Oferta zespołów na Dzień Kobiet

Garden Party

Garden Party. Grają w 100% na żywo, na scenie dają z siebie wszystko, a repertuar jest tak dopasowany, by mogli się bawić goście z młodszych oraz starszych pokoleń. Zespół słynie z własnych, atrakcyjnych, niebanalnych aranżacji znanych i lubianych przebojów z różnych gatunków muzycznych. W repertuarze można znaleźć popularne utwory takich wykonawców jak Pink Floyd czy Zenka Martyniuka, ale zawsze jest to niepowtarzalna interpretacja zespołu Garden Party

 

TaktBand

TaktBand istnieje już od wielu lat. Mają duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp.
Są profesjonalistami i muzyką zajmują się na co dzień. Grają praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Ich muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę – czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet ? nie ma znaczenia!
W zależności od Waszych oczekiwań, mogą dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na saksofonie,czy perkusji. Ich muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną.

 

Voiceband

Voiceband standardowo występują w 5-osobowym składzie, ale na specjalne życzenie klienta skład mogą poszerzyć o innych muzyków, z którymi zespół na stałe współpracuje. Mają również możliwość dołączenia i zaprezentowania sekcji dętej do występu zespołu. Posiadają bardzo bogaty repertuar wykonawców polskich jak i zagranicznych, który zaspokoi gusta każdego ? od najmłodszego do najstarszego pokolenia. Utwory muzyczne są na bieżąco aktualizowane i w większości wykonywane we własnych aranżacjach co pozwala im wyróżniać się z pośród innych zespołów muzycznych. Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy to dodatkowy atut zespołu. Wieloletnie doświadczenie muzyków umiejętnie wykorzystujemy podczas wykonywania usług muzycznych. Do składu zespołu dodali również profesjonalnego ?wodzireja? uświetniającego imprezę.