Zespół coverowy na wesele – Brzesko 10.10.2020r.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Omen

Zespół Omen składa się z pięciu osób. W ich zespole można usłyszeć dźwięki: gitary, perkusji, instrumentów klawiszowych saksofonu, akordeonu oraz wokale dwa męskie oraz żeński. Posiadają szeroki repertuar ? profesjonalną konferansjerkę ? prowadzenie każdej imprezy ? konferansjerka w języku polskim, angielskim, włoskim oraz hiszpańskim

 Anonsują się tam gdzie potrzeba doświadczonego  zgranego zespołu muzycznego.
OMEN  i Super Zabawa Gwarantowana
Super Zespół na wesele to podstawa sukcesu, każdy to powie dlatego nie stosuj półśrodków zaufaj najlepszym w branży i skorzystaj z usług zespołu muzycznego OMEN z Małopolski
Co ich wyróżnia:
1. Doświadczenie
2. Muzyka na żywo
4. Profesjonalne światło i dźwięk
5. Zawodowi Muzycy
6. Pasja do muzyki
7. Oryginale aranże

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.