Oferta zespołów coverowych – Wisła 06.09.2019r.

 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Colours of Tango

Colours of tango to niezwykła podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściach Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziej barwnych kultur świata Tango argentyńskie to nie tylko zmysłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji.

Miłość do tanga połączyła dwoje młodych, łódzkich muzyków oraz argentyńskiego śpiewaka Oscara Ovejero, dając początek wspólnemu projektowi artystycznemu Colours of tango.

Oscar Ernesto Ovejero, jako rodowity mieszkaniec Buenos Aires, niewątpliwie tango ma we krwi. W jego naturalnym i pełnym temperamentu śpiewie, usłyszeć można esencję tanga w najczystszej postaci. Towarzyszy mu duo instrumentalistów młodego pokolenia, wykształconych w akademiach muzycznych w Polsce i Austrii – Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon). Muzycy, mający na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej, wykorzystują bogactwo brzmienia swoich instrumentów, przedstawiając własne aranżacje utworów dawnych mistrzów tanga. Inspirowani muzyką Piazzolli, Villoldo czy Gardela odkrywają przed publicznością cały wachlarz kolorów tanga.

Zespół koncertował już na scenach Polski, Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, został także uhonorowany Certyfikatem Academia Nacional del Tango.

Wędrowne Gitary

Od 15-lat na Polskiej Scenie Koncertowej!

Ponad 500 wykonanych koncertów w ramach różnego typu imprez, m.in:
-imprezy plenerowe
-majówki, dni miast i gmin, festyny, bale charytatywne i karnawałowe
-integracyjnych imprez firmowych

W repertuarze koncertów porywające, największe-ponadczasowe przeboje dawnych “Czerwonych Gitar” i “Trzech Koron” m.in.: “Historia jednej znajomości”, “Takie ładne oczy”, “Przed pierwszym balem”, “Anna M.”, “Niebo z moich stron”, “Płoną góry, płoną lasy”, “Anna Maria”, “Dozwolone do lat 18-stu”, “10 w skali beauforta”, “Nie zadzieraj nosa” jak również własne utwory utrzymane w klimacie kompozycji-przebojów obu w/w grup, których kompozytorem jest lider grupy Mirosłąw Suliga.

Zespół SAMI

Jeśli nie z SAMEJ nazwy, z pewnością kojarzyć można ich z hitu “Lato 2000” z ref.: “Słońce świeci nad nami (…)”

Na koncie mają 3 płyty długogrające, występy na największych krajowych festiwalach (KFPP w Opolu, Sopot Hit Festiwalu, Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze i in.), masę singli i wiele nagród, w tym m.in. Superjedynkę.

Do kanonu polskiej piosenki, prócz kultowego ?Lata 2000?, weszły również takie nasze utwory, jak choćby:
– ?Zakręć mnie?

– ?Za mało? (sł. Jacek Skubikowski)

– ?Znaczek?

– ?Sernik?

Miesiąc temu wydali singiel pt. “By na koniec dnia”

-nawet do 5x dziennie na antenie stacji Kino Polska Muzyka
-na antenie stacji Eska TV
-w TVP1 (“Teleexpress”)
-TVP3 Warszawa
-w TVP3 Katowice
-w telewizji Sfera TV

Projekt Sinatry

Projekt Sinatra ma zaszczyt zaprosić Państwa w podróż po pełnym klasie i elegancji swingującym świecie muzyki rozrywkowej, której niewątpliwym królem był Frank Sinatra.

Przywołują atmosferę koncertów legendarnego wokalisty z okresu szczytu Jego kariery. Usłyszycie Państwo  między innymi największe przeboje, takie jak ?My Way?, ?Strangers In The Night?, czy ?I?ve Got You Under My Skin?.

Dodatkowym atutem jest opcjonalne prowadzenie recitalu w języku angielskim, a także własna obsługa nagłośnieniowa.

Standardowy program trwa 90 minut (możliwa przerwa).

Członkowie Projektu Sinatra współpracują z takimi artystami jak: Zbigniew Górny, Andrzej Poniedzielski, Hanna Banaszak, Elżbieta Adamiak, Kabareciarnia Zenona Laskowika, czy Ray Wilson.

Ambitus

Zespół grający najpiękniejsze pieosenki Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory z filmów oraz napisane dla znanych artystów. Znakomite teksty, m.in.: A.Osieckiej, K.Dzikowskiego, J.Cygana, M.Gaszyńskiego, B.Olewicza, M.Czapińskiej, K.Drzewieckiego, M.Umer i melodyjne kompozycje z charakterystyczną, słowiańską nutą refleksji, od lat budzą sentyment. Co więcej, grają również przeboje grupy Queen oraz wiele więcej.

Zespół Ambitus dodatkowo wykonuje “Niemen akustycznie” – polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p.Pawła Bordowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in.: w zespole Akwarele lub p.Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in.:”Snu o Warszawie”).

The best of Queen oraz  Queen akustycznie – który grają jako JEDYNI W POLSCE – po światowej premierze filmu o Freddiem Mercurym, zainteresowanie tym koncertem jeszcze bardziej wzrosło i odbiór publiczności tym bardziej znakomity. Proponowane z automatu daty to m.in.: wszelkie plenery, okolice rocznicy śmierci Mercurego – koniec listopada, światowy dzień walki z aids – początek grudnia

Zapraszamy do współpracy

Backstage Acoustic

Zespół Backstage, do 2018 roku znany pod nazwą Backstage Acoustic został założony w 2005 roku i jest coverbandem. Ich repertuar to najbardziej popularne i cenione przeboje muzyczne od lat 70 do dziś. Grają największe hity z pogranicza popu i rocka, dzięki czemu ich muzyka podoba się widowni w każdym wieku.

Ich element rozpoznawczy to ciekawe i oryginalne aranżacje akustyczne wzbogacane brzmieniem sekcji rytmicznej, dzięki czemu występy zespołu zawsze spotykają się z uznaniem publiczności. Świetnie dobrany repertuar muzyczny, ogromna charyzma i niesamowita energia sprawia, że każdy występ zespołu jest niesamowitym przeżyciem.

Swój repertuar dobierają pod dany charakter imprezy i tematykę. Mogą porwać tłum żywiołowymi utworami, jak również stworzyć unikalny i niepowtarzalny nastrój na specjalne okazje. Zespół jest otwarty na nowe propozycje i wyzwania ? naszą dewizą jest zadowolenie Klienta i zapadający w pamięć występ na danej imprezie.

Zespół Backstage sprawdzi się zarówno w małych, kameralnych lokalach, jak również na dużych imprezach plenerowych jako atrakcja, ?gwiazda? danego eventu, czy support ważnego momentu.