Zespoły muzyczne na wesele – Bytów

DJ + wodzirej

Prowadzimy przyjęcia w tradycyjnym stylu, ale z nowoczesną muzyką. Dbamy o dobry dźwięk i zawsze stawiamy oświetlenie dekoracyjne na sali, dużo oświetlenia. Generalnie zabieramy sporo sprzętu i stawiamy go na sali tyle, żeby całą sale udekorować światłem i stworzyć na niej nastrój imprezowy.
W skład oferty wchodzi:
DJ (prawdziwy DJ miksujący),
wodzirej (śpiewa niektóre polskie hity na weselu, może zabrać gitarę i pośpiewać za stołami jeśli jest taka potrzeba), nagłośnienie marki Electro-Voice dostosowane do sali, oświetlenie parkietu (głowy ruchome), świetlenie dekoracyjne (listwy ledowe, led pary – kolor do wyboru).

BONA SONO

Jesteśmy zespołem który gra tylko i wyłącznie w 100% LIVE. Odnajdujemy się świetnie w każdym gatunku muzyki.
Od klasycznej przez rock, pop, latino, kończąc na jazzie dla największych melomanów muzycznych. Od najbliższego sezonu naszym składzie poza żeńskim wokalem będzie można usłyszeć też drugi – wokal męski. Dodatkowo, nasz osobisty realizator dźwięku będzie czuwał podczas przebiegu całej imprezy, aby odbiór dźwiękowy był na ciągłym, najwyższym poziomie.Istnieje również opcja dodatkowych instrumentów jak skrzypce czy saksofon.

Be My Guest

Zespół 6-osobowy. Całościowe prowadzenie przyjęcia weselnego ? przygotowanie scenariusza uroczystości, oprawy muzycznej i konferansjerskiej, bogaty repertuar polskich i zagranicznych utworów muzycznych, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie sceniczne.
Wytwornica ciężkiego dymu (gratis).

VOCART

VOCART COVER to skład uznanych wokalistów, śpiewający na żywo do studyjnej jakości podkładów lub z zespołem instrumentalnym 100% na żywo ? koncerty wokalne stały się popularne po sukcesach telewizyjnych talent show – zachwycają swoim brzmieniem w każdych warunkach i zastępują z powodzeniem występy zespołów muzycznych, prezentując często wyższą jakość (są możliwe także tam gdzie zespół instrumentalny nie mógłby zagrać dobrze). Na scenie występuje wokal damski i męski. W tej ofercie wydarzenie opiera się na występie na żywo, a usługa DJ ma miejsce na zakończenie jako atrakcja wzbogacająca i podnosząca prestiż imprezy oraz ożywiająca ponownie Gości (około 2,5 godziny przed końcem)