Oferta zespołów coverowych – Żarnowiec

Zespół DOC

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastrologa Tomasza Ryznara.

Pomimo wielu obowiązków obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Z ich twórczością dotarli już do najdalszych zakątków Polski. Są otwarci zarówno na klimatyczne, niekiedy akustyczne koncerty w zaciszu okolicznych lokali jak i na pełne energii koncerty plenerowe na wielkich festiwalach.

Ambitus

Zespół grający najpiękniejsze pieosenki Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory z filmów oraz napisane dla znanych artystów. Znakomite teksty, m.in.: A.Osieckiej, K.Dzikowskiego, J.Cygana, M.Gaszyńskiego, B.Olewicza, M.Czapińskiej, K.Drzewieckiego, M.Umer i melodyjne kompozycje z charakterystyczną, słowiańską nutą refleksji, od lat budzą sentyment. Co więcej, grają również przeboje grupy Queen oraz wiele więcej.

Zespół Ambitus dodatkowo wykonuje “Niemen akustycznie” – polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p.Pawła Bordowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in.: w zespole Akwarele lub p.Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in.:”Snu o Warszawie”).

The best of Queen oraz Queen akustycznie – kolejny repertuar który gramy. Polecamy chociażby ze względu na teksty wybitnych polskich poetów, dlatego warto zainteresować młodzież szkolną. Do poprowadzenia koncertu możemy zaprosić p. Pawła Brodowskiego, który przez wiele lat grał z Niemenem, m.in. w zespole Akwarele lub p. Marka Gaszyńskiego, autora biografii Niemena oraz wielu tekstów jego piosenek (m.in. “Snu o Warszawie”). Można wtedy połączyć występ ze spotkaniem autorskim i wspomnieniami o Niemenie, zakończonym podpisywaniem książki, itp. Koncert świetnie wpisuje się w ministerialne programy “Niepodległa”, “Ojczysty”, powitanie wiosny,  jesieni, Dzień Nauczyciela, obchody odzyskania niepodległości, odsłonięcia pomników i tablic pamiątkowych, święto flagi, konstytucji, rocznicę urodzin artysty (połowa lutego), walentynki, uroczystości o charakterze patriotycznym, itp., jak też plenery.

Zapraszamy do współpracy

Kuba Jurzyk z zespołem

Wszechstronny i pełen energii wokalista koncertujący w całej Polsce, finalista IV edycji programu X Factor.
Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działający kanał na Youtube – Studio Accantus.
Aktor głosowy współpracujący m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach animowanych.
Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie.

Możę  robić MIXY aby kazdy znalazł cos dla siebie.
Skład  (piano 2x, bas, gitara, bebny, pekusjonalia, wokal, akustyk)

 

Zespół M.Band

Normy, wartości, wiedza i reputacja zespołu M.Band stanowią zasadnicze zasoby, dzięki którym budujemy własną, silną pozycję na rynku. Zespół tworzą zawodowi muzycy z Poznania, a ich kreatywność podczas muzycznej oprawy m.in. balu, studniówki, wesela, koncertu wykracza poza typowe imprezy.

Zespół M.Band liczy w podstawowym składzie 5 osób:

 Julia Stolpe – vokal
Miłosz Buchowski – instr. klawiszowe
Artur Roguski – gitara elektryczna
Mateusz Nowicki – gitara basowa
Damian Krawczyk – perkusja 

Omen

Zespół Omen składa się z pięciu osób. W ich zespole można usłyszeć dźwięki: gitary, perkusji, instrumentów klawiszowych saksofonu, akordeonu oraz wokale dwa męskie oraz żeński. Posiadają szeroki repertuar ? profesjonalną konferansjerkę ? prowadzenie każdej imprezy ? konferansjerka w języku polskim, angielskim, włoskim oraz hiszpańskim

 Anonsują się tam gdzie potrzeba doświadczonego  zgranego zespołu muzycznego.
OMEN  i Super Zabawa Gwarantowana
Super Zespół na wesele to podstawa sukcesu, każdy to powie dlatego nie stosuj półśrodków zaufaj najlepszym w branży i skorzystaj z usług zespołu muzycznego OMEN z Małopolski
Co ich wyróżnia:
1. Doświadczenie
2. Muzyka na żywo
4. Profesjonalne światło i dźwięk
5. Zawodowi Muzycy
6. Pasja do muzyki
7. Oryginale aranże

Zespół Dancing Pills

Zespół Dancing Pills składa się z cenionych, zawodowych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wielu scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy.

Jego członkowie to uczestnicy programów: Szansa na sukces, The Voice of Poland, Must be the Music. Współpracowali u boku takich artystów jak: Maria Sadowska, Natalia Nykiel, Natasza Urbańska, Urszula Dudziak, Halina Mlynkowa, Beata Kozidrak, Kamil Bednarek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Anna Karwan, Iwona Węgrowska, Marek Piekarczyk, Stefano Terrazzino, Gospel Rain, Grzegorz Wilk i wielu innych.
Grali dla takich firm jak Toyota, Orange, Skoda, TVN, hotelu Anders, hotelu Holiday Inn, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, Santander, Bacardi, Jack Daniel?s, Selgros, Fundacji Spełnionych Marzeń i wielu innych.
Zespół gra 100% na żywo, w składzie podstawowym wokale damski i męskie, instrumenty: perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe. 
Zapewniamy obsługę muzyczną eventów, bankietów, imprez firmowych, wydarzeń medialnych, koncertów, imprez plenerowych, uroczystych gali, przyjęć weselnych.
Posiadają bardzo zróżnicowany repertuar, na życzenie i potrzeby imprezy, mozemy zagrać wyłacznie polskie covery od lat ?80 po muzyke współczesną.