Oferta zespołów na występ w Gdańsku 

Wytrawni

Wytrawni ?  to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc ?sztywnej listy top? granej na każdej imprezie. Dla nich Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. Proponują też set tematyczny poświęcony Stingowi bądź powrót do największych, światowych hitów lat osiemdziesiątych ? projekt Back to the 80?s.

Smile Cover Band

To zespół będący na rynku od ponad 12 lat grający muzykę w 100% na żywo.W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te.

Grali już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace  osób! W repertuarze posiadają hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

True Colors Cover Band

True Colors to zespół grający 100% na żywo, który doskonale wie jak przyciągnąć fanów tańca na parkiet!

Dzięki najnowszym popowym hitom, mięsistym rock?u czy melodyjnych balladach dają gwarancję niezapomnianych wrażeń podczas koncertów, festiwali czy eventów!

True Colors składa się z sześciu energicznych muzyków, którzy żyją z muzyki i muzyką!

Zespołów coverowych jest wiele i konkurencja jest spora, ale jest kilka atutów, którymi True Colors się wyróżnia:

– muzyczna ENERGIA ? True Colors to zgrany organizm, nie zbiorek przypadkowych muzyków sesyjnych
– REPERTUAR ? zróżnicowany i wyważony, ale przede wszystkim SKUTECZNY
– WOKALIŚCI ? to oni stoją na froncie i NAPĘDZAJĄ imprezę

 

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

 MeloMany

MeloMany to formacja powstała z miłości do muzyki. Składa się z trzech pięknych, charyzmatycznych i obdarzonych niezwykłymi wokalami artystek znanych z popularnego programu ?Jaka to melodia??. Grupa tworzy swoje muzyczne projekty kierując się misją zapewnienia publiczności fantastycznej, niezapominanej zabawy niezależnie od wielkości i formy imprezy lub eventu, czy też wieku odbiorców.

 W repertuarze grupy znajdziecie Państwo największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, w wyjątkowych aranżacjach, wzbogaconych o finezyjne brzmienie saksofonu i tło muzyczne zapewnione przez DJ-a. Pasja, profesjonalizm i gotowość na wyzwania sprawiają, że każdy koncert z udziałem grupy jest niepowtarzalny, dlatego są aż trzy powody, dla których warto podjąć współpracę z formacją MeloMany: Agata, Ala i Lena!

 Yaka Band

Yaka Band – zespół od 15-stu lat gra niemal w niezmiennym składzie. Projekt powstał na planie programu ?Jaka to melodia?? i tworzą go muzycy, którzy nadal w nim występują oraz tacy, którzy wybrali drogę muzyczną poza programem współpracując z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej tj. Kombi, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Red Lips.

 

 Moonrivers

Zespół Moonrivers to jazz, soul i blues grane na żywo. To czysta energia, niezapomniany klimat i najlepszy akompaniament w restauracjach, klubach i kawiarniach. Powstały jako Wieczorki Jazzowe w 2015 roku zespół tworzony jest przez muzyków, pasjonatów, dla których muzyka to całe życie. ? wkładają w nią serce, dzięki czemu każde spotkanie jest niepowtarzalne i dopasowane do potrzeb okazji.