Oferta zespołów disco-polo 10.08.2019

BASTA

Basta ? według większości jej fanów, to nowa Królowa Disco Polo. Eva Basta to właśnie ona cieszy się obecnie największą popularnością. Znana jest nie tylko z tego, że jest znana, ale ? dzięki artystycznym dokonaniom. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w zespole Viper, a następnie zasiliła szeregi formacji Focus, gdzie występowała jako tancerka i choreografka. W 2008 roku artystka postanowiła spróbować sił jako wokalistka i z tej potrzeby zrodził się zespół BASTA.

W krótkim czasie powstały teledyski. Zespół otrzymał nagrodę ?Debiut Roku? na Festiwalu w Ostródzie. Wobec tak szybko rozwijającej się kariery Eva w roku 2009 wydał debiutancki album pt. ?I BASTA?. Z czasem piosenkarka jeszcze bardziej rozwinęła swoje skrzydła i została prowadzącą takich programów telewizyjnych jak ?Discostacja Kulisy?, ?Hity na zawsze?, ?Shortcut Disco Polo?, ?Slide show?, czy w 2013 roku ?Mistrz Kierownicy, najszybszy kierowca disco?. Popularność zespołu rosła a znakiem rozpoznawczym Basty były duże koncertowe występy muzyczno-taneczne. Basta smak wielkiego sukcesu poczuła w 2011 roku, po wydaniu utworu ?Malyna? razem z Marcinem Millerem z zespołu Boys. Jako pierwsza kobieta stworzyła wyśmienity duet z wokalistą grupy BOYS.

FISHER

Fisher Music ? to artysta obecny na rynku muzyki disco od 2008 roku.

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

DISCOMAN

Polski artysta – muzyk – wokalista oraz instrumentalista kompozytor nurtu Disco Polo.
Od dziecka muzyka była jego pasją jak również sport a głównie piłka nożna! Miłość do muzyki disco zawsze była z nim i jako nastolatek chodził na dyskoteki i kończył imprezę na parkiecie jako ostatni ? zawsze uwielbiał tańczyć oraz słuchać dyskotekowej oraz rytmicznej muzyki.

 

MILANO

Zespół Milano to jeden z czołowych nurtów polskiej muzyki tanecznej .

Grupę tworzą wokalista: Mirosław Alan Trzciński  wraz z tancerzami -Adam Bujanowski, Kamil Prokop,  Jacek Boguszewski. Formacja Milano słynie z takich hitów jak: ”Baśka Barbara”; ” O Tobie kochana”; ” Największe serce” i wiele innych. Videoklipy cieszą się ogromną populnością a utwory odtwarzanie stacjach  TV takich jak : Polo TV , Polsat oraz stacjach radiowych.

 

 BREXIT BOYS

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej.Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !

 NOWATOR

Paweł ?Nowator? Lipski (ur. 03.05.1985 r.) – polski wokalista, raper, producent muzyczny i autor tekstów, pochodzący z Opoczna. Reprezentant labelu Camey Records. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na przestrzeni lat współpracował z takimi postaciami, jak: Onar, Pezet, Borixon, Lerek, JedenOsiemL, Ten Typ Mes, Pih, Mezo, Magda Femme, Mateusz Mijal, czy Masters. Na swoim fonograficznym koncie ma m.in. jeden solowy album pt. ?Alfabetyczny Spis? z 2007 roku. Obecnie przygotowuje się do premiery nowego krążka pt. ?Co Tu Jest Grane??, który ukaże się w 2018 roku. Regularnie gra koncerty na terenie całej Europy.

 

 FREAKY BOYS

Zespół Freaky Boys powstał w 2011 roku.
Początkowo grupa bawiła publiczność swoimi występami w dwuosobowym składzie, prezentując swoje dance-owe utwory. Nagrywali wówczas piosenki w języku angielskim, współpracując z wokalistkami z całej europy. Największy sukces w tamtym czasie odniosła piosenka pod tytułem ?Take me away?. Po pewnym czasie zdecydowali nagrywać piosenki po polsku.
Po czym skomponował utwór ?Do białego rana? przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb.

Utwór ?Do białego rana?, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ?Ja będę kochał Cię?, ?Chciał bym się zakochać w Tobie? czy też ?Ona nosi D?, który ostatnio osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!

 SENSATION

Sensation to grupa 5 dziewczyn z Warszawy.

5 różnych charakterów i osobowości. 
To co ich łączy to pasja do tańca i śpiewu. Gwarantuje to wybuchowe show!