Oferta zespołów na imprezę firmową 06.07.2019r. – część druga

 

Nicki Queen

Alicja Kolasińska to wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym Nicki. Urodziła się 9 lutego 1994 roku w Białymstoku, lecz swoje dzieciństwo spędziła w Łomży. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat. Zajmując czołowe miejsca w licznych konkursach i festiwalach piosenki udowodniła, iż posiada słuch absolutny. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu w Polsce, mi.in u słynnej Elżbiety Zapendowskiej. Oprócz doskonalenia swojego głosu artystka uczęszczała na lekcje gry na instrumentach takich jak skrzypce, pianino czy gitara. Mimo, iż po szkole średniej zdecydowała się ukończyć Akademię Obrony Narodowej w Warszawie ostatecznie postanowiła podbić polką scenę muzyki Dance i Disco Polo.

Nicki jako odkrycie 2017 roku na pewno nie raz zszokuje wszystkich fanów swoimi niebanalnymi i oryginalnymi pomysłami. Każdy jej koncert to przygotowane na najwyższym poziomie show, w którym to energiczna i urocza Nicki porwie każdego do wspólnej zabawy. Oprócz pięknej i charyzmatycznej wokalistki na scenie podziwiać można wspaniałą oprawę efektów specjalnych, a także profesjonalnych tancerzy.
Jej nowy solowy projekt to z pewnością prawdziwy smaczek dla wszystkich fanów muzyki Dance i Disco Polo.

Musle

Zespół MUSLE powstał w 2016 roku. Tworzą go: Timon, Jay Jay i Gałgan ? artyści ukształtowani pełnią energii, dla których muzyka jest istotnym elementem życia codziennego. W trakcie swojej kariery MUSLE  zagrali wiele koncertów na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Sławomir, Akcent, After Party czy Piękni i Młodzi.

Bayera

Niesamowity kontakt z publiką, świetny głos, miłość do muzyki i ?zakochane? fanki to idealne połączenie które wyróżnia zespół BAYERA i stawia zespół pod względem profesjonalizmu w czołówce.

LICZNIK YOUTUBE BIJE I KANAŁ ZESPOŁU BAYERA MA JUZ PONAD 50 MLN WYŚWIETLEŃ!

 

DZIKU

Zespół powstał pod koniec 2015 roku i wykonuje autorską muzykę z gatunku disco polo i dance. W skład zespołu wchodzi: wokalista oraz lider – Hubert, dwie urocze tancerki oraz DJ. Ich celem jest przekazanie ludziom dobrej energii, zapewnienie maksimum muzycznych doznań oraz owocna współpraca z organizatorami. Każdy niezależnie od wieku znajdzie w ich produkcjach coś dla siebie.

BAYERA

BAYERA – Jeden z czołowych zespołów DISCO POLO!
Znany w całej Polsce! Jego utwory możemy słuchać 
codziennie we wszystkich komercyjnych kanałach telewizyjnych
czy radiowych związanych z polską muzyką taneczną
a licznik Youtube zbliża się do 100 mln wyświetleń!

największe hity: 
– ta szalona dziewczyna 
– nie wiem jak 
– usta twe

SETKI ZAGRANYCH KONCERTÓW, SETKI ZADOWOLONYCH 
ORGANIZATORÓW W CAŁEJ POLSCE!

Bartek Abramski

Przygodę z muzyką rozpoczął w 2007 roku. Jako czternastolatek zdobywał pierwsze doświadczenia sceniczne oraz poszerzał swoje umiejętności muzyczne. Już po dwóch latach muzykowania na scenie powstały pierwsze autorskie utwory. W 2013 roku został absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu, w której zdobył dyplom zawodowego muzyka.

W czerwcu 2012 roku ukazał się jego debiutancki album pt. “Tam nasze są sny”. Płyta była poprzedzona singlami pt. “Wróć do mnie”, “Nie pędź tyle” oraz “Perłowe oczy”. Do promocji płyty zostały zrealizowane dwa teledyski do piosenki “Tam nasze są sny” i “Nie pędź tyle”, które można zobaczyć na antenie Polo TV. Niespełna po dwóch miesiącach po wydaniu płyty ukazał się kolejny singiel pt. “Zapłoną serca dwa”, który zapoczątkował pracę nad nowym drugim materiałem płytowym pt. “Tylko dla mnie zatańcz”. Utwór “Zapłoną serca dwa” można było usłyszeć w programie Must be the music. W 2014 roku ukazał się kolejny singiel wraz z teledyskiem do utworu “Namiętności gra”. W roku 2015 powstały nowe utwory i wideoklipy pt. “Tylko dla mnie zatańcz” i “Oczu jej blask”. Na początku 2016 roku ukazał się nowy utwór wraz z teledyskiem pt. “Dziewczyna jak anioł”, który doskonale sprawdza się na koncertach.

Wszystkie teledyski można zobaczyć na antenie Polo Tv. W marcu 2016 roku ukazała się jego druga płyta, długo wyczekiwana przeze mnie jak i moich odbiorców. Album pt. “Tylko dla mnie zatańcz” to wulkan tanecznej latynowskiej energii z discopolowym akcentem na, którym można znaleźć i wysłuchać takie utwory jak “Zapłoną serca dwa”, “Tylko dla mnie zatańcz”, “Oczu jej blask”, “Namiętności gra”, “Dziewczyna jak anioł”, “Czerwone słodkie wino” i wiele innych. 

Red Queen

RED QUEEN od 2017 roku mają zamiar podbić rynek polskiej muzyki tanecznej! Gatunek jaki reprezentują to disco/dance. Cały zespół składa się z: charyzmatycznej i utalentowanej wokalistki, szalonego i przystojnego gitarzysty oraz niezawodnego i wygadanego DJ’a. 

Spike

Zespół SPIKE powstał w 2000 roku. Od tego czasu przeszedł długą drogę w rozwoju swojej kariery, kilka zmian, które jak najbardziej wyszły im na dobre. W chwili obecnej trzon zespołu tworzą Robert ? wokalista, kompozytor, autor tekstów, instrumentalista, ale przede wszystkim showman oraz trzech profesjonalnych tancerzy (Michał, Jakub oraz Damian), którzy potrafią rozbawić nawet najbardziej zatwardziałą publiczność.
Działalność
SPIKE ma na swoim koncie liczne koncerty w całej Polsce. Ciągle powstają nowe produkcje, które zapewniają ich fanom wiele pozytywnych wibracji. W 2014 roku ukazała się długo oczekiwana trzecia płyta WEEKENDOWY SZAŁ na której znalazły się takie hity jak: CZARY MARY, CZAS NA LANS, JESTEŚ MAŁA JESZCZE ZA MAŁA, TE SZALONE TELEFONY czy WCIĄŻ PATRZĘ W DAL.

Miglanc

Zespół MIGLANC zadebiutował w 2016 roku w styczniu utworem pt.”Teraz tańcz”. Jeszcze w tym samym roku wystąpił na największym festiwalu Muzyki tanecznej w Polsce w Ostródzie. Pod koniec roku wydał drugi singiel pt.?Pokochać jeszcze raz? do którego klip nakręcony został w Chorwacji. Kolejny rok istnienia zespołu i kolejne dwie premiery pt.?Błękitne oczy? i ?Rakieta?. Od tamtego czasu Zespół był zapraszany na festiwale Debiutantów, które wygrywał i zdobywał liczne statuetki ?Zespołu Roku?, ?Najlepszego debiutanta? czy ?Nagrody publiczności?.