Oferta zespołów – Gala Ambasador Powiatu

Mundi

Mundi – od ?mundus? – czyli świat, wszechświat, kosmos, a więc bezmiar i wolność. Z założenia artystów zespołu ich twórczość opiera się na ciągłym poszerzaniu i przekraczaniu granic, ale nie w ujęciu przestrzennym, lecz w odniesieniu do granic wyobraźni w tworzeniu i aranżowaniu muzyki. Stosunkowo nieduże instrumentarium: wokal, gitara klasyczna i kontrabas niejednokrotnie wykorzystane jest w ujmująco zaskakujący i osobliwy sposób, zachowując przy tym swoje akustyczne, subtelne brzmienie. ?Mundus? jako przymiotnik oznacza także ?czysty?, co nawiązuje do idei jaką jest szczere oddanie się sztuce i obdarowywanie innych energią wyzwoloną w trakcie dzielenia się swoim dziełem podczas koncertów. Mundi do my.

Dorota Kołodziej ? czaruje głosem,
Michał Wilczyński ? maluje gitarą,
Marzena Cybulka ? wibruje basem.

In Harmony

Pod nazwą IN HARMONY kryje się duet autorski założony w 2017 r. przez wokalistkę Annę Stefańską i gitarzystę/wokalistę Jarosława Jaśkiewicza. Swoje inspiracje muzyczne czerpią z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, r&b, funk, rock. Obydwoje komponują muzykę oraz piszą teksty w języku polskim oraz angielskim, a wspólnymi siłami nadają ostateczny kształt wybranym utworom.
W latach 2011-2013 występowali na statkach wycieczkowych firmy Royal Cribbean prezentując się publiczności z całego świata. Pochodzą z Radomia, ale z sentymentu do morza postanowili przenieść się do Trójmiasta, gdzie obecnie stacjonują i pracują nad swoją autorską płytą.

Standard Express

Występują najczęściej w kameralnych składach (duet, trio, kwartet). 

Na specjalne okoliczności przygotowują skład wieloosobowy.

Fortepian, gitara, skrzypce, saksofon, trąbka, bas i perkusja to najczęściej wykorzystywane przez nich instrumenty. Grają głównie standardy muzyki amerykańskiej w jazzowych aranżacjach.

Współpracują również z wokalistami.

Skład zespołu i repertuar starannie dobierają do charakteru wydarzenia.

Posiadają własny sprzęt nagłośnieniowy.

Kwartet Smyczkowy Divertimento

Muzyka to ich zawód i  pasja. Są także nauczycielami i  wiedzą i umiejętnościami dzielą sie ze swoimi  uczniami. Spora część  repertuaru to utwory we własnym opracowaniu na życzenie słuchaczy.

Może więc macie ochotę sprawdzić jak zabrzmi wasz ulubiony utwór lub piosenka w opracowaniu na kwartet smyczkowy? Mogą także rozszerzyć  skład o wokalistkę, obój klarnet lub trąbkę albo inny instrument .

Oprócz typowych koncertów zajmują się oprawą muzyczną takich uroczystości jak bankiety, imprezy firmowe, śluby kościelne i cywilne, gramy podczas życzeń dla państwa młodych oraz obiadów weselnych.

Wrocław Brass Quintet

Wrocławski kwintet instrumentów dętych blaszanych, składający się głównie z muzyków NFM.  

Zespół składa się z 2 trąbek, puzonu, waltorii i tuby, prezentuje utwory muzyki poważnej jak i rozrywkowej.