Oferta zespołów Disco polo – dożynki 31.08.2019r.

Miglanc

Zespół MIGLANC zadebiutował w 2016 roku w styczniu utworem pt.”Teraz tańcz”. Jeszcze w tym samym roku wystąpił na największym festiwalu Muzyki tanecznej w Polsce w Ostródzie. Pod koniec roku wydał drugi singiel pt.?Pokochać jeszcze raz? do którego klip nakręcony został w Chorwacji. Kolejny rok istnienia zespołu i kolejne dwie premiery pt.?Błękitne oczy? i ?Rakieta?. Od tamtego czasu Zespół był zapraszany na festiwale Debiutantów, które wygrywał i zdobywał liczne statuetki ?Zespołu Roku?, ?Najlepszego debiutanta? czy ?Nagrody publiczności?.

Nef

NEF czyli Damian Krysztofik, urodził się w Augustowie, od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie muzyką. Pierwsze kroki na scenie stawiał jako wokalista w znanym z wielu osiągnięć w Polsce i wygranych festiwali ?Studio Piosenki Beciaki?. Mieszkając w rodzinnym mieście współpracował między innymi z Kamilem Rydzewskim, czego efektem były utwory, które można było usłyszeć w lokalnych radiach.

Bramy do muzycznego świata i rozwój przyniosły mu przeprowadzka do stolicy. Jako producent pracował dla Sony Music Canada między innymi z raperem Tom E ? znany z utworu DJa Antoine ? Bella Vita, Craigiem Smartem, twórcą światowego hitu ?Summer Jam? oraz Jensonem Vaughanem – twórcą ?Girls Gone Wild? Madonny. Jednakże niedosyt spowodował, iż na polską scenę muzyczną powrócił już jako wokalista z utworem ?W Naszym Klubie? wydanym w wytwórni Flash-Eintertainment, z którą współpracuje do dziś. Utwór ?Kochaj Mnie? powstał przy współpracy ze znanym producentem i DJ-em ukrywającym się pod pseudonimem BBX, będącym również członkiem grupy PeWeX.

Zenon Rivers

Zenon RIVERS –  gramy na każdego rodzaju imprezach, w naszym repertuarze znajdzie każdy coś dla siebie. Gramy zarówno te starsze jak i te najnowsze hity.

Największe przeboje:

-40 latek

-Na zawsze Ty

i wiele innych.

Brexit Boys

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej. Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !!

Menelaos

Menelaos – nowa jakość w muzyce disco! Młodość, energia i melodyjne piosenki oraz cały czas zaskakujące produkcje.

Disco Boys

DISCOBOYS to świeżość na polskim rynku disco!
Młodzi, przystojni oraz utalentowani. Koniec z oklepanymi schematami. Poczuj różnicę! Poznaj DISCOBOYS!

Lift

Zespół Lift to prawdziwe show wokalno-taneczne ze świetnym kontaktem z publicznością. Zespół powstał w 2014 roku, a już rok później ukazał się numer ?Dotknij mnie?, który zdobył serca słuchaczy. Wokalista to młody, ambitny chłopak, który wie czego chce i dąży do celu. Jedno jest pewne ? Łukasz, lider zespołu, to wulkan energii na scenie. W niesamowity sposób prowadzi imprezę, a każdy występ to prawdziwe, sceniczne show!