Oferta zespołów coverowych na wesele – 27.06.2020

M&M Band

Ich pasja ? Wasze zadowolenie M&M to zespół muzyczny z małopolski, który tworzy piątka zawodowych muzyków. Mają wokal męski i żeński. Zespół posiada bogate doświadczenie związane z oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Posiadamy w repertuarze polskie jak i zagraniczne przeboje oraz disco polo i biesiadę. Podchodzą do potrzeb każdego Klienta indywidualnie. Celem zespołu jest dążenie do perfekcji. Posiadają bogaty nowoczesny sprzęt, świetne oświetlenie oraz inny sprzęt, który zapewni bajkowy klimat. Zapewniają najwyższą jakość usług!

Max Band

MaxBand to zespół muzyczny złożony z profesjonalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w uznanych zespołach zajmujących się oprawą muzyczną rozmaitych eventów i uroczystości. Zebrani pod nową nazwą, pełni energii pragniemy by nasza muzyka grana w 100% na żywo, przełożyła się na 100% Państwa satysfakcji i świetnej zabawy.

Zespół Krab

Zespół KRAB to trzyosobowa mieszanka ciekawych wokali i dynamicznego brzmienia. Są zespołem z wieloletnim stażem, który ponad wszystko ceni sobie dobrą muzykę, profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Obsługują imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, zabawy, studniówki, bankiety.

Magnes

Magnes to grupa sześciu młodych muzyków, których połączyła pasja do muzyki i dobrej zabawy. Zespół MAGNES.com oferuje Państwu wysokiej jakości oprawę muzyczną w 100% na żywo. Profesjonalne podejście muzyczne, umiejętności i zaangażowanie sprawią, że kazda impreza stanie się niezapomnianą.

 Zespół MAGNES to muzycy instrumentów:
-Perkusji akustycznej
-Gitary elektrycznej
-Gitary basowej
-Instrumentów klawiszowych
-Instrumentów dętych oraz wokale żeńskie i męski.

Poruszający się w bardzo szerokim repertuarze muzycznym począwszy od lat 60 po muzykę współczesną.

Oferują oprawę muzyczną:
-wesel
-studniówek
-imprez firmowych
-bankietów
-dancingów
-bali sylwestrowych

Zespół muzyczny na wesela Magnes gwarantuje Państwu:
-duże doświadczenie w prowadzeniu i oprawie muzycznej imprez (wesela, studniówki, bankiety itp.), bogaty repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie
-indywidualne podejście do każdej z imprez, co czyni wysoką jakość usług
-indywidualne podejście do klienta (zespół uzgadnia z Parą Młodą cały przebieg wesela)
-profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie imprez

KARAOKE dla gości weselnych

Grają na dolnym śląsku, opolszczyźnie, wielkopolsce, śląsku i nie tylko, są w stanie dojechać na wesele czy inną uroczystość w najodleglejszy zakątek Polski.