Oferta zespołów na wesele

Jurasi

Zespół JURASI to pasja, sposób na życie, to również wyznaczanie nowych trendów w tej branży i podnoszenie poprzeczki naszym kolegom i koleżankom, po to, abyście zawsze byli zadowoleni z usług zespołu weselnego, niezależnie od tego, czy to będziemy my.

Zespół JURASI, to prężnie działająca grupa muzyczna 5 doświadczonych instrumentalistów z wieloletnim stażem scenicznym, to nieustająca inwestycja – materialna jak i ludzka.

Dobranocka

To grupa ludzi kochająca muzykę i wspólne granie, ta pasja zaraża wszystkich pozytywną energią i pozwala rozkręcić każdą imprezę.

Ich umiejętności i częste próby pozwalają  na zagranie całej imprezy na żywo co daje potężną moc i niezapomniane chwile.

Kontakt z publicznością jest ich domeną i wyznacznikiem udanego wykonu, wspólne śpiewanie ulubionych refrenów zacieśnia dialog przenosząc wszystkich uczestników w koncertowy splendor uwalniając tym samym drzemiące we wszystkich pokłady pozytywnych emocji.

Czysta Energia

CZYSTA ENERGIA – to zespół na wesele wykonujący światowe i polskie przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

Grająi śpiewają , ponieważ to ich pasja. Nigdy nie robią tego za karę.
Dlatego myśl przewodnia zespołu CZYSTA ENERGIA ” Na żywo i z życiem ” nie jest pustym frazesem.

Z wielką przyjemnością zagrają dla Was wszędzie tam, gdzie tylko zechcecie i dają z siebie 100% CZYSTEJ ENERGII.

To i Owo Band

Mają wieloletnie doświadczenie i kochają to co robią. Muzyka, którą grają to mieszanka pop-rockowo-danceowa z żywym riffem gitary i słodkim brzmieniem saxu Kennego G. a czasami lekko jazzującym odjazdem.

Zapewniają  świetne brzmienie, rozrywkowy klimat i zawodowe podejście do tematu.

Zajmują  się oprawą muzyczną wesel, bali, festynów, studniówek, koncertów i bankietów. Grają muzykę bardzo różnorodną, mogą takze przygotować kilka utworów na specjalne życzenie!

W ofercie mają ponad 300 utworów. 

 

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Zespół Obsession

Zespół posiada w swoim repertuarze szereg super przebojów począwszy od lat 60?,70?oraz 80?90’ubiegłego stulecia, aż po utwory zupełnie współczesne
zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach.

Podchodzą do pracy w sposób profesjonalny.
Dbając o wysoki poziom artystyczny, starają się pracować nad utworami
w sposób wnikliwy i dokładny,uaktualniać repertuar na bieżąco, a także pracować na sprzęcie najwyższej klasy renomowanych firm tak, aby klient mógł świetnie się bawić w komfortowych dla siebie warunkach.

Ciekawy skład wokalno – instrumentalny zespołu,gitara,saksofon,klawisze,
klarnet,perkusja.
Posiadają również własny zawodowy sprzęt oświetleniowy.

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.

 

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela ?KAPELUSZE? to czwórka muzycznych wariatów, którzy dokładnie wiedzą
czego chcą, a co więcej ? czego chce publiczność. Ta bowiem, nawet najbardziej wymagająca,
jest zawsze inspiracją i motywatorem dla muzyków do stworzenia najlepszego  klimatu jaki tylko jest możliwy.
Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie.
Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy.
Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!
Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych
(pop, rock, funk, standardy jazzowe, ludowe przyśpiewki ? repertuar polski i zagraniczny).