Oferta zespołów na imprezę firmową 06.07.2019  

MEJK

Elwira i Mariusz razem tworzą zgrany duet, śpiewają, komponują ,a co najważniejsze mają na swoim koncie kilkaset występów przed publicznością w całej Polsce.

Można ich zobaczyć i usłyszeć w takich telewizjach jak TVN, TVP, Polsat, ITV,TVS, TVR, Tele 5, Polonia 1, Polo TV, TV Disco, w programach tematycznych oraz rozrywkowych.

Jako Duet zdobyli wiele nagród muzycznych które potwierdzają tylko ich profesjonalizm.

DISCOMAN

Polski artysta – muzyk – wokalista oraz instrumentalista kompozytor nurtu Disco Polo.
Od dziecka muzyka była jego pasją jak również sport a głównie piłka nożna! Miłość do muzyki disco zawsze była z nim i jako nastolatek chodził na dyskoteki i kończył imprezę na parkiecie jako ostatni ? zawsze uwielbiał tańczyć oraz słuchać dyskotekowej oraz rytmicznej muzyki.

 

FISHER

Fisher Music ? to artysta obecny na rynku muzyki disco od 2008 roku.

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

KOGUTY

Na rynku muzycznym funkcjonują od dawna, współpracowali jako muzycy z artystami takimi jak: Loka, Big Day, Feel, Grzegorz Skawiński i wielu innych.

Jako grupa disco są od niedawna na rynku, natomiast ich doświadczenie gwarantuje koncert na najwyższym poziomie.

Ich singiel “Futro” jest aktualnie na 3. miejscu listy TOP 50 DISCO DANCE CHART największego klubu zrzeszającego profesjonalnych DJ’ów w Polsce.

Mająwłasną mobilną scenografię która dodaje szyku na scenie, oraz pełne energii 30 minutowe show. Podczas koncertu mają znakomity kontakt z publicznością, której robią również konkursy z nagrodami.

Gwarantują dobrą zabawę na najwyższym poziomie w rytmie disco.