Oferta zespołów na wesele 16 maja 2020 Złotoryja 🙂 

Rakiety Cover Band

Rakiety Cover Band to skład, obok którego nie można przejść obojętnie. Zapewniają szeroki repertuar muzyki rozrywkowej z rockandrollową duszą. Każdy z nich ma za sobą kawał historii w innych, różnorodnych stylistycznie zespołach, w których zbierali doświadczenie i umiejętności.

Jako Rakiety tworzą zgrany zespół, zdeterminowany, by zapewnić Wam wyjątkową i niezapomnianą zabawę.

Skład:
Agnieszka- wokalistka
Marcin- klawiszowiec
Tomasz- basista
Marcin- perkusita
Artur- gitarzysta
Damian- gitarzysta

Opium Cover Band

Występy O.P.I.U.M. realizowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie. O.P.I.U.M. dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę.

Surdut

Surdut to zarówno grupa przyjaciół, jaki i grupa młodych, ambitnych i odpowiedzialnych muzyków, którzy jedną ze swych dróg muzycznych odnaleźli w tym sekstecie.

Dlaczego SURDUT? Cechuje ich wysoka kultura osobista, elegancja, szyk oraz wyważone działania i przemyślany repertuar. Większość z nich ma doświadczenie w innych projektach zespołów eventowych, natomiast każdy z nich ma doświadczenia na scenie.

Są urodzoni do muzyki, kochają to co robią, nie wyobrażają sobie życia bez niej, a nawet pojedynczego dnia. 

Ich cechą ? jak dobrze uszytego surdutu ? jest elastyczność, kultura pracy i poziom godny Państwa święta, imprezy czy innego eventu.