Oferta zespołów coverowych – Wisła 06.09.2019r. – Oferta druga

Główny Zawór Jazzu

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.

Członkowie zespołu:
Ania – wokal
Kasia – wokal
Zuza – wokal
Ewa – saksofon tenorowy
Piotrek – saksofon altowy
Maciej – trąbka
Wojtek – piano
Bartek – bass
Maciej – perkusja

60’four

Jest to projekt muzyczny, w którym uczestniczą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Zespół powstał z pasji do jednego z najbardziej tanecznych okresów muzyki, czyli lat 60.

Największą wartością zespołu jest fakt, iż muzycy grają i śpiewają na żywo w składzie 4-osobowym: gitara prowadząca, gitara solowa, gitara basowa oraz perkusja.

Faktem jest również, że najlepiej bawimy się przy rytmach przebojów, które dobrze znamy. Dlatego repertuar 60?four został stworzony z największych hitów sprzed lat, takich zespołów jak: The Beatles, The Rolling Stones, Paul Anka czy Czerwone Gitary.

Muzyka z lat 60 porywa do tańca, nie tylko osoby starsze, ale również młodsze pokolenie, bo przecież kto nie zna takich przebojów jak Pretty Woman Roya Orbisona, czy Twist and Shout zespołu The Beatles.

Zespół 60?four jest świetną propozycją, jeśli chcecie mieć zespół muzyczny, który gra i śpiewa na wysokim poziomie, bardzo dobrze prezentuje się scenicznie oraz dzięki dobrze dobranemu repertuarowi, potrafi rozgrzać parkiet do czerwoności!

Słodkie życie

Projekt “La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.
W ciągu trzech godzin usłyszą Państwo szlagiery: ”Tu vuo fa l’americano”, ”L’Italiano”, “Azzurro”, “Marina”, ”Mamma Maria”, ”Ciao Ciao Siciliano”, ”Volare”, “Mamma Maria”, “Baila Morena”, “Mambo Italiano”, “Quando, quando quando”, “Buonasera Signorina”, “Arrivederci Roma”, “Se bastasse una canzone”, ?Tornero??, ?Parole Parole?, “Come Prima” ” czy ”Nie płacz kiedy odjadę”.
Projekt “La Dolce Vita” jest kompilacją utworów użytych z powodzeniem w cieszących się ogromną popularnością  spektaklach: “Ciao Ciao Bambina”, “d:Amore” i “Italo Disco”.

Eventy, zwłaszcza te największe to ich specjalność!
Impreza firmowa, zabawa sylwestrowa, czy uroczysta gala- wszystko to już przerobili i wiedzą, jak grać żeby parkiet był zawsze pełny!

CiaoCiao Bambina

Ciao Ciao Bambina to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego, musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

 Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

 Usłyszymy szlagiery takie jak:
‘Tu vuo fa l’americano”, ”L’Italiano”, “Azzurro”, “Marina”, ”O’sole mio”, ”Love in Portofino”, ”Volare”, “Mamma”, “That’s amore”, “Mambo Italiano”, “Quando, quando quando”, “Buonasera Signorina”, “Arrivederci Roma”, “Ciao, Ciao Bambina” czy ”Nie płacz, kiedy odjadę”.