Oferta zespołów Disco Polo na Dożynki Gminne 

Yankes

Yankes to artysta disco/dance który wprowadza świeżość w polskiej muzyce tanecznej. Formacja Yankes współpracuje z wieloma znanymi, wiodącymi prym w Polsce producentami muzycznymi i autorami tekstów oraz
z takimi producentami jak Davis, Sequence, Candynoize, Tom Socket, Funky Strike, Arix.

FORMACJA YANKES jest grywana w  telewizji POLO TV, DISCO POLO MUSIC, 4FUN DANCE, radiu VOX FM, JARD. Największe hity formacji Yankes to ?Wiruje cała Sala, Wbijaj na Melanż W nas jest moc?, ?Jesteś przy mnie?,  ? Pragnę tylko ciebie?, ?Tylko Ta?, ?O tobie Śnię?, ?Love Story?, ?Spełniasz me marzenia?, ?Pokemon Disko? i wiele innych. Utwory Yankes są chętnie udostępniane przez DJ-ów w wielu klubach w całym kraju i na świecie. Yankes miał przyjemność grać również dla Polonii w Wielkiej Brytanii oraz wygrał  Discpolowanie z POLO TV w Płocku.

 

DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Naszym celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w naszych produkcjach coś dla siebie.

Zespół Faster

Zespół Faster istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Jego inicjatorem był Paweł Leszczyński i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie ? Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rokiem przełomowym dla zespołu był 2009 kiedy to powstał utwór ?Seniorita?. Piosenka została tak ciepło przyjęta przez publiczność, że muzycy postanowili nagrać do niej klip. Kolejne lata zaowocowały następnymi piosenkami i teledyskami. Na koncie formacji znajdują się takie przeboje jak: ?Kawalerski stan?, ?Uderzam w melanż?, ?Mega Party?, ?Zróbmy deal?, które możecie oglądać w stacji Polo tv! Najnowsza propozycja zespołu to ?Audi w LPG?.

Prócz działalności artystycznej muzycy zajmują się również organizacją imprez ? ich sztandarowym przedsięwzięciem jest ?Olsztyńska gala disco polo? ? impreza przyciągająca fanów muzyki tanecznej z całej Polski oraz ?Kortowska Gala Disco ? Polo”.

Zespół FoX

Polski zespół muzyczny wykonujący autorską muzykę disco polo-dance.
Utworzony został pod Kielcami w województwie świętokrzyskim przez wokalistę i lidera Dominika Feldmana w 2015 r.

?Energetyczne utwory i ich wykonanie sprawia, że nasze koncerty są niezapomniane?. Docieramy do coraz większej grupy fanów po przez przyjemne dźwięki, lekkiej i zarówno tanecznej muzyki.

Jesienią 2016 roku wokalista był gościem Ewy Drzyzgi w studiu telewizji TVN, gdzie miała miejsce premiera utworu ?Chyba oszalałem? oraz talk show z Tomaszem Niecikiem, twórcą przeboju ?Cztery osiemnastki?.

Musle

Zespół MUSLE powstał w 2016 roku. Tworzą go: Timon, Jay Jay i Gałgan ? artyści ukształtowani pełnią energii, dla których muzyka jest istotnym elementem życia codziennego. W trakcie swojej kariery MUSLE  zagrali wiele koncertów na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Sławomir, Akcent, After Party czy Piękni i Młodzi.

Fisher

Fisher Music ? to artysta obecny na rynku muzyki disco od 2008 roku.

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

Dance Lovers

Grupa Dance Lovers to nowe odkrycie na rynku polskiej muzyki Dance. Wydali niedawno swoją debiutancką płytę Milion Czułych Słów.
Nasz repertuar to zestaw kilkunastu bardzo melodyjnych utworów, śpiewanych po polsku. Nowoczesne aranżacje, wykonywane na żywo występy, można zdecydowanie odróżnić od panującego na obecnym disco polowym rynku tandetnego trendu.
Jeżeli chcą Państwo mieć na swoim wydarzeniu profesjonalnie przygotowane show zapraszamy do współpracy z Dance Lovers.

Zespół Lajk

Lajk to duet, który na scenie muzyki Disco Polo zadebiutował w lipcu 2016 roku i w krótkim czasie wdarł się na czołówki list przebojów.
Założycielami i trzonem zespołu jest dwójka doświadczonych wokalistów i muzyków: Anna Kwaśny i Wojciech Przybyłko, którzy zainspirowani miłością do muzyki stworzyli duet o charyzmatycznym brzmieniu i oryginalnych wokalach. To co ich łączy prywatnie i zawodowo to przyjaźń i pasja do muzyki, której sami są autorami.
Tworząc swój wymarzony muzyczny projekt starają się współpracować z najlepszymi aranżerami i wytwórniami muzycznymi w Polsce żeby tym samym dać swoim słuchaczom sto procent przyjemności w trakcie słuchania ich utworów. Swoje doświadczenie nabyli biorąc udział w wielu projektach coverowych, jak i również w trakcie profesjonalnej oprawy imprez okolicznościowych którymi zajmują się od kilkunastu lat grając dla ludzi w całym kraju.

Nicki

Alicja Kolasińska to wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym Nicki. Urodziła się 9 lutego 1994 roku w Białymstoku, lecz swoje dzieciństwo spędziła w Łomży. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat. Zajmując czołowe miejsca w licznych konkursach i festiwalach piosenki udowodniła, iż posiada słuch absolutny. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu w Polsce, mi.in u słynnej Elżbiety Zapendowskiej. Oprócz doskonalenia swojego głosu artystka uczęszczała na lekcje gry na instrumentach takich jak skrzypce, pianino czy gitara. Mimo, iż po szkole średniej zdecydowała się ukończyć Akademię Obrony Narodowej w Warszawie ostatecznie postanowiła podbić polką scenę muzyki Dance i Disco Polo.

Nicki jako odkrycie 2017 roku na pewno nie raz zszokuje wszystkich fanów swoimi niebanalnymi i oryginalnymi pomysłami. Każdy jej koncert to przygotowane na najwyższym poziomie show, w którym to energiczna i urocza Nicki porwie każdego do wspólnej zabawy. Oprócz pięknej i charyzmatycznej wokalistki na scenie podziwiać można wspaniałą oprawę efektów specjalnych, a także profesjonalnych tancerzy.
Jej nowy solowy projekt to z pewnością prawdziwy smaczek dla wszystkich fanów muzyki Dance i Disco Polo.