Oferta zespołów coverowych na sylwestra – Grudziądz

Zespół Krab

Zespół KRAB to trzyosobowa mieszanka ciekawych wokali i dynamicznego brzmienia. Są zespołem z wieloletnim stażem, który ponad wszystko ceni sobie dobrą muzykę, profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Obsługują imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, zabawy, studniówki, bankiety.

Jurasi

Zespół Jurasi to czterech doświadczonych scenicznie muzyków, gramy muzykę „pod buta”. Charakteryzuje nas granie w stylu FOLK-ROCK połączenie instrumentów dętych oraz rockowego brzmienia gitar. Na weselach można zaobserwować dużą dawkę energii, która płynie ze sceny. Ciekawe aranżacje znanych utworów, które grają powodują że nogi same porywają się do tańca. 
Nie wspomagają się żadnymi podkładami, nie puszczają muzyki z odtwarzacza, wykonuaj ją na żywo! 
Dostosowują repertuar oraz długość bloków muzycznych do sytuacji panującej na parkiecie, w ich spisie znajdziecie zarówno utwory biesiadne, disco ale również polskie i zagraniczne hity w wielu muzycznych stylach. 
Dysponują w pełni zawodowym sprzętem muzycznym którego zdjęcia znajdziecie w galerii. 
Zapewniają muzykę mechaniczną puszczaną między blokami muzycznymi.
Ponadto współpracują z wieloma muzykami dzięki czemu, zależnie od wymagań klienta, mogą dowolnie powiększyć skład zespołu o np. wokalistkę
Prowadzenie imprezy (konferansjerka) – zawsze na wysokim kulturalnym poziomie, korzystają z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej wesel i zawsze stosują tylko sprawdzone rozwiązania

Karol Skóra 
wokal, puzon, saksofon, klawisze
Robert Izydorczyl 
wokal, perkusja
Piotr Izydorczyk 
wokal, gitary, klawisze
Bogusław Dobrzański
wokal, gitara basowa