziedziny iluzji:

David Stone ? seminarium poświęcone odwracaniu uwagi, oraz luźnemu i żartobliwemu podejściu do prezentacji.
Juan Mayoral- Seminarium poświęcone iluzji scenicznej.
Bernard Bilis- Seminarium poświęcone iluzji karcianej.
Julius Frack- Seminarium dotyczące podejścia do iluzji i ogólnego sposobu prezentacji oraz wykreowaniu własnego stylu.
Axel Hecklau- Seminarium dotyczące profesjonalnego podejścia i demonstrowania sztuk iluzji.

Z każdego seminarium wyniósł ważne informacje, które pozwoliły mu stworzyć jedyne i niepowtarzalne show. Nawiązał również współpracę z Teatrem Nowym w Łodzi, gdzie występował podczas inscenizacji ?Balu w Operze? w reżyserii Lecha Raczaka i Darii Anfelli.