Oferta zespołów 25.06.2022

Zespół Plac Zabaw

Zespół Plac Zabaw to sześciu doskonałych muzyków, którzy
zajmują się zawodowo prowadzeniem imprez takich jak: koncerty, eventy, imprezy firmowe. Świetlne show, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i konferansjerka na wysokim poziomie zapewni Państwu
doskonałą zabawę. Zapraszają na Plac Zabaw.

Blues Shoes

Zespół BLUES SHOES to 6-osobowa grupa nie tylko muzyków ale też przyjaciół! Wszyscy gramy z pasji dla muzyki i zawsze staramy się zapewnić oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Ich atutem jest łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz bogaty repertuar, który potrafi zadowolić publikę w każdym przedziale wiekowym. W repertuarze posiadająwiele gatunków muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej, którą wykonują wyłącznie na żywo. 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Zespół 3 i pół

Skład zespołu tworzy czworo muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz wokaliści Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ich doświadczenie, gruntowne przygotowanie muzyczne, zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły gwarantują wyśmienitą zabawę odbiorcom wszystkich pokoleń.

Bogaty, zróżnicowany repertuar, energetyczne oraz profesjonalne wykonanie sprawia, że każda impreza z nami jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.
Obsługują wszelkie imprezy okolicznościowe i młodzieżowe.
Oferują również program koncertowy złożony z przebojów i coverów.

Zespół Obsession

Zespół posiada w swoim repertuarze szereg super przebojów począwszy od lat 60?,70?oraz 80?90’ubiegłego stulecia, aż po utwory zupełnie współczesne
zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach.
Podchodzimy do pracy w sposób profesjonalny.
Dbając o wysoki poziom artystyczny, staramy się pracować nad utworami
w sposób wnikliwy i dokładny,uaktualniać repertuar na bieżąco, a także pracować na sprzęcie najwyższej klasy renomowanych firm tak, aby klient mógł świetnie się bawić w komfortowych dla siebie warunkach.
Ciekawy skład wokalno – instrumentalny zespołu,gitara,saksofon,klawisze,klarnet,
perkusja.Posiadamy również własny zawodowy sprzęt oświetleniowy.

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela ?KAPELUSZE? to czwórka muzycznych wariatów, którzy dokładnie wiedzą
czego chcą, a co więcej ? czego chce publiczność. Ta bowiem, nawet najbardziej wymagająca,
jest zawsze inspiracją i motywatorem dla muzyków do stworzenia najlepszego  klimatu jaki tylko jest możliwy.
Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie.
Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy.
Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!
Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych
(pop, rock, funk, standardy jazzowe, ludowe przyśpiewki ? repertuar polski i zagraniczny).

Zespół Twist

Wykonują utwory 100% live w nowych, nietuzinkowych aranżach przy własnym oświetleniu scenicznym. Na imprezie pomiędzy blokamimuzycznymi zawsze jest tło muzyczne.

Prowadzą muzyczne imprezy tematyczne. Dokładają wszelkich starań, aby Wasza impreza była niezapomnianym, pozytywnym przeżyciem.

Dlatego oddają Wam swoją pasję, muzyczną energię i profesjonalną konferansjerkę.

W składzie:
  • Wokalistka
  • Gitara basowa
  • Gitara solowa
  • Perkusja
  • Instrumenty klawiszowe / wokal męski

 

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

Dobranocka

To grupa ludzi kochająca muzykę i wspólne granie, ta pasja zaraża wszystkich pozytywną energią i pozwala rozkręcić każdą imprezę.

Ich umiejętności i częste próby pozwalają  na zagranie całej imprezy na żywo co daje potężną moc i niezapomniane chwile.

Kontakt z publicznością jest ich domeną i wyznacznikiem udanego wykonu, wspólne śpiewanie ulubionych refrenów zacieśnia dialog przenosząc wszystkich uczestników w koncertowy splendor uwalniając tym samym drzemiące we wszystkich pokłady pozytywnych emocji.