Propozycje zespół coverowych na bankiet firmowy 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to nasz konik, z którego czerpiemy niepohamowane pokłady energii. Zarażamy miłością do przebojów, leczymy z nudy, a monotonię zamieniamy na niepowtarzalne przeżycia.

Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nas Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponujemy też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Garden Party

Garden Party 5 osób. Gramy w 100% na żywo, na scenie dajemy z siebie wszystko, a repertuar jest tak dopasowany, by mogli się bawić goście z młodszych oraz starszych pokoleń. Zespół słynie z własnych, atrakcyjnych, niebanalnych aranżacji znanych i lubianych przebojów z różnych gatunków muzycznych. W repertuarze można znaleźć popularne utwory takich wykonawców jak Pink Floyd czy Zenka Martyniuka, ale zawsze jest to niepowtarzalna interpretacja zespołu Garden Party

Krakersi

Czwórka profesjonalnych muzyków oferuje Wam sporą dawkę muzycznej energii! Pasja, wieloletnie doświadczenie sceniczne, muzyka grana 100% na żywo. ?Nie głaszczemy instrumentów? – tak o nas mówią… To prawda, bo robimy to, co kochamy i to czuć w naszym graniu.

VOCART COVER BAND

VOCART COVER BAND – w wersji DUET + DJ (wynajmowanej ponad 80 razy rocznie i w całości zastępującej występy pełnych składów live) w cenie zawarta usługa występu na żywo, usługa DJ, Konferansjera oraz nagłośnienie i oświetlenie występu. Możliwy występ w pełnym składzie 6 osobowym 100% na żywo.

Klimat wydarzenia i repertuar może zostać dopasowany do potrzeb Klienta.

Non Folk

Są zespołem złożonym z profesjonalnych i doświadczonych muzyków z niemałymi sukcesami, którym nie obce są duże, prestiżowe sceny, praca w studio czy występy w radio i telewizji. Grają razem od ponad pięciu lat, ciesząc i bawiąc naszych Klientów i Ich gości. Nie lubią półśrodków, dzielą się najlepszymi umiejętnościami i dobrą energią 🙂

Siłą napędową  zespołu są doskonałe wokale, które słyszycie Państwo w  nagraniach i mogliście słyszeć w finałach programów takich jak Voice Of Poland czy Szansa Na Sukces. Pozostała część załogi to doświadczeni muzycy, mający na swoim koncie wiele płyt i współpracę z takimi gwiazdami i zespołami jak: Agnieszka Chylińska, Chłopcy z Placu Broni, Kult czy Kasia Stankiewicz. 

Wybierając ich, usłyszycie:

- dwa wokale (kobiecy i męski)
- gitarę akustyczną i elektryczną
- instrumenty klawiszowe 
- saksofony 
- bas
- perkusję

wszystko na najwyższym poziomie.

SAMOKHIN BAND

Zespół muzyczny SAMOKHIN BAND, który ruszy do tańca i zabawy każdą publiczność. Zespół bawi publiczność repertuarem autorskim, jazzowym, rosyjskim, ormiańskim, kaukaskim, żydowskim, gra również covery.

Główne atuty Zespołu: wielokulturowość (Polska, Rosja, Armenia) wszechstronny repertuar- utwory: autorskie, rosyjskie, żydowskie, jazz, cygańskie, ormiańskie słowiańska energia i kozacka charyzma (Lider Zespołu- Pavel Samokhin jest kozakiem znad Donu, gra na 2 trąbkach jednocześnie) znakomity kontakt z publicznością wysokiej klasy wykształceni muzycy Samokhin Band to łódzki Zespół grający energetyczną mieszankę JAZZU, funky, ska,starego,dobrego rock?n?rolla oraz wschodniego folku wzmocnioną mocnym rockowym brzmieniem.

Skład: trąbka, saksofon, gitara, bas, perkusja, piano,konga,WOKAL. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą. Zajął I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Poezji i Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Zespół ma już 10 lat i wydał cztery autorskie płyty. Samokhin Band grał jako support przed koncertami: supergrupy Leningrad Joe Cocker’a Blues Brothers Jesteśmy chętni do wystąpienia u Państwa podczas bankietu w Krakowie.

BONA SONO

Skład zespołu BONA SONO to pięcioro wykształconych muzyków, posiadających bogate doświadczenie sceniczne. Poza sceną jesteśmy też oczywiście paczką sympatycznych osób, co procentuje podczas wspólnej pracy i powoduje, że poza muzyką dzielimy się również pozytywną energią.

BONA SONO oznacza? dobre brzmienie? i tak właśnie jest z nami. Gramy tylko i wyłącznie na żywo, nie korzystając z żadnych pomocniczych podkładów (poza przerwami w grze:)). Wybierając nasz zespół, można mieć pewność, że podejdziemy do każdej realizacji z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Nie rzucamy słów na wiatr!