Oferta zespołów coverowych na Sylwestra  

MaXim

Zespół ten to 5-osobowy skład w który wchodzi:  klawisze, saksofon, akordeon,gitara, perkusja.
Posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im zapewnić Państwu zabawę na najwyższym poziomie.

Dysponują profesjonalnym sprzętem nagłaśniajacym oraz oświetleniem.
Ich atutem jest przekrojowy  repertuar w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zespół M.Band

Normy, wartości, wiedza i reputacja zespołu M.Band stanowią zasadnicze zasoby, dzięki którym budujemy własną, silną pozycję na rynku. Zespół tworzą zawodowi muzycy z Poznania, a ich kreatywność podczas muzycznej oprawy m.in. balu, studniówki, wesela, koncertu wykracza poza typowe imprezy.

Zespół M.Band liczy w podstawowym składzie 5 osób:

 Julia Stolpe – vokal
Miłosz Buchowski – instr. klawiszowe
Artur Roguski – gitara elektryczna
Mateusz Nowicki – gitara basowa
Damian Krawczyk – perkusja 

Moonrivers

Moonrivers to jazz, soul i blues grane na żywo. To czysta energia, niezapomniany klimat i najlepszy akompaniament w restauracjach, klubach i kawiarniach. Powstały jako Wieczorki Jazzowe w 2015 roku zespół tworzony jest przez muzyków, pasjonatów, dla których muzyka to całe życie. ? wkładają w nią serce, dzięki czemu każde spotkanie jest niepowtarzalne i dopasowane do potrzeb okazji. Moonrivers grają zamknięte i otwarte imprezy na zamówienie.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Opium Cover Band

Występy O.P.I.U.M. realizowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie. O.P.I.U.M. dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę.

Smile Cover Band

Zespół  będący na rynku od ponad 12 lat grającym muzykę w 100% na żywo.
W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te.

Grali już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace  osób! W repertuarze posiadają hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.