Propozycje zespół coverowych 13.09.2018

Smile

Podróż w świat muzyki od lat 60 tych po dzisiejsze najnowsze hity z list przebojów . Każdy występ to specjalnie dobrany do rodzaju imprezy repertuar, zmieniający się w trakcie imprezy z bardzo lirycznego aż po gorące rytmy różnej stylistyki.

Billie Jean

Billie Jean złożonego z rewelacyjnych i profesjonalnych muzyków (którzy współpracowali z wieloma gwiazdami polskiej i światowej sceny takimi jak np. Andrea Bocelli, Krzysztof Krawczyk, Kasia Popowska, Robert Rozmus, Grażyna Łobaszewska, Wojtek Pilichowski, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, Zbigniew Wodecki, Rezerwat czy Samokhin Band), oraz charyzmatycznej wokalistki, obdarzonej zmysłowym ?czarnym? wokalem.
Muzyka, którą prezentuje Billie Jean to szeroka oferta repertuaru vintage (lat 60 i 70), standardów jazzowych oraz popularnej muzyki tanecznej (z wykluczeniem disco polo), posiadamy ponadto szeroki repertuar w skromniejszym składzie akustycznym (trio bądź kwartet). Zespół daje koncerty w klubach, w plenerach, umili także eventy oraz inne uroczystości. Muzycy do każdej propozycji podchodzą profesjonalnie, dbając o jakość i poziom wykonania.

Poblo band

Liderką i wokalistką zespołu jest Ewelina Pobłocka znana m. in. z udziału w The Voice of Poland. Ewelina wygrała również pierwszą edycję Kaszubskiego Idola.
Zespół Poblo wykonuje najnowsze przeboje muzyki POP oraz hity evergreens lat 80 i 90.

Standard brass band

Zespół STANDARD BRASS BAND powstał w 1997 roku w Lublinie.
W tym samym roku zadebiutował na obchodach Nocy Świętojańskiej organizowanej przez Lubelskie Centrum Kultury. Orkiestra występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż też ma na swoim koncie artystyczne podróże np. do Warszawy, Kielc, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu

JuicyPop

Zapraszam do współpracy z zespołem JuicyPop kojarzonym przez wiele lat jako ekipa Volare. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Ekipa wykształconych muzyków, grających cały koncert absolutnie na żywo.