Oferta zespołów coverowych na wesele -15.09.2020

Wytrawni

Wytrawni to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Smile Cover Band

Jesteśmy zespołem będącym na rynku od ponad 12 lat grającym muzykę w 100% na żywo.W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te. 

Graliśmy już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace  osób! W repertuarze posiadamy hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

Zapraszamy do współpracy!

No Names

Pozytywna energia. Charakterystyczne brzmienie. Nienaganny wizerunek. Interakcja z publicznością. Profesjonalizm. Repertuar, który wciągnie do zabawy każdego bez względu na wiek: od swinga do rock&rolla, od szalonych lat 70’tych do najnowszych przebojów, od Foga do Krawczyka, od Abby do Rihanny. Bogate doświadczenie a w nim eventy, zabawy, imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne i promocyjne, w hotelach i dworkach, na wielkich i małych scenach, w salach i plenerach. Uśmiech jak stąd do Meksyku i dobry humor, który zaraża wszystkich dookoła.

Sound Machine

SOUND MACHINE to zespół coverowy, świadczący usługi muzyczne, na imprezach, na których dobra muzyka na żywo jest niezbędnym elementem. Zagrają dla Was zarówno duży event na kilkaset osób, kameralny bankiet, czy wyjątkowe wesele z klasą. 

Dysponują bardzo szeroką ofertą artystyczną, jak i pełnym zapleczem technicznym i nagłośnieniowym. Ich usługi muzyczne zostały bardzo szczegółowo opracowane, pod kątem artystycznym i realizatorskim.  Wielokrotnie ich usługi są „szyte na miarę” pod konkretny EVENT.

Nie boją się wyzwań,są profesjonalistami, pracują na najwyższym poziomie zaangażowania. Wraz z ich managementem VIRTUOSO GROUP, produkują od podstaw imprezy muzyczne, eventy, 

One Night Band

skład 6 lub 8 osobowy: instrumenty klawiszowe, wokal damski, wokal męski + gitara elektryczna i akustyczna, gitara basowa, perkusja, sax, trąbka, puzon
 • dopasowany repertuar do stylu / tematyki imprezy • prowadzenie imprez w 3 językach: polski, angielski, niemiecki

Zespół Bandit

Zespół Bandit to pasja oraz doświadczenie. Tworzą go muzycy z wykształcenia oraz zamiłowania do muzyki. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, w różnego typu projektach pozwala nam z lekkością i bezstresowo poruszać w świecie weselnego grania. jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie niezapomnianą przygoda i uświetni najważniejszy dzień w życiu. Gwarantujemy udaną zabawę do białego rana. bez problemu poruszamy się w gatunkach muzycznych t. j. rock, blues, pop, biesiada, disco czy disco polo. nasza playlista bogata jest w repertuar z aktualnych list przebojów, jak również z lat 70, 80 i 90. Prowadzimy imprezę na najwyższym poziomie, nie brakuje u nas poczucia humoru i odpowiedniego podejścia do gości.